Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Ostoja se javio i rekao kako je prioritet Evroliga i da smo je zasluzili.

Ne znam sta da mislim... naravno da nam je mesto tamo gde su najjaci klubovi ali... ako nas ono spansko govno opet sjebe treba da odjebemo i njega i ULEB. Mi zasluzujemo samo Evroligu i tacka. Ako nas izjebu ponovo - dovidjenja.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.846
Reaction score
7.576
Ponavljam, mozda postajem dosadan, zbog cega se ne bi odigrala Aba liga, sta i ko sad sprecava zavrsetak iste?
Stranci ce se vratiti ( jedino ako neko insistira da se ne vrati, al opet to je individualna stvar i nije problem lige ), granice otvorene, covic-19 izbledeo, nije mi jasno.
Kako mogu svabe, izraelci da igraju, a ovi sa Jadrana ne, pa ko je kurac spansko govno pa da cekaju na njega i njegovu odluku? Ako ima uslova, a ima, treba zavrsiti takmicenje, pa nek prvi igra Evroligu sledecu sezonu, a ne treci i zapravo tim koji nema prava nastupa u PO Aba, po direktivi po ko zna koji put zavrsi u najelitnijem takmicenju!
 
  • Like
Reactions: BaX

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.148
Reaction score
3.636
Najveci problem u slucaju nastavka sezone je kako povratiti formu. Istina je da mi u ovoj prici najvise gubimo jer nas Partizan je idealno tempirao formu i to se vidjelo i po igri i po rezultatima u poslednjih 10 utakmica.
Nastavak takmicenja jeste najposteniji, ali bukvalno sva dosadasnji trud je beznacajan jer imamo samo jednu nebitnu ABA utakmicu i ulazimo u razigravanje na oba fronta.

Eto npr. cak i preko ljeta mnogi sportisti treniraju jer ako nista drugo, to im je posao i od tog zaradjuju.
A sada imamo situaciju da su do skora bili zatvarani i prakticno mjeseca dana nisi mogao ni da setas cestito, a kamoli da negdje vjezbas.

I sada je sasvim realno ocekivanje Mornara da bude favoriti ako su poceli treninge prije 3 sedmice a polufinale ABA pocinje recimo 5. juna.
A ono sto je najgore, mi jos uvijek ne znamo da li ce uopste biti meceva ili ne.
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.510
Reaction score
5.116
Stvar je u tome sto mi nismo slucajno bili u top formi, vec zato sto su Trinkijeri i Profesor medju vodecim strucnjacima u Evropi u svojim oblastima, i ako ce se neko snaci u ovom cirkusu, onda smo to mi.
Druga stvar - mi mozda imamo puno stranaca, ali ce Pejdz, Tomas, Mozli i ostali svoj posao odraditi kao da su rodjeni u Partizanu, a nisam bas siguran da to vazi za pudlicinu legiju stranaca kojoj istice najam. Zato vec 10 dana narice i cita nalaze na pinku i hepiju.

Ja od pocetka krize nisam optimista po pitanju nastavka sezone, ali ako se nastavi, jos smo veci favoriti nego do sad.

Slazem se da je nam mornar i najveci problem. I zbog stila igre koji najmanje trpi zbog pauze i zbog ekipe koja je duze na okupu i zbog toga sto im svi igraci ostaju i za sledece zezonu.
 
Последња измена:

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
Je l' realno da ćemo opet da pišemo stranice i stranice o FIBA LŠ, koje gledano po klubovima koji se takmiče, je kurton? A čime nas je to FIBA pa zadužila pa su nešto bolji kao od Đordija?

jeste svesni da je to III po kvalitetu takmičenje, u najbolju ruku?
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
20200520_005159.jpg

Kad u naslovu vidim bomba, odmah znam da je vest u rangu ove. Znaćemo sve 25. maja, biće kako kaže djordi.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.846
Reaction score
7.576
Mornarovi poluigraci tu bre svega mislim na domacih mogu da treniraju i godinu dana, nasi nemora uopste, opet bi ih pobedili.

