Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

Saša Aleks

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
1.690
Reaction score
4.328
Локација
Brèko, BIH
Jebo li ti fajnal for mamicu predsednice, pa ko god da si.Zasto je ukinut fajnal for od sezone2014-15,u trenutku kad je pudlicinom frankestajn klubu najvise odgovaralo, jer je nasim slabljenjem postao dominantan u aba ligi, imao je buducnost donekle za takmaca, ne racunaujuci na sokice koji su se mutantima uvek naguzili.Ukinut je zato da nebi nakazni klub coravog, eventualno kiksnuo u jednoj utakmici, kao protiv cibone 2014.U ovoj situaciji jasno je kome ovaj f4 najvise odgovara.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.884
Reaction score
7.725
@Matke
Postujem tvoje misljenje i drago mi je da si me u neku ruku razumeo, kao sto je tacno da ima Gordic najbolju "konekciju" sa centrima od bilo kog drugog naseg igraca.
Ja po onome sto sam video u Bolonju, KRK u Nisu, uvek bih dao da odlucuju Volden, Pejdz i Jaramaz, pre Gordica.

Sto se tice F4 to je cista budalastina ako se na tako nesto pristane, navescu nekoliko stvari:
1) Mi nemamo nikakvu prednost, sto znaci da smo uzalud bili prvi na kraju sezone i ginuli na parketu.
2) Buducnost koja treba da ima prednost domaci teren protiv fmpa, gubi ga, jer bi se taj F4 najverovatnije odrzao u Areni.
3) Mornar se nista ne pita, ali divljaci na F4 mogu da imaju indijanski dan i da saspu 20 trice i svakome nanesu stetu, kad je Cibona sa Saricem
I Blensingejom iznenadila sto ne bi i ovi.
4) fmp bi najvise dobio potencijalnim F4, jer oni onako zivi ne bi izasli iz Morace, a ovde pred domacom publikom bi osurili u 1/2 Buducnost, a u finalu bi sanse bile 50/50.
Dakle, ako nastave svi lige od maja normalno da igraju, nek se nastavi i PO kako valja, pa makar i bez publiku.
 

PFCT

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
204
Reaction score
663
Ako ovo čita neko iz ili blizu kluba nek objasne predsjedniku kluba sledeće: NE IGRATI I PRIHVATATI NIKAKAV F4!!!
Ako se nadje 10ak dana za PO SA PUBLIKOM počistiti parket sa svima a ako ne onda nek PROGLASE TRENUTNO STANJE ZA KONAČNO!!
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.064
Reaction score
15.643
Локација
Храм фудбала
Treba raspustiti ekipu i cekati da nas proglase sampionima. Zbog cega bi mi dva mjeseca placali igrace, a niti ce igrati niti sta mozemo prihodovati u tom periodu.
Pa nek Covic sa svoja dva kluba a moze ubaciti i onaj treci igra trokruzni sistem za sampiona vasione. Da barem nesto osvoji ove sezone.
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.678
Reaction score
22.931
Локација
Академија
Неко је напаковао Редингу неку аферу сликама са лажног профила на друштвеним мрежама, јавља свињформер.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.064
Reaction score
15.643
Локација
Храм фудбала
Ma koji Beograd, kad je president rekao da nema skole do kraja godine. A bas ce pustiti da se igra F8.

Edit: pri tome cini mi se da je rekao da nece biti ni treninga.
 
Последња измена:

Залад

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
3.104
Reaction score
27.532
Локација
Из Чикага (моји...)
није рекао да нема школе до краја године, ал' ок. ако се не буде могло играти у бг, играће се у неком другом граду. слични сценарији се најављују и за крај евро фудбалске сезоне. мислим да су мале шансе да се партизану додјели титула на неки други начин без обзира што би то било најправедније, јер сад сви остали траже своју шансу. али како је у свијету мало правде... уосталом, вријеме је мајсторско решето и те одлуке ће (доста брзо) доћи на ред.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.064
Reaction score
15.643
Локација
Храм фудбала
није рекао да нема школе до краја године, ал' ок. ако се не буде могло играти у бг, играће се у неком другом граду. слични сценарији се најављују и за крај евро фудбалске сезоне. мислим да су мале шансе да се партизану додјели титула на неки други начин без обзира што би то било најправедније, јер сад сви остали траже своју шансу. али како је у свијету мало правде... уосталом, вријеме је мајсторско решето и те одлуке ће (доста брзо) доћи на ред.

