Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

Perava

Početnik
Учлањен(а)
19.09.2019
Порука
23
Reaction score
72
Локација
Valjevo
Spalding, sam sebi skačeš u usta. Zašto Danilović nije mogao da nam pomogne više? Ko nas je to ucenio i zašto smo to prihvatili, zašto i tada nismo otišli u FIBA za kojom ti ovde kukaš. Od koga tpo ostoja ima više para, koji nam je budžet po veličini u aba. Lako je izvrtati činjenice i pisati da bi se pisalo. Što neko pre Ostoje ne sede na to mesto nego svi bežanija? I samo nemojte opet o betonu i FIBA LŠ.
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.404
Reaction score
11.726
Локација
Kopam tunel, vidćemo...

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Spalding, sam sebi skačeš u usta. Zašto Danilović nije mogao da nam pomogne više? Ko nas je to ucenio i zašto smo to prihvatili, zašto i tada nismo otišli u FIBA za kojom ti ovde kukaš. Od koga tpo ostoja ima više para, koji nam je budžet po veličini u aba. Lako je izvrtati činjenice i pisati da bi se pisalo. Što neko pre Ostoje ne sede na to mesto nego svi bežanija? I samo nemojte opet o betonu i FIBA LŠ.
Izvini, a gde sam to rekao da Ostoja ima više para? Naprotiv, Ostoja nema para a mora srati da ih ima isto! DV to nije radio, već direktno u glavu, paf! I to sve u vreme dok je Danilović bio predsednik kluba. A zašto nije ostao? - Nije, iz istih razloga iz kojih ni jedna legenda nije htela da dođe posle njega, al to sam već objasnio pa ne bih da se ponavljam. Samo je Ostoja imao želudac da trpi, čak i učestvuje u svemu što nam se događa i to nije za pohvalu...
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
4. juna... Tako je najavljeno. Inače, ne mora da se izvinjava pošto je već izjavio da će mu biti "POSEBNO ZADOVOLJSTVO" da igra u ABA protiv Borca kome i jeste mesto među "velikanima iz ABA"...
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.039
Reaction score
15.452
Локација
Храм фудбала
A ja iz nekog razloga kontao da je danas.
Nek priceka da se sve to oLAdi taman tamo negdje do oktobra.
Nije dobro talasati pred izbore.
 

Pankoz

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
271
Reaction score
782
Локација
Vojvodina
Preporučujem da se pogleda intervju Duleta Vujošiveća koji je dao Željku Pantiću na njegovom YT kanalu DCC.
Ko nije shvatio do sada...Dule će mu objasniti po ko zna koji put koliko žele da nas ugase...
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Pantić upro ko bik na pizdu da dokaže kako Vučelić i g. Ostoja NISU ISTO, a general ga oduvao k'o slinu. :D
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.230
Reaction score
17.915
Локација
Kej Republika
Vučela i Ostoja nisu isto.
Mnogo još vode Moravom mora proteći da Ostoja bude i blizu dotičnom.
Jos mnogo olizanih bulja, saginjanja Kurti i Murti, udbaških veza i vezica. Sitna riba je Ostoja za doticnog sps jul ds sns smrada.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.715
Reaction score
54.950
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
I lijepo ga Dule zamoli da ne radi vise to sto je radio, odnosno vodio rat protiv KK i Tegeltije, on danas po starom. Stvarno je deponija od covjeka.
Iskren da budem ne znam o čemu se radi, ali ako mu taj savet DV nije značio ništa, pomoći mu nema svakako. Posavetovao ga je maltene očinski i potapšao da malo smanji s razdorima i napadima...
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.743
Reaction score
19.188
Локација
Nickname
Vucela moze da se poredi sa covicem, u svakom smislu, svakom. Pata karta...
Po zlu.

Ja bih pre stavio: ŽP = čović. Stari su to drugari, a ja bih rekao i nešto više. Mislim na krvne grupe i DNK :D

Vučela je mnogo manje fotogeničan, taj je lizač na višem nivou i nekako iz senke. Ne sektaši kao prva dva, samo mnogo voli psihovu bulju i od nje se ne odvaja kad zatreba. A kad psiho dobije proliv, tad već mora da bira pažljive poteze pa zove i drugare iz fotelje da pomognu svi zajedno. Ja ne znam sa kim bih ga uporedio, možda nešto kao zvezdica iz ciganskog plemena što priziva duhove na stadion i ruča sa klincem i principima.