Ako Djordi samostalno odlucuje, ima nade da se EL nastavi kako je i jedino ispravno, znam da ce vecinu klubova to da boli, ali jbg pravilnik mora da se postuje.
Ima li najava za vracanje nasih iz Usa, precednik rece do kraja ove nedelje?
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.633
Reaction score
4.662
Je l' realno da ćemo opet da pišemo stranice i stranice o FIBA LŠ, koje gledano po klubovima koji se takmiče, je kurton? A čime nas je to FIBA pa zadužila pa su nešto bolji kao od Đordija?

jeste svesni da je to III po kvalitetu takmičenje, u najbolju ruku?
Bas tako, od utesnih nagrada ne uzimam ni prasetinu bez krtine kad zakasnim na svadbu, nego cekam tortu, a ne ponovo da budemo ovnovi predvodnici u pogresnom pravcu.
Druga bi prica bila da Fiba uspe da izminira Djordija, ali mrka kapa od toga.
 

garbaN

Partizanovac
Учлањен(а)
14.09.2019
Порука
866
Reaction score
5.209
Локација
Beograd
Ukoliko se takmičenja ipak nastave, recimo Evrokup, imaćemo na raspolaganju i Redzi Redinga, zar ne? On je i dalje pod ugovorom, mislim da se oporavio uveliko. Jeste da sad imamo i Angolu(on recimo nema pravo nastupa u Ec) , pa možda budemo i pojačani dodatno.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.716
Reaction score
54.954
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
To što oni šalju pozivnice je ništa novo, šalju stalno.
Ipak to što Tegeltija piše ko se priključio fibi je malo sumnjivo, kao da lobira.
Fiba se trenutno hvata za slamku jer evrokup postaje sve besmisleniji sa gomilom licenci.
Jer samo 5,6 ekipa u evrokupu igra zbog takmičarskog značaja i napadanja el, ostali se samo igraju i troše novac.
Druga stvar je veća je šansa da se plasiraš u el one tamo godine iz ek nego iz el, jer je neophodno da uđeš u top 8 da bi ostao u EL.
Verovatno će tu priliku pokušati da iskoristi Fiba da iskešira neke klubove koji jednostavno nemaju šanse da igraju EL. Tu ima dosta klubova iz zemalja sa popunjenim licencama.
Plus što je minus a biće sve veći Evrolige sa novim sponzorom, idiotsko tržište Rusije i igranje po njihovim vukojebinama sa 2 gledaoca. Jedino gluplje od toga je širenje košarke u Englesku.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Je l' realno da ćemo opet da pišemo stranice i stranice o FIBA LŠ, koje gledano po klubovima koji se takmiče, je kurton? A čime nas je to FIBA pa zadužila pa su nešto bolji kao od Đordija?

jeste svesni da je to III po kvalitetu takmičenje, u najbolju ruku?

Često mislim da si ekstremna, često se i ne slažem sa tvojim postovima ali ovo je jedan od NAJBOLJIH koje sam pročitao u poslednje vreme da se drugi ne uvrede. 1000% tačno!

Šta god da se desi mi MORAMO da uđemo u EL i da tome težimo dokle god se ne desi. A desiće se KADA osvojimo EC ili bar uđemo u finale. Danas, sutra, za 10 ili 10000 godina. Dokle god je EL najjače društvo u košarkaškoj Evropi, nama je jedino tamo mesto i nigde više. Da li će se u upravi nešto menjati? Da li će se u državi menjati? Da li će se u ekipi menjati? Nemam pojma, što bi Trinkijeri rekao ali jedino normalno je tući se za EL.

Sve drugo smatram podmetačinom Mijailovića ili u najbolju ruku pripisujem njegovoj nesposobnosti da se za to izbiori. A majstor sam da prepoznam pripremu terena. Najpre se počelo sa člancima koji govore o "neisplativosti" igranja EL ako se bude igrala bez publike, pisalo se velikim gubicima "crno i crveno belih" a sada nam posle "neisplativosti" serviraju priču o "pozivu FIBA"...

