Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
@Batigol

Ni meni stvarno nisu jasni neki tvoji komentari... kao da ih pisu dva razlicita coveka...

Prvo, ovo iznad gore sto je @Oplenac okacio... nejasno.

Pa onda ono kako je kup obezvredjen... a pre toga saljes sliku iz hale sa slavljem nasih igraca... nejasno.
 

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.528
Reaction score
3.655
Локација
Beograd
Kad već ljudi pomenuše malog Trifu. Dečko je juče odigrao odbranu... :clap

Realno, odbrana na sutu Berona na kraju je bila losa. Ostavio mu je previse prostora.
Ostalo je bilo dobro defanzivno sa njegove strane. Onaj skok na kraju iz velike zelje je osigurao pobedu.

Inace odbrana na Beronu je bila vrhunska. Samo jednom u 4. cetvrtini je ispao Pejdz pa nam je dao otvorenu trojku i ta odbrana Trife na kraju nije bila dobra. Ostalo, svaka cast trenerima na pripremi i igracima koji su sproveli to na terenu. Ta odbrana je uticala da nam Braun napravi malo vise problema ali benefit je bio visestruk. Mozda i kljuc cele pobede.
 

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.930
Reaction score
7.301
Локација
Banja Luka
Sme neko u ozbiljne pare da se kladi da ce neko iz ciganske uprave da izda saopstenje kako je neko za zapisnickim stolom manipulisao vremenom? Oni ljudi slepo veruju u to. Njima je covic mojsije
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.953
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Ne znam za vas, ja sam zaspao tek oko 5 sati jutros. Nisam mogao ni da pišem ništa. Toliko me je tresla adrenalinska groznica, kao malo puta do sada.

Hvala vam momci. Hvala ti Partizane. Hvala ti na svemu što si nam podario. Hvala ti što smo sa ovako skraćenim rosterom, roviti i objektivno finansijski i igrački inferiorniji uspjeli da najbrutalniji način strpamo muda u usta najjačem ciganskom timu, pa... barem u poslednjih 30 godina. Doduše, opet je kvota 1.05 da će ćoki dovesti još igrača za nastavak takmičenja. Gdje se ima, tu se i prosipa.

Moram da priznam da sam kolutao očima kad smo krenuli sa "uzalud trud, džaba vam sve", a ono ostalo više od pola četvrtine do kraja. Pa zar nismo ništa naučili iz sopstvenih, a i iz tuđih grešaka i preranog radovanja?!

Ljudi moji, koliko utisaka:
- Na prvom mjestu hercika i borba naših momaka, pogotovo Novice, Jareta i Pejdža.
- utakmica se prekida zbog skandiranja Vesni, ali se ne prekida zbog skanridanja Novici.
- Idiot sa pištaljkom kojeg nisu sklonili prosto zbog toga što je bio njihov i svirao kad njima odgovara.
- Klizanje bambija dženkinsa
- Kuridža i njegovo PRIMORSKA!
- Novinski naslovi blicza, u92 i nekih FB stranica. Jedni se prerano raduju, drugi mutanta nazivaju pravim imenom, pa se kasnije šatro izvinjavaju.
- Hronologija utisaka i reakcija sa njihovog foruma i društvenih mreža - od sjaja i kurčenja do očaja i kuknjave.
- cigani iz obijesti pogodili curicu nekim predmetom u glavu, pa je morala hitna da interveniše.

Pobjeda ima poseban draž i dodatno dobija na značaju zbog toga što su i egipćani bili tu na tribinama.
Podsjetilo me na neka ranija vremena... bilo je navijačkog prepucavanja kojeg rijetko ima danas u hali (ne računajuči unutrašnje podjele kod nas) a i ovako smo barem složno navijali, jer imamo jednog zajedničkog neprijatelja, u istoj dvorani.

