Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.325
Reaction score
2.946
Локација
Kragujevac
Ne videh ja tu nikakvu svađu, čak ni "svađicu". Prvo, nisu na istom nivou da bi se svađali. Jednostavno, Jare je dobio svoju zasluženu porciju kao što je i mali Trifa dobio svoju, koji time-out ranije. I treba tako, nebitno ko je u pitanju.


Ne uporedjujem ga niti zelim , cak i mrzim ta poredjenja sa Duletom. Ali zamisli da mu odgovara Jaramaz onako ili ludi Birca kao sto je uradio, ne bi ga davio, ali teren vise ne bi video sto se tice ove utakmice, bili smo nesto neobjasnjivo nervozni.

Uglavnom nisam ja to potencirao , nego sam odgovorio na poruku da je ovo sa nase strane bilo sve isplanirano ovako da se dobije ovako utakmica sa pola gasa. Ubedjen sam da su lepo iznervirali Trnikija, prvo nisu postovali ni loptu niti igru nekih dobrih 25 minuta.
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.354
Reaction score
6.410
Локација
Novi Sad
Mene je više sramota kada igranjem daje legitimitet lakrdijama od takmičenja raznih leona deleona.. Ovakva takmičenja u polufinalu treba da igraju fmp 1, fmp 2, fmp 3, i neka Mega npr.
Ili ako već igraš, na kraju kada te pokradu (a pokrašće te opet), onda lepo iznese sve a ne da kažeš kako ćeš se boriti kroz institucije ili kao Trinki što je rekao, nakon Beronovog 4koraka, da i sudije greše po nekad...
To je sramota prijatelju.
 

Batigol

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
807
Reaction score
3.807
Priblizava se jos jedna otrovna utakmica.
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas

Ajde matori vraćaj se ... :)
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.069
Reaction score
36.049
Lepa vest za dobro jutro, samo još da se ispostavi kao tačna. :D

Juče otkačismo 1/3 plana, idemo danas po 2/3. Što se tiče žreba, kostura, rasporeda... Od kako je poznat put do trofeja svi potenciraju kako je Partizan dobio najteži put i najteže rivale. Ne! Naši rivali su dobili najzajebanije što su mogli, teže nema. Neka beru kožu na šiljak, ko ih j.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.715
Reaction score
54.950
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
nikada nijedan trener Partizana u bilo kom sportu nije rekao svom igraču da NABODE drugog. I ja ne znam niti jednog navijača Partizana koji bi se time oduševio, da kojim slučajem i jeste.
Pri tom, pokazuje mu kako LAKTOM da ga NABODE. Ne znam po kojim standardima je to sportski?!
Imaš sreće što je DV sklanjao kameru na timeoutu, šta je on sve znao da kaže.
To su žargonski izrazi za kontakt, jak faul.
Meni je to sve ok.
Poštujem ekipe koje dođu da pobede i je skrnave takmičenje i više tog Malinu ( koji je uzgred budi rečeno išao svojevremeno s grobarskim ekipama na fudbal ) nego našeg Miloja koji sme da pobedi samo kad ga gazda pusti s lanca...
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.632
Reaction score
4.659
Znaci Reding tovari u EK, a Kolumbija ce biti prva ruka za Aba. Nije lose :)
 
  • Like
Reactions: BaX

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Evrokup je prioritet, sve ostalo ako se osvoji super, ako ne dobro. Ovako igramo već danas i onako premoreni i iskasapljeni (RR, Gorda, Birča) i još naša 4 igrača idu na fiba prozore...

Dobrodošao Angola!
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.325
Reaction score
2.946
Локација
Kragujevac
Ako je ovo za Redinga tacno, to je najbolja vest ove nedelje zasigurno. Mnogo ce nam znaciti i na terenu i na klupi, bas iskusan igrac.

Veceras ce nam mnogo znaciti Novica , da udje dobro u mec napadacki, jer Tomas ulazi tako brzo u probleme sa licnim greskama, a i sudije mu sviraju sve i svasta. Ali kao i cele sezone skoro, kada smo mi u pitanju , sve ce zavisiti od dobre odbrane i onda igre u tranziciji, tu smo najjaci ubedljivo, na postavljenu odbranu cemo se zestoko muciti.