Izvini, malo sam popio pa dobijem inspiraciju. Možda serem, ne znam :D

:ziveli

P. S. Sad vidim da je KK tema. Praštajte jebiga falilo mi ovo sve, konačno živnuo forum.
Nisam ulazio ceo dan juče i danas a već odgovori na 14 tema. Radovao se ko malo dete kad sam video :šal :šal :šal
 
Последња измена:

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487

Da li će u budućnosti biti mesta za predstavnika ABA lige?
– Oduvek smo bili jasni. Ne možemo biti bez predstavnika regiona koji je proizveo toliko talenata. To je za nas fundamentalni region. Svaki region ima svoje karakteristike, a ovaj region poseduje veliku strast prema košarci i zato ćemo uvek imati jednog predstavnika ovog regiona.

Da li će to biti predstavnik ili šampion ABA lige?
– To je problem koji se ne dešava samo u Jadranskoj ligi. Slično je i u Nemačkoj. Uslovi učešća u Evroligi su sve strožiji jer želimo takmičenje na najvišem nivou. To je prirodni proces. Neki klubovi u Grčkoj, Španiji i Italiji vide da ne mogu da ispune naše uslove. Moramo da budemo selektivni. Kvalitet nije igrati dobru košarku samo jedne sezone. Kvalitet je dobro organizovani klub koji ima kontinuitet. Koji ima strategiju na duže staze. Pričaću na primeru Španije. Tu postoje klubovi koji znaju da Evroliga nije za njih jer nisu u stanju da dostignu potrebne uslove. Ipak, ono što želim da još jednom naglasim> ABA liga će uvek imati predsavnika. Nikada neću dozvoliti da ABA liga ostane bez predstavnika.


...........
mislim da treba svaka prica na ovom forumu da se zavrsi oko polemisanja da ne kazem palamudjenja oko toga da ABA nece imati predstavnika.
Evo covjek, dobro majmun, u dva navrata kaze da ce ABA uvjek imati predstavnika u EL.

E sad dal ce to biti sampion ili ne to ostaje na njima da odluce. Sto je i normalno!
Ne moze npr Primorska da igra EL. Oni se prosle godine kidali sa svima, super ekipa bili, a danas istupaju iz lige izlgeda i nece izgleda igrati ni ABA2. E sad EL da se zajebava sa takvim klubovima normalno da nece. Kao i Mornar sto najavljuje da ce napasti EL, oce to malo sutra.

Znaci zakljucak, jedini klubovi iz ABA lige koji mogu da igraju EL smo mi, cigani, Buducnost ili Cedevita.
Dalje nema.

Ps..procitajte i sto pise za mijenjanje sponzora. Kaze da od toga nema nista. Turci im ostaju sponzori.
 

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.559
Reaction score
3.325
Eto i dokaza da dok retardirana vecina glasa za AV, mi tu EL videti necemo, pa makar se iznaosvajali evrokupova i aba, jer nikad necemo biti "stabilniji" i "dugorocno pogodniji" za EL od fmp-a dok on odlucuje o tome.
 

Djenka

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
1.348
Reaction score
1.845
Локација
Gde god ti da igras...
Nisi u pravu, mozda za zelenim stolom nemamo nikakvih sansi za Evroligu. Ali siguran sam da ako udjemo u finale EK ili osvojimo aba ligu niko ne bi smeo ni da pomisli da nas otkaci. Mi smo navikli na parket i da imamo samo ono sta smo zasluzili a ovi sto uvek ocekuju nesto ispod "zelenog stola" i njihovo vreme ce proci jednog dana.
Nije uvek lako...
 

Dzoni82

Grobar
Учлањен(а)
14.10.2009
Порука
564
Reaction score
743
Ali siguran sam da ako udjemo u finale EK ili osvojimo aba ligu niko ne bi smeo ni da pomisli da nas otkaci.
Na osnovu čega baziras ovo mišljenje? Šta ove iz El zabole dal smo osvojili npr ABA ligu?
Oni mogu da se dogovore sa bilo kojim timom da bude predstavnik u El, nezavisno koji je bio na tabeli.
Ako već nisi, pogledaj Duletovo gostovanje kod one nesreće Pantica... Dosta stvari je Dule tamo objasnio.
 

MiM

Početnik
Учлањен(а)
29.06.2018
Порука
164
Reaction score
971
Локација
JNA
Poenta price da nama samo osvajanje Evrokupa naredne sezone garantuje Evroligu , a samim tim i zatvra mesto jednog tima iz ABA lige . O dva predstavnika iz lige nema ni u snovima covek .
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top