- Čekamo Redinga i Gordu da nam se vrate, te Angolu da se pridruži i uhoda. Nadam se da ćemo još bolje i jače, prosto jer moramo. Imaju više igrača koji donose individualni kvalitet i dužu klupu, pogotovo sada sa Lukasom. Bukvalno na svakoj poziciji imaju 1, ako ne i po 2 provjerena EL igrača.
- Nisam siguran, ali mi djeluje da je Volden imao velikih problema da čak i sa pikom probije svoje čuvare, pogotovo Brauna.
- Mekadu se ugasio, kao Janković svojevremeno kada je bio u kanalčini. Uđe da bi napravio sranje. Nadam se da će ga Trinki "opraviti" što prije. Navodno smo bolji u reketu, čak i kad "razapnu šator, a opet nam uzimaju ofanzivne skokove kako im se prohtije.

Raspisah se kao malo kada, ali bih za kraj citirao brata sa TW: "da mi je jedno Jaretovo a drugo Pejdžovo jaje, qrac mi ne bi ni trebao"

Nego, mene interesuje.... da ako ima još neki FMP... vidite da nas je krenulo :D
 

Magelan

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2012
Порука
859
Reaction score
1.037
Prethodno je sve već napisano.
Šampionska igra usnulog i probuđenog giganta! Čestitke momcima i stručnom štabu što se nisu predali kad je sve delovalo izgubljeno!

Ja ću podeliti jedan utisak, iako možda zvuči naivno, ne mogu da verujem da taj beron (namerno mala slova) posle onog četvorokoraka ima obraza da kaže bilo šta. Daj da vade neku batinu iz čarapa da biju poslednji minut, jbg, to se ne svira.

Drugi mi je utisak, možda idem u krajnost, ali jedna od utakmica koja me je mnogo zabolela je finale sa megom pre 4 godine. Tad smo bili u velikom padu i taj kup je bio bljesak koji nam je trebao. Imali prednost u poslednja 2 minuta 6, onda Džikić filozof pušta ekipu da divlja umesto da troše vreme, Murić divlja neku trojku i oni nas prestignu. Tad sam sa njim raskrstio, a Idi gledaj FMP i FMP koji nas jebe u plej ofu su bile potvrda da sam bio u pravu. Majci mu svaka čast, on nikad više našu klupu.

Još jednom bravo crno-beli!
 
Последња измена:

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.405
Reaction score
11.521
Локација
Beograd
Šta je ovo, još nema saopštenja kriminalca iz predgrađa ili i on ima krizu identiteta? Da li da piše u ime Radničkog, u ime Fmp - a ili u ime Primorske... Sad ga I Jagodić zbunio skroz.Auuuu Pejdz šta im uradi sinoć, još nisu izašli na ulicu iako je prelep prolećni dan.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.039
Reaction score
15.452
Локација
Храм фудбала
Е сад играчи мо
Realno, odbrana na sutu Berona na kraju je bila losa. Ostavio mu je previse prostora.
Ostalo je bilo dobro defanzivno sa njegove strane. Onaj skok na kraju iz velike zelje je osigurao pobedu.

Inace odbrana na Beronu je bila vrhunska. Samo jednom u 4. cetvrtini je ispao Pejdz pa nam je dao otvorenu trojku i ta odbrana Trife na kraju nije bila dobra. Ostalo, svaka cast trenerima na pripremi i igracima koji su sproveli to na terenu. Ta odbrana je uticala da nam Braun napravi malo vise problema ali benefit je bio visestruk. Mozda i kljuc cele pobede.

Поготово је био битан почетак и искакања на њему, гдје смо га избацили из било каквог ритма.
Морам рећи и да је ово можда и најлошији меч наше (комплетне) центарске линије од почетка сезоне, и поред тога ми их добијамо, и то на овакав начин.
Оно чега сам се највише бојао и обистинило се, а то су свакако наша слободна бацања, већ сам у задњој минути узрок "пораза" нашао у томе.
Али не дају барабе на себе :)
Шта нам је следеће за освајање, Аба или Еврокуп? :šal

И порука за госте, нисам до сада стигао, али сад ћу на миру да вам читам тему, и да уживам у томе :picka-ciganska:
Гарант иде од пљувања Шакоте и читавог тима, па кад сте прочитали објаве играча, онда иде да сте покраЂени.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top