Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Malo kasnim ali da se podsetimo najskorijih duela sa cacanskim Borcem, nije ih bilo puno u poslednje vreme...

Odigrane utakmice su sve u okviru Superlige Srbije:

2010, Beograd: Partizan --Borac 91:70

2010, Cacak: Borac - Partizan 78:84

2014, Cacak: Borac - Partizan 75:80

2014, Beograd: Partizan - Borac 85:59

2016, Beograd: Partizan - Borac 102:79

2016, Cacak: Borac - Partizan 83:94

2017, Beograd: Partizan - Borac 93:87

2017, Cacak: Borac - Partizan 73:76

------------------------------------------------------------

Ukupno: 8 utakmica, 8 pobeda Partizana

------------------------------------------------------------

* Dakle, sve pobede u medjusobnim duelima... ali Borac je sad dosta solidna ekipa i ovo je kup, jedna utakmica... Treba biti oprezan, odigrati na dobrom nivou i dobicemo ovo. Samo napred Partizan !!!
 
  • Like
Reactions: SMK

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
Nisam bila preterano smorena kad smo izgubili ovaj nedavni gradsko-prigradski derbi. bolelo me je manje nego što me porazi od njih inače bole, ali sad mi nešto baš teško došlo, jer da smo ih drknuli, oni bi verovatno već bili baj-baj za plej of... jbg, valjda će ovi njihovi konjušari da ih odrade sledeće kolo...

za večeras, sve ispod 20 razlike je "tesan" rezultat, mada najbitnije je da prođemo ovaj kup tako što ga osvojimo i niko se ne povredi...

'AJMO CRNO-BELI!!!!
 

Kentucky

Grobar
Учлањен(а)
22.05.2018
Порука
227
Reaction score
1.297
Локација
Western filmova
Šta kaže njihov trener na tajm autu: nabodi ga jače! Mater ti jebem raspalu, cigansku... Jebu te kompleksi, pizdo smrdljiva. Svi cigani ista govna. Imaju 10 svojih klubova u uvoj raspaloj državi i svi kasape protiv Partizana. Vama u inat, čovići, vučići i ostale gnjide. PARTIZAN ŠAMPION
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.925
Reaction score
1.980
Локација
Kikinda
Borac jos jednom odlican u kupu. Odlicnu trecu cetvrtinu su imali i dosta nas namucili. Bas simpaticna ekipa,sigurno ubedljivo najbolja u ABA 2 ligi. Nasi moze se reci otaljali ovo :) Gazi dalje!
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
e sad htedoh da kažem za taj tajm-out... pa kompleksaš jedan ciganski... neverovatno, ne pamtim kad je ove sezone neko naš dobio 5 ličnih
valjda sa birčevićem nije ništa ozbiljno. a kad smo kod njega, kad sam videla njegovu trojku iz driblinga - sve sam videla u životu :buhaha

moraće mnogo čvršće i ozbiljnije sutra protiv ovog drugog fmp-a.

zagorac liderski.
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.171
Reaction score
9.882
Локација
underground
Pred ovaj usrani kup sam imao sam samo jednu zelju,da ne bude povreda,i nije mi ispunjena.Sad imam opet samo jednu zelju,da ne bude vise povreda.
 

LAMPAŠ

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.254
Reaction score
3.267
Локација
Beograd
Taj tkz. trener, kontinju moze da nabada samo krušku na ringišpilu...
 

BandidoIvicaIliev

Početnik
Учлањен(а)
19.10.2019
Порука
36
Reaction score
32
Локација
Beograd
Могло је и боље, али је на крају сасвим коректно ово било. Освајамо ово, напред Партизан!
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Igrali smo koliko je bilo dovoljno za pobedu. Jebeš ti ovo kad za manje od 24 sata igraš sa timom koji će te kasapiti i onda finale u nedelju. Dok neki imaju dan više odmora i žreb niželigaški. I da smo izgubili večeras ne bih a rekao, zna se koje je ove godine takmičenje prioritet prioritet. Najvažnije iz ove utakmice je da Birči bude dobro.

E pošto nismo izgubili, red je da sutra jebemo mater filijali, od početka do kraja ozbiljno.
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas
Očekivao sam ovakav meč.
Protivnik motivisan do koske,a mi smo tražili motiv da nekako izvučemo pobedu bez mnogo trošenja.
Nadam se da je sa Birčom sve ok.

Da ne zaboravim.
Sudijama se po spisku.
Jaramaz 4 lične,Zagorac 4 lične ...
Jebo vas Čović bagro jedna.
 

PFCT

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
204
Reaction score
663
Borac je nadam se vec zaboravljen..
Ceka nas fmp2 a tu treba ipak malo jace.
Dobro je i sto ide reprezentativna pauza da se oporave Gorda i Birca.
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.279
Reaction score
10.601
Локација
Beograd
Osim što smo pobedili, sve drugo pada u zaborav... Ali mene zanima, po kom kurčevom kriterijumu se prekida utakmica kad se peva tamo nekom trećem?! Kao kad bi se pevalo, ne znam, Trampu, Džonsonu, Tačerki, nebitno, ne vređaš nikog na terenu i pored, šta te zabole kome se peva?! Mater vam jadnu i bednu...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top