Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

TheRock

Početnik
Учлањен(а)
31.08.2019
Порука
97
Reaction score
302
Локација
Beograd
Najgora opcija za nas je F4 bez publike. Bolje je i poništavanje Abe, koje bi nzačilo da Djordi bira ko će mu u EL. Svidja mi se što se držimo stava da se nastavi po regularnim uslovima.
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Odlican, prijateljski intervju Radeta za Srkijem iz Sportkluba! :clap
Sve pomalo iz Radetove karijere, plus nesto privatno, kako provodi dane u toku ove situacije.
Na kraju je Rade cak i preuzeo ulogu voditelja!:icon-smile:
 

Magelan

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2012
Порука
859
Reaction score
1.037
Izmene u timu poput
Mačvan - Novica
S Janković - S Birčević
Gordić - A Nikolić
nisu od ključnog značaja za izgled tima dogodine. Slažem se da je u slučaju Gordića razlika u opcijama najizraženija, ali tom eventualnom izmenom bi dobili odgovor na pitanje da li Trinkijeri zadovoljan time koliko je uspeo da obuzda Gordića i šta može da očekuje od njega. Ja lično volim Gordića, posebno način na koji nalazi Mozlija iz pika. Međutim, ono što Trinkijeri zaista treba jeste bolji pik igrač i od njega i od Alekseja ali i rol igrača na petici. Zbog toga, mislim da će od najvećeg značaja za narednu sezonu biti pozicije 1 i 5, pošto su ostale manje više pune. Takođe mislim da Gordić neće ostati, ali to je na nivou mog ličnog mišljenja. Kičma našeg tima su Jare i Rade, kao domaći i Volden (koji je trebalo da završava situacije koje je privatizovao Gordić). Od Tomasa je upitno šta se može očekivati. Pejdž mislim da će otići ako ne ostvarimo plasman u EL jer će imati dobre opcije. To bi bila velika šteta jer smo ga mi istrpeli nekad i iznad svake mere. I da se vratim na Gordića, čak i da ostane ja bih jurio još jednog keca, jer mi je Volden više bek, a ako hoćemo njegov potencijal u napadu da razvijemo ne treba ga gušiti prenosom lopte (to je trebalo raditi ove godine kako bi ojačao kontrolu lopte i bio sigurniji u napadu). Ovo su neka moja, dosta nabacana, razmišljanja za dogodine, a ni ova sezona još nije izvesno gotova...

Mene plaši eventualni nastavak, jer nas je ovo sve poremetilo u trenutku kada smo bili u naletu. Pitanje je da li bi nastavili u istom ritmu sada...
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Pre bih digao ruku za Gordića ako bi morao da biram. Ali idealna win-win situacija jeste Gordić i Volden. Mislim da su obojica neprocenjuvo blago sve sa manama koje svaki igrač ima...
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.880
Reaction score
7.710
Walden pre Gordica naravno, predator nije imao losu utakmicu ovu sezonu.
Sa druge strane Walden ne moze nikako na poziciju 2, on sam sebi ne moze da iskreira poziciju za sut, niti ima brz izbacaj koji mu je takodje jako cudan, ne sutira iz izlazne kretnje, tako da bi se jako puno mucio u napadu.
 

Djenka

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
1.357
Reaction score
1.881
Локација
Gde god ti da igras...
Hm vise nije siguran ni u vezi naseg Partizana, sto se tice sledece sezone... A takodje se slaze sa covicem u vezi nastavka ove sezone. Nadam se da gresim ali ako ga je Pao stvarno kontaktirao, ko zna... Da se ne lazemo, trenutno su oni 3 stepenika iznad nas.
 

Залад

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
3.101
Reaction score
27.502
Локација
Из Чикага (моји...)
бојим се да он полако излази из наше приче...тешко ћемо га у новонасталим околностима задржати.
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.925
Reaction score
1.980
Локација
Kikinda
Ne zelim da glumim insajdera, ali meni je receno jos pre 2 meseca da Trinki ide. Nekoliko prilicno obavestenih ljudi mi je to potvrdilo, ali nisam zeleo da verujem u to. Sad mi se sve vise cini da ce nazalost biti u pravu. Bas ne bi bilo fer da se sad pokupi i ode...
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.833
Reaction score
9.789
Po čemu to sto posto ode i po čemu su ovi iz Atine 3 stepenika iznad nas? 'Ajde da porediš sa periodom Božića i urbanog šmekera.

