Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
20.07.2019
Порука
322
Reaction score
1.244
Локација
Београд
Јесте живи људи?
Стрес који проживљавам због Партизана не може да се упореди ни са једним испитом или разговором за посао или првим састанком са девојком.
Какав емотивни ролеркостер и непроцењив осећај благостања после овакве победе!
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.293
Reaction score
10.767
Локација
Beograd
Jokane, bio si brži, ali ipak...

1280x0_PARTIZAN-ZVEZDA-KUP-KORACA-4-slavlje-8.jpg

Silvija, odakle ovo drugo?
Negde na fb nađoh, i jedno i drugo, ne deluje da je montaža, verovatno su unapred odradili naslove, kao sa helikopterom...
 

Cleo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
813
Reaction score
2.696
Локација
.
Ovo definitivno mora biti nasa sezona!
 

duxpfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
981
Reaction score
1.963
Rekoh da necu u halu sa “principima” ali ipak odem u parter i samo hocu da se zahvalim igracima na pobedi jer bih u protivnom odgrizao grkljan jednoj balavoj cigansturi sto je penila sa druge strane ograde ali spasi se pseto pobeze odmah,ne stigoh ga,jebo me bas parter i gde odoh,nije ovo za mene braco.A da,onom sto je duvao u pistaljku zelim da do kraja zivota samo zvizdi,da rec ne progovori.Hvala ti Crno-Bela ljubavi!!!Napred Partizan!!!
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.582
Reaction score
13.528
Локација
Yaoundé
Spavaš li mirno, Nenade Krstiću? :buhaha

Screenshot_2020-02-17 Beron o suđenju.png

 

PFCT

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
204
Reaction score
663
Bravo Partizane, bravo momci, bravo Trinki!!!
Izdvojili se večeras Pejdž i Jare ali su svi dali svoj doprinos. Da je igrao Gorda barem bilo bi mnogo lakše.. Jedina loša stvar koja se ponavlja je izvodjenje slobodnih, mora se na tome pod hitno raditi. Mada koga sad boli k pošto smo mutantima isti stavili!! :clap:clap:clap:clap
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.659
Reaction score
2.796
Локација
Humska ulica
Hvala ti ljubavi moja na ovom epskom comeback-u i hvala sto ste se gurbetima ispisali u usta kao nikad.Ovo ih boli ,tek ce da ih boli u ABA i KLS.
Pejdz nisam sumnjao u tebe :respect
Jare pozlatila ti se :respect
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.480
Reaction score
1.114
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Sta reci, a da bude dovoljno?

Kao u dobra stara vremena, neka pocnem ovom porukom.

HVALA TI, HVALA TI CRNO BELA LJUBAVI!!!!

Kakav mec braco moja, kakvi preokreti, kakvo ludilooo, aaaasaaa!!!

Nas desetak u kaficu izgorilo, svi trazili vodu, posle piva, srce lupa, dranje, urlanje, jooojjjj...

Ovalo je sladjeeee!!!! Zivjeli braco Partizanovci, gdje god da ste! Uvijek uz nas Partizan, i kad je lako i kad je tesko!!

KUP JE NAS!!!!!!!

P.s

Pozdrav za ssmradove sa neguj mo koji Bogdanu nakon tvita cestitke prucuju da pu.i ku.ac. Patite bagro!!!

P.s 2

Dule je prije Kupa fino rekao, osvajamo, nema iznenadjenja.
Generale, zdravo nam bio na mnogaja ljeta!!
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.756
Reaction score
55.288
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Spavaš li mirno, Nenade Krstiću? :buhaha

Погледајте прилог 8554

Oni svi kolektivno misle da na kraju otprilike možeš da radiš šta hoćeš :respect
Da udaraš igrača, sikiricu, praviš 4,5 koraka, šta god ti padne napamet.
Naravno ima tu i "naših" poljoprivrednika koji se slažu.
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Boze kakvo karanje... vec su pomislili da su nas namagarcili i cigani a bogami i organizovani... usrano je jedino osjecaj da ti neko na 17 sekundi pred kraj peva i kad ne budes opet prvi ti... Kakav grobaris totalitares i karanje iz druge brzine... Karaj, jebi gasi kurvu.... Živeli
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top