Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.325
Reaction score
2.946
Локација
Kragujevac
Isto delimo misljenje, nadam se protiv Borca bar 25+ minuta za Mekadua, isto toliko za Trifketa, kao i za Birču. Tomas isto da uzme 20-ak minuta ionako se u proslom periodu nije naigrao. Ostali niko da ne prelazi 15-ak minuta.

Pa ako takvi nismo u stanju da dobijemo jedan solidan Borac onda sta da se radi.

Ipak znajuci nas , idemo jako ovde, krljacemo se sa svima i u nedelju nas ceka jedna neizvesna utakmica gde ce nasi dati 100 posto sebe da osvoje ovo, vidi se da svi bas vole trofeje i nece lako pustiti ovaj, imamo taj pobednicki mentalitet.

Edit: Odgovarao sam Rusu sada dodje druga poruka pa da ne bude zabune :D
 

duxpfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
980
Reaction score
1.945
Zna li neko gde moze da se kupi ova majica sto Tegi nosi dok snima trening u hali Cair?
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.067
Reaction score
36.040
Nešto gledam ove Tegijeve klipove i imam neki čudan osećaj da brat Žanis nije rekao svoju poslednju reč ove sezone. Ne umem da objasnim, ali mi nešto govori da će se nekome do kraja sezone usrati u život, a da to nećemo biti mi. :D
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Brat Žanis nije ušao protiv Budućnosti u utakmici kojoj nam je falio i Gordić i RR, nije prijavljen ni za kup gde nam takođe fale ova dva pomenuta igrača. Priča se da dovodimo novog beka, na osnovu čega je temeljen tvoj optimizam? :D
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.067
Reaction score
36.040
Ja rekoh da je osećaj čudan, to ni Molder ne bi mogao da raščivija. :buhaha

Šalu na stranu. Raduje me to što je tu sa ekipom, što se svi drže zajedno. Nije licenciran, ali je dole. Ne deluje smoreno, niti gurnut u ćošak. Moguće da obe strane samo poštuju svoj deo ugovora kako ona druga strana ne bi imala osnova da isti raskida pre vremena, ali mi nekako ne deluje tako.

Vrlo verovatno grešim, nikakve realne osnove, samo neki osećaj, čuuudan osećaj. :D
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.325
Reaction score
2.946
Локација
Kragujevac
On jedino da se ozeni ovde na brzinu , dobije pasos(preko zene :D) pa bi mozda bio u 12 za KLS, cisto da se ne baci :D

Interesuje me da li ce ovaj mali sto je posao dole dobiti neke minute danas, sutra i prekosutra je za ocekivati da nece. Nasi igraci po ovim klipovima deluju raspolozeno i odmorno, pa da se krene lagano od danas.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.230
Reaction score
17.915
Локација
Kej Republika
Ja rekoh da je osećaj čudan, to ni Molder ne bi mogao da raščivija. :buhaha

Šalu na stranu. Raduje me to što je tu sa ekipom, što se svi drže zajedno. Nije licenciran, ali je dole. Ne deluje smoreno, niti gurnut u ćošak. Moguće da obe strane samo poštuju svoj deo ugovora kako ona druga strana ne bi imala osnova da isti raskida pre vremena, ali mi nekako ne deluje tako.

Vrlo verovatno grešim, nikakve realne osnove, samo neki osećaj, čuuudan osećaj. :D
Zanis The Truth is out there.

Danas protiv mojih Cacana. Mailna na klupi, solidna ekipica. Idu ka ABA Ligi, voleo bih da tamo i udju. Cacak je ipak grad kosarke.
Sve ispod 20 razlike ne bi smelo da se desi. Naravno uz pristojnu minutazu Trifi i ostalim klincima.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top