Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.558
Reaction score
7.855
Bilo je mnogo velikih, teško je reći. Dalipagić, Đorđević, Bogdan, Radošević... svaki je na svoj način obeležio Partizan i navijače. Ipak ako moram, Dalipagić.
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Pejdz igra nevjerovatno.

Pokusavam da se sjetim da li smo imali toliko dobrog sutera od Tripka i izgleda da nismo. Iskreno, meni se cini da je Pejdz cak i bolji od njega.
Malo je nizi, ljevak i ta mnogo spominjana mehanika, ali brz izbacaj, bolji ulaz i mnogo bolju kontrolu lopte(jbt igrao pleja ranije).
Covek je lepo napisao da po njemu od Tripkovica nismo imali boljeg sutera, dakle u zadnjih 10tak godina, a vi ste vratili vreme unazad do sedamdesetih :buhaha

Sto se mene tice, od Tripkovica do Pejdza neprevazidjeni su Berta i Bogdan, a i njihove igre nakon Partizana dokazuju to.
Obojica su resili svojim sutem nekoliko utakmica i obojica su trenutno u Top10 (ili neka bude Top20) trojkasa u NBA ligi (po % realizacije mislim), cak je na All Star-u Edin pomenuo da je Berta najbolji suter u celoj ligi za 3 bez driblinga!:clap
 

Tano

wadepartizan
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
575
Reaction score
2.928
Локација
Universe
vlc-record-2020-02-20-07h29m12s.gif
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.888
Reaction score
21.507
Ako se ne varam, već je bilo priče o EC prelaznom roku i tome da Angola nema prava igranja u istom. Čak je rečeno i da je Tegeltija negde objavio da ukoliko dođe da će to biti samo za ABA i eventualno KLS.

A sada vidim u ovoj vesti, koju je potpisao Tegeltija, informaciju da ipak ima pravo nastupa u EC:


Kapiram da ga ne bi dovodili da nije tako.

http://instagr.am/p/B8w_TyOpnmu/
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.394
Reaction score
4.587
Локација
Zemun
Ima li nešto lepše od toga kad ti san postane java...
Da podigneš mnogo trofeja u dresu voljenog kluba!!!:napred-partizan:
Znate svi ko je ovo;) Slika preuzeta sa fb stanice Jusuf Mehmemdovski
Jare.png
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.717
Reaction score
54.967
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Šteta velika što se u Megi niko nije malo više bavio razvojem njegovog abdomena.
Verujem da profa radi s njim na tome, samo što je on već u nekim godinama kada se tu ne menja mnogo, kada bi ovo leto intezivno trenirao na jačanju grudnih mišića i ramena da lakše izdrži kontakt, naravno bezbedno, to bi mu dalo novu dimenziju igri koja je jako teška za branjenje imajući u vidu njegovu brzinu.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.078
Reaction score
36.073

Hvala.

Ovo samo govori da Tegeltija nije pisao članak za Blic koji je potpisan njegovim imenom i prezimenom ili je pisao pod dejstvom izvesnih supstanci. Sada je tekst ispravljen, ali kada je objavljen jasno je stajala rečenica koja kaže da će biti veliko pojačanje u EC pošto dolazi iz ekipe koja je igrala FIBA LŠ pa neće biti problema prilikom licenciranja i nastupa.

"Novinari" amateri. :banghead:

Edit:
Google cache sve pamti.
[/URL]
1582195665641.png
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.175
Reaction score
9.906
Локација
underground
Ma cist novinarski amaterizam.Imaju na kompu obrazac od predhodne vesti,a onda samo izmene deo ,a ostatak od predhodne ,ostane da bi se popunio prostor.Ovo da ima pravo je pisalo u prvoj vesti kad se Angola pominjao,i kad su ponovo pisali vest o njemu taj zadnji pasos je ostao na obrascu i tako pusten.
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas
Novica je svaku,ali svaku utakmicu ove sezone rešavao protivničke igrače leđima 1na1. I to sa lakoćom. Ko Miloje nekad.
Dosad ga niko nije odbranio.
Ova sezona mu je posle onog prvog mandata kod Duleta ubedljivo najbolja.
Utego se, spreman je , ima manje kilograma ,leđima ne mogu da ga brane.
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.510
Reaction score
5.116
Smrsao jeste, al je daleko to od utegnutosti i spremanosti, samo sto to kompenzuje majstorstvom i velikim srcem.
Plus ga profa majstorski odmrzava i zamrzava, pa uspijeva da izvuce puno vise minuta nego sto smo ocekivali.

Puno nam znaci u svakom smislu, ali mi neki njegovi potezi u odbrani nikako nisu jasni. Ne pricam o onome sto fizicki ne moze da isprati.

U svakom slucaju, ogroman :respect
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas
Smrsao jeste, al je daleko to od utegnutosti i spremanosti, samo sto to kompenzuje majstorstvom i velikim srcem.
Plus ga profa majstorski odmrzava i zamrzava, pa uspijeva da izvuce puno vise minuta nego sto smo ocekivali.

Puno nam znaci u svakom smislu, ali mi neki njegovi potezi u odbrani nikako nisu jasni. Ne pricam o onome sto fizicki ne moze da isprati.

U svakom slucaju, ogroman :respect

Ne znam da li može bolje od ovoga ,ali ono kako je delovao kod Džikića i ovo sad, nebo i zemlja.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top