I ako opet budem gledao da onaj pudlin isprdak ima po od 7-10 slobodnih kao Lebron, pojescu Tv.
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
ja sam u fazonu “svi di izginemo” za svaki trofej.. da uzmemo i kup i eurocup i aba i kls i onaj abakup smo vec uzeli.. 5 trofeja i aukurac!

Napred prokletnici, napred Partizan!!!
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
Imaš sreće što je DV sklanjao kameru na timeoutu, šta je on sve znao da kaže.
To su žargonski izrazi za kontakt, jak faul.
Meni je to sve ok.
Poštujem ekipe koje dođu da pobede i je skrnave takmičenje i više tog Malinu ( koji je uzgred budi rečeno išao svojevremeno s grobarskim ekipama na fudbal ) nego našeg Miloja koji sme da pobedi samo kad ga gazda pusti s lanca...
moguce da sam ja pa-pa-paranoja ali.meni nije licilo na instrukcije za jaku igru, sto apsolutno podrzavam, vec za povredjivanje. pristalica sam onog "lopta moze da prodje ali ne i igrac" ali bih bilai skreno razocarana da ijedan nas trener zeli da mi povredimo nekoga na terenu namerno.
sa izuzetkom lazica kome uvek treba pi**u polomiti:buhaha
za miloja se slazem.
 

Batigol

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
807
Reaction score
3.807
U Belgiji si uvek imao zanimljive igrače ispod radara što bi se reklo + koji nisu precenjeni i koje nećeš preplatiti.
Evo isti taj Ostende ima top prospekta za el i nba klubove Amara Silu npr.
Jako zanimljivo tržište.

Angolu nisam gledao ali na yt imaju snimci celih utakmica Ostendea u ovogodišnjoj fiba ligi šampiona tako da se može pogledati.
Ja sam za taj koncept Championship Manager 01/02 i u realnom svetu :) Trazis, kopas, kopas, stvaras, stvaras...Naravno uz tu i tamo kupovinu ozbiljnih gotovih proizvoda.
Ali naravno, lako je to reci...
 

Magelan

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2012
Порука
859
Reaction score
1.037
Jasmina, previše je tu tenzije, stresa, nervoze, a malo vremena da se biraju reči. Gledao sam ceo meč i sa strane Borca nije bilo nepotrebnog udaranja.

Mislim da ovde manje više postoji saglasnost ko su nam sportski neprijatelji, a što se ostalih tiče mi smo reputaciju izgradili na nekom poštovanju i tako treba da ostane. Nisam za neka preterana bratimljenja, nego za kulturan odnos.

Inače, atipično za mene tražio sam na jutjubu ovog Brajana Angolu. Sve to nije merodavno jer i Božo Đumić (čije blokove izuzetno cenim) verovatno ima dobar klip. Ono što sam primetio, a ima veze sa jučerašnjom utakmicom, jeste da na trenutke njegov šut deluje kao da je mlađe kategorije prošao u Čačku.
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.171
Reaction score
9.882
Локација
underground
Tegi pustio snimak sa treninga,koliko ja videh,Birca se sasvim normalno upucava besomucno sutirajuci trojku,i nisam primetio da hramlje :D
 

garbaN

Partizanovac
Учлањен(а)
14.09.2019
Порука
866
Reaction score
5.209
Локација
Beograd
Panter jeste "divlji" ali je baš dobar napadač. Oni su sa njim uboli i trenutno im on drži glavu iznad vode. Ako ga krene zatrpaće te, ako ne, uvek možeš da ga zakucaš za klupu.
Bilo bi lepo da Angola nama izmišlja poene kad niko ne može, a imamo običaj da uđemo u prazne minute. Nije loše imati jednog takvog u ekipi.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Uz dužno poštovanje Šone, nama baš fali jedan koji ume sam sebi da iskreira, da da poludistancu, za 3, da ima ulaz. Nama je mana to što nemamo često rešenje kad igramo napad na postavljenu odbranu. I baš zbog toga mislim da bi nam jedan takav legao, nadam se da nam to neće presuditi u borbi za trofeje. Takvog jednog beka sam očekivao sve do dolaska RR.
Što se tiče divljaka iz Budućnosti, eto ti primera Norisa Kola kojeg je ukrotio Obradović u Monaku...

Ovako nam je došao i Jaramaz do kraja sezone, pa smo ga produžili. Ako se ispostavi kao pojačanje ispod radara za sledeću sezonu odlično.
 
  • Like
Reactions: BaX
Статус
Затворена за писање одговора.
Top