Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.256
Reaction score
18.176
Локација
Kej Republika
Iskaču mi po netu non stop neki potezi iz ove sezone. Kucanja, blokade, šutevi za pobede...
Jebote koliko smo mi prokleti. Posle xy godina, sklope se kockice. Vrhunski trener. Ekipa sa glavom i repom. I onda se pojavi jebeni covic19.
Pa mi bi SVE osvojili, bukvalno SVE.
Duša me boli.
 
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.058
Reaction score
18.220
Nek se vrati Evroligom i da sačuvamo tim, pržićemo i sledeće godine sve!

Verujem u EL, svi vide da smo sve pregazili ove godine i da nesumnjivo zaslužujemo da se vratimo tamo gde nam je prirodna pozicija - među krem Evrope. Dovoljno je samo to kako smo obrisali parket njihovim projektom iz Bolonje - X2.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.901
Reaction score
21.557
Takođe, optimista sam posle 100 godina.
Znam da je sve to iz ovog ugla daleko, ali sam siguran da tamo ne bismo bili običan učesnik.
Samo zamišljam eksploziju emocija u grobarskom svetu - Partizan ponovo u EL...
Neće nas ništa sjebati ovaj put, nema šanse.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.256
Reaction score
18.176
Локација
Kej Republika
Ja sa druge strane nisam optimista. Ko nam vodi Aba Ligu i ko vodi EL, mene jeza prolazi.
Mi smo na parketu dosta toga pokazali, najvise. Ali znamo kojim se interesima vode gore pomenute strukture.
Daj Bože da ja grešim i da mi sledeće sezone sa Trinkijem i ekipom peglamo opet Real i Cska
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.359
Reaction score
6.447
Локација
Novi Sad
Arena se sprema za prijem pacijenata.. Ima nade znači da je posetimo pre kraja situacije... tj. mi smo tamo domaći

Anketa, Koliki si grobar:
gde bi ste voleli da vas ne daj boze smeste:
A) Arena,
B) Hala Sportova,
C) Pionir..

Malo "pozitive".. Praštajte ili "ozdravite pa da se vraćamo, da se vraćamo.."
Napred Partizan
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
U jbt teško pitanje ali meni mrtva trka između Hale sportova i Arene. Ni protiv Pionira ne bih imao ništa protiv. Gde god je igrana košarka tu je Partizan ptavio magiju :)
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.678
Reaction score
22.931
Локација
Академија
Замрла ова тема. Данас сам видео неколиком занимљивих наслова. Гаги каже да би волео да се врати једног дана али сада има уговор са Уникахом за следећу сезону, а тренутно је повређен. Огласио се и Парахоски, жали се на то да га је Тринкијери без разлога прецртао исто као у Кантуу неколико година раније, да нису уопште говорили пре одласка из клуба.



 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.207
Reaction score
36.727
Bar ovaj put nismo mi krivi, posebno ne DV. Mada, ko zna, ciganski mozak, t.j. nedostatak istog, ume da izrodi svakakve gluposti. Ima još vremena da iskopaju nešto.
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.300
Reaction score
11.904
Локација
Tu, odmah iza tebe
Nek’ se eurocup nastavi pa kad god, taman posla da se prekine sad a da nam daju titulu nema osnova jer nije bilo neke tabele kao u ABA
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top