Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
@La Zic nisi u pravu. Da nismo prošli u 1/4 verovatno sa nekima ne bismo mogli produžiti ugovore. Verovatno se sa nekim pojačanjima vrć sad pregovara, verivatno Angola ne bi dolazio da širi rotaciju u ABA.
Dakle, da nije 1/4 ne bi bilo daljih planova u paravcu jačanja rostera u ovom trenutku.. Verovatno bi neki otišli (bili pušteni) i pre kraja sezone. Sa 1/4 imaš obavezu da probaš da se za titulu EC boriš do kraja, da imaš ambiciju da osvojiš a to košta. Plus, putovanja na gostovanja i sl. a prihoda od ulaznica nema.
U tom smislu, dobro je ovo prekidanje takmičenja jer bar tih putovanja neće biti ali svakako moraš servisirati ugovore od kojih ne ostvaruješ prihod a ekipa mora da radi i tokom pauze. Nije to baš sve tako kako se čini.
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Ne samo to, nego bi se sezona produzila za jos par mjeseci (ako misle da je nekako privedu kraju), sto znaci da igrace placas duze. Ne govorim samo o nama, vec generalno.
A nije ni to problem kada bi se znalo da se takmicenja mogu nastaviti tog i tog datuma.

Stanje se nece brzo popraviti, a neodrzivo je da ljudi 2 mjeseca treniraju, a da ne znaju da li ce i kad igrati. Mislim da je sezona zavrsena i ocekujem jako brzo da se to ozvanici.
 

luka_pfc4

Početnik
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
50
Reaction score
56
Локација
Voždovac
Stanje se nece brzo popraviti, a neodrzivo je da ljudi 2 mjeseca treniraju, a da ne znaju da li ce i kad igrati. Mislim da je sezona zavrsena i ocekujem jako brzo da se to ozvanici.

Upravo ovo. Pauza duža od dve može imati posledice na formu, uprkos prisustvu Profe u štabu. Utakmice, utakmice i samo utakmice. Niko nikada nije napredovao samo na treningu.
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.925
Reaction score
1.980
Локација
Kikinda
Pa i drugi ce biti u padu forme. Kako nama,tako i drugima. Ne treba uvek traziti opravdanja za eventualne neuspehe. Ja verujem da uprkos svemu mozemo do same zavrsnice takmicenja,a kad vec dodjemo do finala zasto da ga i ne osvojimo :D
 

Tano

wadepartizan
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
575
Reaction score
2.928
Локација
Universe
Napreduje Trinki... :D
Mw2RP5.gif


Gv2LJ8.gif
 

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.210
Reaction score
7.026
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!
Upravo sam odgledao intervju na Balkan infu sa profom Vladimirom Koprivicom. Odmeren, veoma pametan, dobar i prijatan čovek, milina za slušati i razmišljati o onome što priča. Dosta govori o našem KK, Duletu, igračima. Uživao sam tri sata, želim mu mnogo zdravlja i da bude kod nas još dugo, dugo godina. :respect
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Nadam se da se radi i na novom ugovoru sa Pejdzom, ubedljivo je najbolji suter koga imamo, i sjajno se uklapa u stil igre kakav Trinki forsira
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.901
Reaction score
7.785
Kad pogledam hemiju u ekipu, atnosferu na treningu, teretanu, na utakmicu, koliko god da nisam zadovoljan sa nekim igracima ( pre svega koncepcijski ), voleo bih da ovaj tim citav bude na okupu i sledece sezone ako je moguce.

Mozli, Pejdz, Volden, Jare su izrasli u ozbiljne igrace, Zagorac, Nole i Birca grobarcine, pozitivni i ludi Tomas, Angola verujem da ce biti tu i sledece sezone, jedino Mekadu i Gordic mi ne stimaju, Janker ce svakako biti tu.
 

harakiri

Početnik
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
165
Reaction score
458
Локација
Vračar
Kad pogledam hemiju u ekipu, atnosferu na treningu, teretanu, na utakmicu, koliko god da nisam zadovoljan sa nekim igracima ( pre svega koncepcijski ), voleo bih da ovaj tim citav bude na okupu i sledece sezone ako je moguce.

Mozli, Pejdz, Volden, Jare su izrasli u ozbiljne igrace, Zagorac, Nole i Birca grobarcine, pozitivni i ludi Tomas, Angola verujem da ce biti tu i sledece sezone, jedino Mekadu i Gordic mi ne stimaju, Janker ce svakako biti tu.
Ti ocigleno pojma nemas o kosarci cim Gordic ne stima, covek koji je razbio virtus kuci dao 20+ i razbio cigane u areni, resio lijetuvos tamo.. i jos mnogo toga prelomio
 

Batigol

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
825
Reaction score
3.854
Predsednik ABA lige kaže da se razmatraju opcije, a i sam je ponudio jedno rešenje.

"Ne bi loše rešenje bilo da u ovakvim vanrednim okolnostima organizujemo završni turnir, Fajnal-for umesto plej-ofa. Naravno, ponavljam, o tome treba da se izjasne klubovi, oni su ti koji donose odluke. Moje je mišljenje da treba da se odigra to poslednje kolo, ako treba i bez publike, kako bi se iskristalisala situacija na tabeli. Posle toga ćemo da vidimo kako da odigramo završni deo. Meni se dopada ideja Fajnal-fora".
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.901
Reaction score
7.785
@harikiri

Vidim, odlicno je poznajes, baratas solidno brojkama:buhahaDa taj isti Gordic nije se povredio u Bolonji, mi taj mec ne bi dobili i to je fakt!

Isti taj Gordic, uglavnom na parketu igra sa Pejdza i gotovo ga nikada "ne vidi", sa njegovom povredom mi smo dobili tri ekstra beka, proigrao je Volden napadacki, Pejdz je postao konstantan i Jaramaz isto.
Verovatno su ti nedostajali njegovi bezidejni napadi, tapkanje lopte 18 od 24 sekunde i uvaljivanje koske saigracima.
Ovo je forum i ja mogu da iznesem svoje misljenje, ako ne delis misljenje uredu, a ne ti da sudis ko poznaje, a ko ne poznaje ovu igru.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Ovo za Pejdza i Gordica mi je najjaca teorija. :D
Navijaci vide ali Trinkijeri, Vlado i Aca ne. U vecini slucajeva su zajedno na parketu, na treningu su u istim ekipama. Pa da li ti mislis da je stvarno tako da postoji animozitet, da ne bi Trinki kombinovao npr Voldena i Pejdza vise?

Sve stoji za Gordu da voli da carini ali isto tako zna kako se dobijaju utakmice, on je taj koji preuzima odgovornost kad se lomi utakmica. I uzgred dok je bio povredjen, malo je losija konekcija bila izmedju plejeva i centara. On je taj koji namesta alej apove Mozlari i Mekaduu.
Naravno postujem misljenje i kao sto rekoh zna Gorda da pretera ali takodje ima vise onog pozitivnog sto donosi na terenu.
 

PATRIOT

Grobar
Учлањен(а)
24.03.2008
Порука
457
Reaction score
1.248
Ne znam po kojoj logici su u ženskoj ABA ligi proglasili prvaka na osnovu stanja na tabeli a kod muškaraca ovo govedo spominje završni turnir. U tom slučaju, taj turnir nikako ne igrati.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top