Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Teska utakmica i teska pobeda. Ocekivao sam mozda ovako i pre pocetka utakmice ali i ne bas nakon ssasvim dobrog poluvremena kada smo imali lepih +13 koju smo stekli pre svega u odlicnoj drugoj cetvrtini. Medjutim, kad sam ocekivao potvrdu te dobre igre i u trecoj cetvrtini mi smo se lagano raspali i od +16 oni su sve vise prilazili pa dosli na samo +4... U poslednjoj cetvrtini opet mucenje mada smo je bolje odigrali u odnosu na tu trecu ali ove je izuzetno srao sut za tri poena... Svasta su pogadjali bas. Ipak poeni Zagora, ulaz Jaramaza, ona trojka Pejdza i na kraju poeni Tomasa bili su dovoljni za ovu pobedu.

Sut za tri nas je slabo isao (6/23)... Ali za dva vec dosta bolje (28/46) a bacanja solidno (13/15)... Nadskakali smo ih (38:32), oni su imali jednu vise asistenciju (17:18) a mi vise izgubljenih lopti (10:14).

Od igraca najzapazeniji su bili Zagor (16 poena + 5 skokova), MekaDu solidna partija (8 poena + 9 skokova) potom Volden (13 poena) i Jankovic (14 poena + 8 skokova) mada je opet imao one svoje "minute" i masene zicere... Tomas je dobro izneo zavrsnicu (9 poena) a brat Mozli klasika (4 poena + 2 blokade)... Nesto slabiji bili su Jaramaz iako je dosao do 10 poena u cetvrtoj kad se malo razigrao, a bas slabiji Pejdz iako je dao dve trojke (6 poena)... Trifa mali danas bas los, ali treba mu davati sansu uvek... iskoristice je on vec. Velika steta za Bircu... Ne toliko zbog neke njegove igre (iako je danas krenuo jako dobro) vec vise zbog te rotacije gde smo ionako u manjku sa bitnijim igracima (Gordic i Reding).

Idemo sledecu... Vec sutra... Radnicki Basket ce igrati na krv i noz... odgovorimo im isto i satrimo ta govna. Jedno po jedno govno satiremo sve do kraja.

Napred Partizan !!!
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.750
Reaction score
9.500
Standardno za kup da se desi ovakva utakmica. Borac je klub sa tradicijom, dosta su želeli pobedu, motivisao ih je Marinović, na to su, nakon našeg opuštanja, počeli i frižidere da ubacuju. Mi nismo bili na standardnom nivou energetski. Ipak, priveli smo kraju na iskustvo i individualni kvalitet. Idemo dalje. Očekujem dosta bolje izdanje protiv FMP-ova.
 
  • Like
Reactions: BaX

Nole84

Grobar
Учлањен(а)
23.09.2007
Порука
204
Reaction score
731
Mene brine što više nije slučajnost da protiv nas svi imaju šutersko veče.

A utakmica, klasična utakmica u koju uđeš sa planom da pobediš sa pola gasa.
 

Magelan

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2012
Порука
859
Reaction score
1.037
Postali smo obični pekmezi, ko god kaže bilo šta što bi možda moglo da se protumači kao napad na nas odmah se skače. Nije Marinović rekao ništa loše, nesportski. Ne može sad da kaže igračima da maze naše. Da je to rekao Trinkijeri bila bi opšta ekstaza. Tražimo problem gde ga nema, u svakoj sitnici...

Imali smo naporan period i ekipa se mnogo istrošila. Zbog toga je sve delovalo malo slabije sa naše strane, ali u svakom slučaju dovoljno dobro. Sutra će biti bolje, siguran sam.
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.325
Reaction score
2.946
Локација
Kragujevac
Kojim crnim planom Trinkijeri izgubio tonu zivaca, na sve to svadja mala sa Jaramazom, sve sto mozemo u odbrani zasrali smo, mucna igra, ali teraj dalje.

Mekadu nazalost ako ovako ostane , tu negde u rangu Birce, bice treci centar. U odbrani ispada, u napadu ne moze nista osim iz reketa, a nema igru ledjima. Trebao nam je neki upgrade na centru , a dobili smo popunu.
 

Nole84

Grobar
Учлањен(а)
23.09.2007
Порука
204
Reaction score
731
Itekako je plan bio odmoriti Novicu i Mozlija, rasteretiti bekovsku liniju minutima malog Trifunovića, razigrati McAdoo-a i Tomasa.... Ali Birča se povredi, mali Trifa jako loše, McAdoo sa svojim visokim presingom i ostavljanjem promaje iza leđa..... Sve što smo uspeli jeste da odmorimo kapitena.
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.724
Reaction score
6.165
Sto kaze Spejs Malina brat nas :D
Igru sto pre zaboraviti, ko ima neke info oko Birce neka javlja.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.067
Reaction score
36.040

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.646
Reaction score
22.631
Локација
Академија
На конференцији за штампу после утакмице новинар је питао Тринкија зашто је тражио мало пута тајмаут, да ли зато што има поверења у своје играче и мисли да нема потребе за његовом интервенцијом. Док је овај то питао, Тринки је направио овакву гестикулацију рукама а онда одговорио: "Неки пут је добро да се играчи ваде из гована сами. Неки пут, не сваки пут."

dccd.jpg

А на питање да прокоментарише то што се ФМП појачао пред куп, рекао је: "Мораће Леброн доћи сутра да игра." :D
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.480
Reaction score
1.114
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Tjeraj dalje. Nadam se da Birca nije ozbiljnije povrijedjen.

Vec mi pada na pamet fibina nedelja reprezentacija, i nasa 4 momka u reprezentaciji Srbije.
Samo da se ne povrijedi niko.j

Edit: Tegeltija pise da je kup za Bircu zavrsen.
 
Последња измена:

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
...Nije Marinović rekao ništa loše, nesportski. Ne može sad da kaže igračima da maze naše. Da je to rekao Trinkijeri bila bi opšta ekstaza.
nikada nijedan trener Partizana u bilo kom sportu nije rekao svom igraču da NABODE drugog. I ja ne znam niti jednog navijača Partizana koji bi se time oduševio, da kojim slučajem i jeste.
Pri tom, pokazuje mu kako LAKTOM da ga NABODE. Ne znam po kojim standardima je to sportski?!
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
Mene zanima kada ce Gordic da se vrati? Zna li se nesto o tome?

I plasim se kako ce se posle te povrede snaci tih prvih par utakmica. On nam je jedan od glavnih igraca bio. Redinga nema vise ove sezone, to je jasno. Ali sta je sa Gordicem?
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.351
Reaction score
6.402
Локација
Novi Sad
Uz duzno postovanje Kupa Srbije, ovo se trebalo izgubiti još večeras, da ne bi izgubili još kojeg igrača. Nama je bitnije da udjemo kompletni u mečeve koji nam određuju sudbinu, nego da uzmemo još jedan pehar koji je uz duzno postovanje toga da smo mi Partizan i da je pehar pehar, poprilično obezvređen.
Ljudi mi smo i trovani ovde već, sudi nam se kako se sudi, trošenje, povrede i pokoji sportski nabod su izvesni... a za čega??
Takmičenja koja nam život znače a u kojima moramo biti 10+ bolji da nas ne pokradu brutalno su prioritet, a ne ovo. Ovo može da bude važno takmičenje ali kad stvari i država budu normalni, pa me zato ovo kup SRBIJE apsolutno ne zanima dok god je stanje kakvo jeste i dok god nam je Srbija maćeha.

Partizan i samo Partizan... .
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top