Jedino što može biti jeste možda da se drami bez potrebe pa da se Ostoja prikaže kao veliki borac koji se eto IZBORIO za EL uprkos tome što su svi želeli drugačije. Iskreno, zaboli me čak i da je tako. Meni ne smeta, neka se uđe u EL čijom god zaslugom. Bravo Ostoja care, ako se to desi. Ali ako se ne desi, teraj se u PM što se mene bar tiče! A FIBA je kurton takmičenje!
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.274
Reaction score
15.134
Локација
U pizdi materini
Mi treba da jurimo licencu za EL ne samo učešće jer i sam ulazak ne donosi mnogo ako nisi u TOP 8 . Ljudi gledaju sa ugla košarkaške istorije, navijača, hale, itd ali koga trenutno osim nas boli uvo za to jer u kapitalizmu je jedino i isključivo bitan novac i profit. Ma koliko deluje nemoguće ipak postoji šansa dobijanja licence ali treba pametnog pristupa, novca, lobiranja i šlihtanja Djordiju.

Što se tiče nesrećne FIBE i njene LŠ mi smo dva puta na silu ugurani tamo i oba puta smo videli koliko smo se zajebali. Ja se sećam ovog drugog puta i kako smo mi to trebali da spašavamo srpsku kušarku učešćem tamo jer jelte FIBA ima moć ( :buhaha ) pa će da nas maltretiraju preko reprezentacije i kakve sve priče niu išle tada. Samo mi nije jasno zašto su gurali nas kada se zna ko je stub srBstva ovde ali ajde sad. Tegi je rekao da nas zovu svake godine i verujem da je tako samo sada nekome malo više odgovara da se širi ta priča mi u LŠ a ovi što se trenutno nigde ne pominju da igraju nesmetano EL jer kada nas ostale konkurente uguraju tamo u LŠ oni mu to tada dođu kao neki logičan izbor onako bez borbe i na tuđ interes kao i što su navikli.

Ne nasedajte Grobari na ove LŠ gluposti zna se iz čije kuhinje to stiže. Kada čujete da je jedan Real prešao tamo onda može da se razmisli ima li svrhe gledati šta nudi konkurencija a dotle možemo da im pošaljemo KK Mladost ako im nešto znači.
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.744
Reaction score
19.193
Локација
Nickname
Danas, sutra, za 10 ili 10000 godina. Dokle god je EL najjače društvo u košarkaškoj Evropi, nama je jedino tamo mesto i nigde više.

Ne poklapaju ti se ove dve rečenice. Za 10 godina ovaj sistem vrednosti takmičenja i raspored ekipa u njima će biti prošlost. 2025. ističu ugovori Evrolige sa najbogatijim klubovima sa A licencama, do tada će EL sigurno biti ispred fibinog takmičenja i po meni je jedino to prednost Evrolige u ovom trenutku.
Dakle svakako se boriti za nju, do tada očekujem da će i FIBA postepeno jačati a onda će vrlo moguće doći do prekretnica. E sada, kakvi ćemo mi biti u tom trenutku ne znam, ali svakako treba imati dugoročni plan i nastaviti težiti istom takmičenju jer bi eventualnom ponovnom promenom samo iskopali sebi rupu. Povratak u takmičenje koje smo prinudno igrali pre samo 3-4 sezone totalno bi nas unazadilo.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Razumemo se... Kada sam rekao Evroliga, mislio sam na najjače društvo evro košarke. Sad da li će to za 2025. biti FIBA, ULEB, ili koja god da je skraćenica... Nije bitno. Treba sa svima imati pristojan odnos ali se takmičarski ili elitistički posmatrano naći među najboljima ko god oni da su u xy trenutku....
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.888
Reaction score
21.507
Koja je uopšte šansa da se o tome razmišlja u klubu?
Ostaje ti trener, ostaju igrači, imaš šansu da dovedeš neko kvalitetno pojačanje u već formiranu i uigranu ekipu koja je bila najbolja u svakom takmičenju, a ti odabereš da igraš lš.
Ne vidim to kao realnu opciju.
Optimista sam još uvek.
 

Dzoni43

Grobar
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
876
Reaction score
2.713
Локација
Beograd
Ma niko ni ne razmišlja o LŠ. Nemam pojma šta će biti ali znam dve stvari. Evroliga nije sa finansijske strane isplativa (svi veliki klubovi beleže sve veće gubitke iz godine u godinu) što ne znači da mi ne treba da je igramo. Druga stvar je da mrzim iz dna duše katalonsko govno i želim da se Evroliga u ovom formatu ugasi a da on nestane sa mape.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top