Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.724
Reaction score
6.165
Ili je ovaj decko mnogo dobar ili je nasa liga mnogo slaba. Pokazace sta je tacno sledeca sezona.
 

Kentucky

Grobar
Учлањен(а)
22.05.2018
Порука
227
Reaction score
1.297
Локација
Western filmova
'99 cigani osvajaju titulu, nakon prekida prvenstva zbog vanrednog stanja kao prvi na tabeli u tom trenutku. Mi smo bili 3. i trebali smo igrati u plejofu protiv Budućnosti u polufinalu i tako se boriti za finale i Euroligu. Uvedeno vanredno stanje, prekid prvenstva, cigani proglašeni za šampione. Znači, identična situacija, ako ovo nije još i gora, zbog samih sportista i ugrožavanja njihovog zdravlja, karijera. Tada se pičke, ljige, smradovi ciganski raspali, nisu nešto bunili, što su proglašeni u toj situaciji za šampione. Mamicu im jebem pokvarenu i Ćokiju i armiji simpatizera mutirane kurve. Sisajte kurac, hteli vi pičke ili ne, PARTIZAN JE ŠAMPION i to više nego zasluženo. Sise ciganske
 

Cleo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
810
Reaction score
2.660
Локација
.
Sta god da se desi za mene je Partizan ove sezone sampion. Realno gledano igrali smo kao tim. Dosta se video i napredak kako timski tako i invidualni kod npr. Pejdza, Jaramaza.
Ako dobro pamtim poslednjih par meseci ni jednu utakmicu nismo izgubili sa vise od 7,8 poena razlike.
 

Tano

wadepartizan
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
575
Reaction score
2.928
Локација
Universe
Jedina dva prihvatljiva scenarija po meni su da se titula dodeli nama ili da se igra PO u predvidjenom formatu uz prisustvo publike. U najgorem slucaju bismo mogli da razmotrimo (ali nista vise od toga) opciju da se igra neki F4 ali iskljucivo pred nasim navijacima. Svejedno, i to bi islo na nasu stetu jer se minimizuje prednost (cak prelazi i u veliki pritisak) koju smo ostvarili igrama u regularnom delu, prednost koja je bila jedna od glavnih motivacija da zavrsimo na prvom mestu.

ABA liga je u vlasnistvu klubova sto znaci da klubovi moraju da se opredele. Ne verujem da ce na osnovu toga da bude doneta odluka jer je krajnje neozbiljno, tako da i ja ocekujem da se saceka odluka ACB lige i EL.
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.724
Reaction score
6.165
Da ponovom jos jednom mada sam verovatno vec dosadan. Kosarka se ove godine 99% nece igrati. Zato o nekom f4 i bilo kakvim utamicama je glupo i pricati.
Cela Evropa uvodi sve rigoroznije mere, iz dana u dan je situacija sve gora a mi kasnimo za njima (epidemiolosski) desetak dana.
Znaci ponovno igranje nije opcija bar ne do leta. A to je vec skoro pocetak nove sezone.
Ovo ce se resavati za zelenim stolom.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.230
Reaction score
17.915
Локација
Kej Republika
Mi smo sve potencijalne trofeje ove sezone već zaslužili na parketu. Prvi smo u svim takmičenjima.
Zeleni sto mi nismo birali, sam se nameće.

Mada na parketu smo se sve sami pitali, gazili redom. Zelena podloga nam ipak manje prija. Nadam se da grešim.
 

Saša Aleks

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
1.686
Reaction score
4.312
Локација
Brèko, BIH
'99 cigani osvajaju titulu, nakon prekida prvenstva zbog vanrednog stanja kao prvi na tabeli u tom trenutku. Mi smo bili 3. i trebali smo igrati u plejofu protiv Budućnosti u polufinalu i tako se boriti za finale i Euroligu. Uvedeno vanredno stanje, prekid prvenstva, cigani proglašeni za šampione. Znači, identična situacija, ako ovo nije još i gora, zbog samih sportista i ugrožavanja njihovog zdravlja, karijera. Tada se pičke, ljige, smradovi ciganski raspali, nisu nešto bunili, što su proglašeni u toj situaciji za šampione. Mamicu im jebem pokvarenu i Ćokiju i armiji simpatizera mutirane kurve. Sisajte kurac, hteli vi pičke ili ne, PARTIZAN JE ŠAMPION i to više nego zasluženo. Sise ciganske
Doduše nisu cigani osvojili tada titulu već Budućnost,ali kao drugoplasirani su automatski pogurani u Euroligu. Sa svim ostalim se slažem u ovom postu.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Da ne bude zabune i ja bih voleo da se igra i da pojebemo sva ova govna koja se sad prave da hoce sve "sporcki" a da su oni u situaciji kao mi grebali bi i rukama i nogama da im se dodeli titula jer to su govna neopevana (fmp /smrdljivi covic/ i buducnost /bokan/)... Ako bude moglo da se igra - neka se igra i da jebemo govna ali ako se ne bude moglo igrati - zna se sta mora biti i samo to i nista drugo - titula nama. Kraj price.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.888
Reaction score
21.506
To što je onaj njihov kk izdao već dva saopštenja, a evo sad i fk izašao sa pričom "ne želimo da nam poklanjaju titulu", mi govori da se ipak o ovome priča u tim krugovima i da je vrlo moguće.
Sve se radi s razlogom, zna se već i čiji rukopis se vidi kod saopštenja terzićeve sekcije.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.734
Reaction score
12.749
Локација
Nedodjija
Nek izadju nasi i nek kazu da smo i mi za zavrsavanje prvenstva i da nam ne treba unapred dodeljena titula.
EL ce narediti Aba ligi da proglasi sampiona svakako, jer sporta vise nece biti.

Partizan igra EL, mi rekli da ne priznajemo titulu, win win situacija..


Mada falice mi Partizan.. daleko je nova sezonaa...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top