Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Људи нико ми од вас није крив... Нисам долазио овде данима јер сам дебело утучен. Имам само 2 бриге на памети:
1. Да сви играчи остану здрави и у ККП /мада то није било реално и без короне, контам да би неки или многи отишли, јер увек оду/
2. Да видим како ће се и да ли регистровати крај Еврокупа.

Сада је јасно да се сезона неће завршити редовно. Пирање је само да ли ће се регистровати постојеће стање или ће се цела сезона поништити. У овом другом случају, капирам да би ЕЛ/ЕК морала да накнади губитак свим клубовима јер су потрошили милионе да затим не освоје ништа и још да не могу да пуне дворане. Корона јесте виша сила али би поништење сезоне било ОДЛУКА /свестан начин решавање ситуације "више силе"/. Другим речима, мораш вишу силу решити са мање штете а то је да се такмичење до сада одиграно, мора некако исплатити са овим играчима који су сезону играли.

Дакле, мислим да поништавање није могуће. Није могуће ни одигравање неких ф4/Ф8 у предсезони ове нове сезоне јер екипе неће бити у истом саставу /паре за дате за конкретног играча, ће бити ван значаја и бачене ако тај не буде играо нпр. а нека екипа рецимо, буде јача у предсезони него што је сада/. Ово би значило и кршење правила о регистрацији играча на више начина ал да не дужим.

Него, зна ли се ишта о статусу екипе? Нешто сам читао да смо пустили странце да иду кући, да је Томас остао јер му је лепо :D а шта је са осталима? Има ли ико да нешто зна конкретно, какав је статус играча итд... Колико видим ЕЛ се не оглашава а она нам је кључ за решавање и АБА и Еврокупа. Какав став они заузму, тако ће и АБА да уради у то немам никакве сумње.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Biće to sve ok, nego dobih ideju: Hajde da izvršimo pritisak na EL preko društvenih mreža i vidimo ko još od poznatih može da se priključi. Kačimo se na njihove objave i pišemo da je PARTIZAN ŠAMPION EC i slične stvari. Viđao sam da pojedinci to rade al to nije velik broj. Ali mislim baš na svaku objavu EC na FB, TW ili već šta sve ima i to bez obzira na koga se objava odnosi.
Valjalo bi kontaktirati i bratske navijače u EL koji su nam naklonjeni da pomognu... Bojim se da ne vredi sedeti skrštenih ruku. A sad bar imamo vremena više nego pre ovog sranja...
 

TheRock

Početnik
Учлањен(а)
31.08.2019
Порука
97
Reaction score
302
Локација
Beograd
Biće to sve ok, nego dobih ideju: Hajde da izvršimo pritisak na EL preko društvenih mreža i vidimo ko još od poznatih može da se priključi. Kačimo se na njihove objave i pišemo da je PARTIZAN ŠAMPION EC i slične stvari. Viđao sam da pojedinci to rade al to nije velik broj. Ali mislim baš na svaku objavu EC na FB, TW ili već šta sve ima i to bez obzira na koga se objava odnosi.
Valjalo bi kontaktirati i bratske navijače u EL koji su nam naklonjeni da pomognu... Bojim se da ne vredi sedeti skrštenih ruku. A sad bar imamo vremena više nego pre ovog sranja...

Spamovanje neće proći. Nije pomoglo nikad, a sećam smo ga upražnjavali još od prve sezone kad smo ispali iz EL pa sve do danas. Čak kao što kažeš i navijači drugih timova su pomagali, ali džabe.. Možda ih to još i nervira dodatno..
Ja sam ovog puta poslao email evroligi (znam da neće ni pročitati, al reko' ajd da uradim što je do mene, da probam da doprinesem koliko mogu) u kom sam im u nekoliko jasnih razloga objasnio zašto smo oštećeni, tipa da smo imali prednost domaćeg terena do kraja, da u se nekim zemljama (Rusija-Uniks) uveliko trenira a u nekim ne. Pa sam srao kako Partizan može doprineti EL i još dosta toga. Tako da ako im i pišemo (bilo po komentarima, inbox, mail) treba da to bude nešto smisleno, recimo da smo protiv final 8 (pa čak ako bi se igralo i u Beogradu, ako mene pitate), da ne ponište sezonu pa da sledeća bude sa istim timovima itd..

