Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.401
Reaction score
4.411
potpisujem pola koša razlike i da se baš pomučimo... da im Andreja malo jm pred Uniks, čisto da se ne opuste...
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.157
Reaction score
3.672
Ima do Uniks jos jedna utakmica, tako da cemo biti u optimalnom radnom rezimu.
Oba protivnika se bore za opstanak, ima da grizu i tesko da ce biti stoka razlike.

Nas poraz jednostavno nije opcija.
 

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.210
Reaction score
7.026
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!
Znali smo to već, ali brate koliko skroman i normalan lik. Poželeo bih mu da uvek bude zdrav, kao i ostvarenje želje - osvajanje Evrokupa ove godine! (kao i svima nama :D)

 
Последња измена:

SMK

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
998
Reaction score
3.691
Локација
Strahujem od ove vesti već mesec dana. Sav taj trud cele sezone u ABA ligi i posebno u Evrokupu bi pao u vodu. Ne daj Bože.
 

Cleo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
815
Reaction score
2.733
Локација
.
Verovatno je covic jedan od prvih koji ce glasati za igranje bez publike.
Ne znam sta bih rekao na to ako se po Evropi igra bez publike zbog korone i to nije bas toliko naivno. Zasto bi mi onda bili izuzetak. A opet ako nema kod nas toliko zarazenih zasto da ne.
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Pa sigurno necemo abu igrati bez navijaca, a EC sa navijacima...
 

Mille

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2019
Порука
259
Reaction score
2.204
Локација
Beograd
Mozda ovo malo mirise na novu verziju Partizan de Fuenlabrada... Pu, pu, pu da ne ureknem...
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Ma znam, ali nemaju sta razmatrati ni jedni ni drugi, o tome valjda odlucuju drzave.
Sta ima neki cabarkapa da odlucuje da li je opasno igrati pred publikom?
 

zokizvrk

Grobar
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
720
Reaction score
1.249
Локација
zemun ceo crn i beo
Mislim da je to od države do države i da ona donosi odluku o eventualnoj zabrani. E sada ako zabrane nama publiku isto tako moraju da zabrane sva javna okupljanja. A s obzirom da su uskoro izbori i predizborne kampanja mislim da ovima na vlasti to nikako ne odgovara
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.300
Reaction score
15.353
Локација
U pizdi materini
Koliko je se njih uplašilo Korona virusom zabrana deluje logično a kako se razvija virus po Evropi sasvim je normalno i opravdano zabraniti masovna okupljanja. Pre nego što neko krene da mi soli pamet o umiranju uz Partizan i slično napominjem da imam sezonsku i dobro znam šta znači publika za KKP ali napominjem takođe da je Italija reaktivirala i zaposlila sa poslednje godine studija par hiljada zdravstvenih radnika plus je kupila veći broj respiratora dok Srbija nije kupila ni jedan. Treba misliti i o tome .
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.969
Локација
Kragujevac
A i u Kazanju koliko znam, nema nesto tih slucajeva virusa, nema ni u Srbiji, tako da ako se nesto dramaticno ne promeni u narednih 7 dana , igrace se pred publikom, malo i srece da nas pogleda, krvavo smo se borili za ta prva mesta, i domaci teren.

Sto se same Aba-lige tice, ne sumnjam da ce tu biti zakulisnih radnji pocevsi od danas, posebno cigana , jer znaju gde moraju da gostuju, mada sa druge strane mogu da ga duvaju, CG jedina drzava u Evropi u kojoj nema niti jedan slucaj.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top