Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

Tano

wadepartizan
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
575
Reaction score
2.928
Локација
Universe
Dajte trojku Jareta dok Dženkins liže parket :D
BN7AYn.gif
 

JocaPfc1970

Početnik
Учлањен(а)
27.07.2018
Порука
46
Reaction score
78
Локација
Beograd
AAAAAAAAAAAAAAAAA OVO JE NEVEROVATNOOOOO JEBI GLUPEE CIGANSTUREEE
Tresao sam se kao nikad u zivot u osecao sam da ce srce da mi iskoci na bacanjima pejdza
Fascinantno je to sto se momci nisu predavali do samog kraja. Sve je izgledalo kao da je gotovo, ali oni nisu odustajali do samog kraja. Ne moze nista da se kaze da dovoljno opise i docara ovo ludilo. Toliko su mi dragi svi volim ih kao da su mi rod rodjeni. Napravila se neka ludacka atmosfera u timu-grobarska. Ovo je definitivno nasa sezona gazii sve do krajaa breee.
RADUJ SE GROBARIJOOO IDEMO PO JOS 3 TROFEJA TEK SMO POCELI
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.430
Reaction score
2.169
Cestitke momcima i strucnom stabu na osvojeni kup i iscrpljujecu borbu ovih tri dana, i mogu samo reci da je tesko ali i veoma lepo biti navijac Partizana. Jos jednom kapu dole Trinkiju i kosarkasima.
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.968
Локација
Kragujevac


Prelepo. Koja hemija u ekipi, ali Mozli koji se sa istim respektom pozdravlja u svlacionici i sa Novicom i sa klincima koje vidi 5-i put u zivotu, na takvim stvarim se vidi ko je koliki covek. Mi mozemo samo jos vise da rastemo, nismo ni blizu svojih najboljih igara, ali to za koji dan, sada slavimo.
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Sad sam na miru odgledao utakmicu opet, covece kakva Partizanstina je u ovoj ekipi, dugo nije bila. Jako mi je drago za Pejdza, dugo opsporavanog koji je ove sezone stvarno napredovao i pored Jareta postao nam je jedan od najbitnijih igraca
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.669
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Gledao iz partera na severnoj strani.
Tu našao kartu.

Otprilike u parteru pola pola, ali pošto su njihovi iznad oni se više kurce i mozda ih je malo više bilo.
Onaj ciganski bubanj glavu da ti probije.

Približava se kraj oni već govore gotovo.
Ja samo ćutim i čekam, imam neki osećaj.
Kad je onda krenula zašto ćutite, sam se drao tamo iz sveg glasa.
Ucutase se kao popišani.

U onakvom okruženju pobeda duplo slađa
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top