A koliko vidim ni mi nemamo jasan stav za šta da se zalažemo, bar ga nisam čuo od našeg rukovodstva a i po društvenim mrežama i forumima ima bezbroj najrazličitijih predloga, ali nema jedinstvenog. A dušmani već kuju planove i iskoristiće to što mi čekamo nešto, a ne znamo ni šta čekamo. I posle ćemo opet sami sebi biti krivi..

I još jedna stvar, lično mislim da od EC nema ništa i da nam je Aba jedina šansa. Zašto? Realno u ovom formatu EC ne verujem da će nas proglasiti za šampione, a ako bi se i nastavilo takmičenje, Uniks koji trenira sve ovo vreme ima da nas nalupa po guzici, pa tačno da se sve utakmice igraju u Areni. Zato Aba ne sme da se ispusti i tu mora da se lobira, spamuje, urla i vrši pritisak svih vrsta!
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Na sportklubu imate duel nas i Himkija iz 2010. :D
U 18:30h je pocelo, doduse ko ima opciju moze da vrati...
 

MiM

Početnik
Учлањен(а)
29.06.2018
Порука
164
Reaction score
971
Локација
JNA
Ovo sto se desava ove sezone , konacno se vraca kosarka kuci , osvajanje dva kupa , prva mesta obezbedjena u Aba , EC . Konacno sve idealno , i onda virus ovaj . To je za mene tako Grobarski , jednostavno tako mora , sad sam ubedjen i zelim da se nastavi sve jer mi u takvim situacijama kad je najteze smo najbolji . To je taj mentalitet , jos od 92 ... Kako cu da se napijem kada na terenu pregazimo sve posle ovoga , slavice se mesec dana !!!
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.198
Reaction score
36.705
Ma meni to sve liči na maštanje nekoga kako da potroši pare kada dobije sedmicu na loto-u... a pri tom tiket ni uplatio nije.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.064
Reaction score
15.643
Локација
Храм фудбала

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.580
Reaction score
13.512
Локација
Yaoundé
Baš tako: ako bi bilo moguće odigrati završnicu, ali situacija je različita u različitim zemljama, neko bi počeo da trenira pre ili kasnije, a trebalo bi obezbediti jednake uslove za sve.... ovo je original:
... Moje osebno mnenje je, da nekdo mora biti zmagovalec. Nekateri klubi, pa ne želim govoriti o imenih, so v določenih tekmovanjih dominirali, nekateri so bili pri dnu lestvice, spet tretji pa so se, tako kot recimo mi v Ligi ABA, borili za vstop v končnico. Če bi seveda obstajala opcija, da se odigra zadnje kolo rednega dela, bi bilo pošteno, da se te zadnje tekme tudi odigrajo, saj bi nam dale številne odgovore. V kolikor bi to bilo možno, potem sem mnenja, da bi zmagovalca moral dati finalni turnir četverice.
Seveda pa moramo imeti tu v mislih tudi to, da se je situacija z virusom COVID-19 v različnih državah pojavila v različnih časovnih obdobjih. Nekatere ekipe bodo zato lahko začele trenirati prej, nekatere pozneje, ko, oziroma bolje rečeno, če, se bo sezona nadaljevala. Vse ekipe bi morale imeti enake pogoje. Težko je dolgo časovno obdobje preživeti v karanteni, nato pa kar naenkrat stopiti na parket.
Partizan je v tej sezoni zagotovo prikazal največ od vseh moštev, ki so sodelovala v Ligi ABA, zato bi si naslov prvaka tudi zaslužil. Nenazadnje je v Ligi ABA ostalo le še zadnje kolo rednega dela, in Beograjčani so zagotovo dominirali skozi celoten redni del.
Povsem logično pa je, da bi se nekatera tekmovanja, kot je na primer Liga za prvaka v slovenskem državnem prvenstvu, morala zaključiti brez zmagovalca...
https://kosarka.info/intervju-edo-m...48kz22VBJxmOTH8CKvBcMtF9lKXZaIMP4s57SWuM5hTV8

Ne želim da govorim o imenima, ali je Partizan zaslužio titulu :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top