Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.325
Reaction score
2.946
Локација
Kragujevac
Ja sam gledao, dabogda crko sada ako znam sta sam gledao, moram bar jos dva tri puta , da vidim kako mi ovo dobismo sa 7 igraca u rotaciji. Sta im uradi Pejdz, sta im uradi posle Jare.

Jebem ti zivot, da li je neko verovao iskreno 2 minuta pre kraja, pa 6 razlike 15 sek pre kraja.

Jos jednom jebem ti zivot, slavimo grobari moji, a ovi momci bar vecina da se odmori bar dva tri dana.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.887
Reaction score
26.024
U kuci ima skoro 26 stepeni, a ja se tresem kao da je - 50 :D
Ocekujemo strucno misljenje Krstica u vezi bacanja na 2 sekunde do kraja. Da li se to uopste sme?
Cestitke momcima i Trinkiju, drugi trofej u sezoni, idemo po jos tri. Slavi Grobarijo, imas i sta!
 

Kentucky

Grobar
Учлањен(а)
22.05.2018
Порука
227
Reaction score
1.297
Локација
Western filmova
Jedno je biti u hali, navijati, skakati, zviždati, pizdeti, ali ovo.... preko tv-a.... Jbt, ako mi ne zatreba bajpas, ili ode srčka. To je Naš PARTIZAN
:clap:respect:D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top