Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.208
Reaction score
36.742
Toliko priča o mitskim stvorenjima koja čas dovodimo, čas ne dovodimo, te prolaze preglede i testove, te ne prolaze, a ispade da "najmitskije" stvorenje zvano Birča već obitava u našim redovima. Brži od metka, snažniji od lokomotive, otporan na udarce... :D
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.679
Reaction score
22.936
Локација
Академија
Вечерас очекујем тврду и неизвесну утакмицу, за разлику од оне претходне у АБА лиги када смо их прегазили са 30 разлике. Човић их је сигурно наложио да нас изморе и намуче што више како бисмо у финалу били што уморнији. Не треба наседати на провокације и судијске одлуке у њихову корист, само их испрангијати како доликује али уз што мању потрошњу.
 

SMK

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
997
Reaction score
3.691
Локација
To "pa dobro" kad čujem kao početak odgovora na konstatacije i pitanja novinara kod bilo kojeg sportiste, želudac mi se okrene. Rade i Jare su jedni od retkih koji prvo razmisle šta žele da kažu, pa odgovore, te ne započinju svaku repliku sa "pa dobro,...".
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Hajde da se kladimo da večeras FMP 2 napušta parket pre kraja tekme...
 

nimante

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2010
Порука
2.337
Reaction score
3.302
Локација
Istok O
Zagor na pola četvrte baca alley oop Mozliju, ovaj uhvati loptu, moze da da koš ali neće, odleti sa njom u aut, do prizemljenja se vrati u veren i izvuče loptu na tri.

Ne znam da li mi je to potez utakmice ili banana Čoviću laktom.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top