Pa ako su nasi toliki debili da pristanu na bilo sta drugo, pogotovo igranje u nekim drugim krajevima ko nas onda jebe.
Momci su propisali krv tokom citave sezone i da im to sad neko razjebe igranjem na jednu utakmicu u drugoj drzavi, bez svojih navijaca.

A i nesto sam posle ovoga veceras ubjedjen da ce upravo vucic biti taj koji ce predloziti da se svira kraj kako jeste, kako bi ubrao neki dodatni politicki poen i jelte pokazao kako je to sada apsolutno nebitno, da je jedino vazno sacuvati zivote. Jasno da na takvo nesto covic nece imati muda da replicira.
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.659
Reaction score
2.796
Локација
Humska ulica
Mislim da od sporta nema nista do jeseni tkd verujem da ce ABA proglasiti nas sampionom po trenutnom poretku kao u zenskoj konkurenciji. Steta sto nam sudbina nije dala da lepo krunisemo ovu fantasticnu sezonu na terenu.Ipak ne sumnjam osvojicemo ovo
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.204
Reaction score
36.718
Predlozi su jedno, realnost nešto drugo. Moje mišljenje je da je ova sportska sezona završena.

Nema treninga, samim tim ni osnovnih uslova da se po završetku ove vanredne situacije organizuju bilo kakvi završni turniri.
 

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.565
Reaction score
3.352
Tri scenarija:

1. Prekid sezona u EC i ABA i proglasenje trenutne situacije konacnom (Ukrajina, Belgija, Litvanija, zenska ABA), ona koja nam najvise odgovara i kojom jebemo kevu gde stignemo... i dogodine u Tel Avivu.

2. Prekid i ukidanje ove kompletne sezone bez proglasenje pobednika, posebno ako ovo ludilo potraje jos nekoliko meseci i preti sledecoj sezoni.
Nesto sto nam uopste ne odgovara, jer ostajemo pri istom od prosle sezone (bez trofeja i bez EL), a pride bogami smo se otvorili i novcano da bi sve do sada postigli, pa nece ni biti isto, nego ce posledice biti jos vece.

3. Ubrzani plej of (sa, ili verovatnije- bez publike), opcija koja je totalno nefer prema nama zbog izborenog prava domacinstva, ali ipak daje nekakvu mogucnost da bar jedan od ta dva trofeja osvojimo u poredjenju sa drugom opcijom, a sa akcentom na EC zbog direktne prohodnosti u EL), a posebno ako se igra u Beogradu, sto je najmanje fer da nam se omoguci, makar i bez publike (teren, kosevi, navika...).

Jebe nas ova neizvesnost samo tako, prolazi vreme, proci ce nam forma, ko zna kako ce se igraci, a posebno stranci ponasati u medjuvremenu... daj tu opciju 1, pa da proslavimo ko ljudi po balkonima.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.884
Reaction score
7.725
Kao prvo, ovi smradovi iz ABA su trebali odavno da se jave, da kazu ljudi cekamo da vidimo kakvo ce stanje biti u regionu, postoje sanse ili ne da se takmicenje nastavi lupam 25 aprila, da znaju timovi na cemu su, makar pustili kuci 15-ak dana igrace, pa onda opet 2-3 nedelje trening i utakmice.

I ne znam ako se steknu uslovi za igru, sto se ne bi odigrao regularno PO, sto bi se kratio?Za poslednje kolo i 1/2 i finalne runde je potrebno nesto vise od 3 nedelje.
Da se ne lazemo, stanje na Balkanu je daleko bolje, nego li sirom Evrope.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Da su ova mutirana govna u situaciji u kojoj smo mi (prvi u ABA) odavno bi se vec proglasili prvacima, drzava bi urgirala na sva vrata da se to sto pre ucini, coravo govno bi potplatio sve ove sto se kao pitaju da se to sto pre zavrsi itd. Ovako, jos cekamo... Ali verujem docekacemo potpuno zasluzenu titulu jer smo bili najbolji a to pokazuje tabela. Dogodine u Evroligi.
 

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.932
Reaction score
7.302
Локација
Banja Luka
Pa da vuckovo ili milovo celjade, vec bi oni slavili i spremali budzet za EL
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top