Nije razgovarano i čovek ne govori direktno medijima. Plus bez integralne verzije ni zarez našoj štampi ne verujem.

EDIT: a da ode može, potpuno regularno što se tiče profesionalizma, a i pitanje je šta su dogovarali u startu.
 

Djenka

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
1.357
Reaction score
1.881
Локација
Gde god ti da igras...
Voleo bih i ja da nije to izjavio jer do skoro kod njega nije bilo dileme dal mu se ide... Ako je izjavio da nista nije sigurno pa ni njegov ostanak u KKP, svi znamo da to zavisi samo od njega. Jer sa nase strane mi ga 100% zelimo i uprava i navijaci.

A sto se tice toga dal je Pao 3 stepenika iznad nas, mislim da je to manje vazno ali trenutno stanje po meni je tako. Aj ovako: 1 stepenik visegodisnji ugovor sa evroligom, 2 stepenik 5x veci budzet i 3 stepenik klub u privatnom vlasnistvu za razliku od naseg koji okupiran sns bagrom (nazalost)
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.678
Reaction score
22.928
Локација
Академија
Код нас је проблем што смо навикли на Дулета, човека који је увек остајао када су играчи одлазили, правио тим и доносио резултате. Што се тиче Тринкијерија, ја мислим да је он себи зацртао циљ да избори Партизану ЕЛ за следећу сезону. Видели смо како се успешно то одвијало до прекида. Корона је сада све ставила под велики знак питања, не само наше играње у ЕЛ него и нашег буџета за следећу сезону. Ако изборимо ЕЛ на паркету (или за зеленим столом, свеједно), а имамо мањи буџет од овогодишњег, ја мислим да су јако мале шансе да Тринкијери остане. То је моје мишљење. Волео бих да остане, без обзира на све.
Скроз би другачија ствар била да смо догурали до финала ЕК и АБА, освојили бар једно а можда и оба, имали десетак утакмица пред распродатом Ареном... Онда би следећа сезона била примамљивија за његов останак.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Ако изборимо ЕЛ на паркету (или за зеленим столом, свеједно), а имамо мањи буџет од овогодишњег, ја мислим да су јако мале шансе да Тринкијери остане.
Za zelenim stolom sigurno nećemo dobiti EL, jedino ako ga budemo na parketu ostvarili.

I takođe i da je izborimo na terenu, EL ne možeš igrati ako ne ispuniš minimalni budžet od 5.5 miliona mislim. Tako da manji od ovogodišnjeg po tom pravilu ne možemo imati.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
EL je ključ za nastavak saradnje sa Trinkijerijem kao i budžet za ekipu u narednoj sezoni. Ako se ostane na EC a on ima još jednu godinu ugovora, onda mu je bzv da ostane, posebno ako na drugom mestu može odmah u EL. Od takmičenja teško da ima nešto i toga su svi svesni.

Takođe, ubeđen sam da je čovek imao neke premije za plasman u EL i uslove kakva će ekipa da bude u narednoj godini. On sada suštinski nije uspeo da osvoji tu premiju višom silom. A da li je uspeo da je zaradi? Po mom mišljenju jeste, čak i u slučaju da i sledeće godine igramo EC nekakvom baksuznom odlukom Đordija. Sve i da se nastavi takmičenje pa mi ne osvojimo EC, Trinkijeri PREMIJU zaslužuje jer je računao na punu Arenu za koju se borio i izborio. To mu je bio preduslov za osvajanje EC-a. Bez Arene on teško da to može naročito posle ovolike pauze i ovog sranja.

Sa druge strane, klub je takođe finansijski računao na punu Arenu i EL - Zato je Arena i uzeta! I sad niti su oni zaradili dovoljno (planirano), niti je Trinki ušao u EL (a zaslužuje sve premije). Pitanje je da li je pošteno da ga klub uskrati? Ili da li je pošteno da on uzme zasluženo u situaciji kada klub ima finansijski gubitak? Na sve ovo, Klub će i sledeće godine da izgubi jer će morati da nadoknadi navijačima sa sezonskom od ove godine, dajući nekakve popuste debele za novu sezonu.

E sad, uzmite da Trinki ima i sportsku ambiciju... Nije on porodio Partizan, niti zavisimo od njega ali mislim da nam njegov odlazak ili ostanak može puno reći o takmičarskim ambicijama u sledećoj sezoni. Zato bih najviše voleo da Trinkijeri ostane.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top