Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

Batigol

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
810
Reaction score
3.820
IMG_20200216_234320.jpg

Jos jedan, ko zna koji trofej naseg Partizana. Necemo da brojimo...

Nadam se i verujem da ste svesni cemu prisustvujete. Epskoj, nikad vidjenoj sezoni u istoriji evropske kosarke.

Pozdrav iz Nisa. Zucko je nas.

2/5
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Уредник
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.718
Reaction score
11.097
Локација
.
Gledao sam u kaficu samo povremeno bacio pogled..pola nas pola cigana..znaci atmosfera dovedena do tacke pucanja..

Kad smo skocili da proslavimo pola kafica se momentalno ispraznilo.

Znao sam da dobijamo i kad su poveli sa 6 razlike pred kraj.

Gaziiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!

Ja sam gledao utakmicu u kaficu gde sam jedini ja bio Grobar a sve oko mene cigani, vratila me atmosfera u detinjstvo :D

Kako su se razbežali majku im jebem pacovsku kad sam se proderao na kraju, ispraznili kafić u sekundi
 

Juzna pruga

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
400
Reaction score
2.204
Локација
Gde god on da igra
Nemojte ljudi vise ko Boga vas molim.
Ima stvarno na grobu da mi pise " Umro od posledica Partizana"
Reko sam juce " Hvala ti Miloje" kad je ispustio utakmicu jer ce biti sladje kad dobijemo sekundarce ali ovooo.
Kad srce prestane da mi preskace valjda cu da proslavim kako valja
Auuuu
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Jbt prvo CedOli, pa Virtus pa Fmp. Ovako se gradi mentalitet sampiona!!! Grade momci samopouzdanje na svakoj vecoj utakmici! Jos nismo osvojili ono glavno!!!

Pejdz trojka, 2 plus 1, na kraju ona dva slobodna bacanja za produzetak... nesto se vuce po parketu. Bravo Pejdzara!
Sta reci o Jaretu, vec polako pocinje da ima svoj potez step bek i kao kap za 3. Ima muda to je najvaznije!

Janicari sampioni, pevaju i kada ne budes prvi ti, a nije kraj utakmice... sta reci za njih.

Nisam ocekivao iskreno da mozemo ovo dobiti sa tri beka i Zagorom ali i uprkos rotaciji kratkoj, uprkos umoru uspeli smo da odvalimo limenkare!!!
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.515
Reaction score
13.080
Локација
Yaoundé
Jokane, bio si brži, ali ipak...

1280x0_PARTIZAN-ZVEZDA-KUP-KORACA-4-slavlje-8.jpg

Silvija, odakle ovo drugo?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top