Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2020/2021

Статус
Затворена за писање одговора.

IGOR P.F.C.

Početnik
Учлањен(а)
28.09.2019
Порука
7
Reaction score
7
Локација
Grad benzena je crno beli grad
Potpuno mirno sam gledao, cele sezone smo jezivi,2 igrača ozbiljna ostalo manje više užas..Filipovski ostavka momentalna!! Perkins amaterski igrač, Zagorac dečko poslednji napad gleda loptu umesto da se baci bez obzira sto je gotovo, nek pogleda malo kako je to Vesa Petrović radio.. Sezona za zaborav ..
 

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.220
Reaction score
1.487
Danas razmisljam da stavim 2000 na Perkinsa da nece dati vise od 10 poena, znaci sve vam je jasno... Ne mogu da igram nikad Partizanove utakmice pa i kada znam da je zarada zagarantovana...

Jaramaz, Novica, Pejdz, Mozli, sve ostalo nije za Partizan... Ne mogu ovog Filipovskog ni da krivim dok ova govna sede u klubu... Da je bar selektirao tim i da su mu doveli sta god je hteo pa ajde, ovako mi ga nekako i zao... Zdere se on ali je nekako od onih tipova koji to rade u sebi, meni to smeta npr, ja sam kratkog fitilja i reagujem drugacije, on je mirniji ali opet ne mogu da ga pljunem jer nije sve njegova krivica...

Idemo dalje, dok ludak ne sjase...
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.361
Reaction score
3.806
Локација
NBG
Opet se pogrešne mete.
Ovo je prava tema
 

Прилози

  • IMG-03fe6b5f0d08ebca3bafcef1c3b0ccac-V.jpg
    IMG-03fe6b5f0d08ebca3bafcef1c3b0ccac-V.jpg
    252,3 KB · Прегледа: 113

Issa

Grobarčina
Учлањен(а)
06.02.2008
Порука
1.587
Reaction score
3.343
Локација
JNA
Loncare za dovodjenje Perkinsa bi mi odgovarao pred punim JNA-a..Filipovski da se ne ljubimo, ispred nosa ti istice vreme i ti da se ne pobunis!? Belosevicu slino jos od davnih dana, jebo te coravi u usta ta odvratna..
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.510
Reaction score
5.116
To sto Filipocski nije selektirao tim bi mozda i bio argument da nije pustio da mu Zagorac svaku utakmicu svrsava po faci...
I danas je majstor opalio 2-3 trojke u ranoj fazi napada...
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.039
Reaction score
15.452
Локација
Храм фудбала
U ranoj i pri tome minimalno pola metra od linije.
U nekom dijelu meca razmisljam da ovako nesto uradi kod Duleta, prvo bi se povukao sa funkcije zastitnika igraca od pregrijavanja, a posle toga bi zaboravio dan kada je usao u dvoranu, jer dugo dugo iz iste ne bi izasao.
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.325
Reaction score
2.946
Локација
Kragujevac
Uzivao sam u prvom poluvremenu, ne zbog igre koliko zbog Novice, kako se bori, gura , bije sa njima, strelja ih pogledom, najjaci momenat kada im skace cela klupa , bune se , a on ih strelja pogledom nekih 10 sekundi, bukvalno vidis koliko je jebao on tu kurvu , i u fazonu sta ste digli nos. Kada on ode mi cemo izgubiti identitet odgovorno tvrdim.


Filipovski je amater to je sada svima jasno. Imali smo u pocetku dosta akcija za Paige videlo se to, ali ti da ne prepoznas kada te onaj idiot ukanali i umesto sa +12 na poluvremenu ti odes sa +6 , ti ga opet ubacujes poslednji minut da te dokrajci odbranom i napadom, a loptu ne zna i ne sme da prenosi. Pre bi mi igrao Mozli na pleju u poslednjem minutu nego on. Isto celo drugo Novica na klupi, nedopustivo, on ih toliko nervira , unosi pometnju, plus ih bas voli i uvek je raspolozen. I pored tog kao pleja ti poslednji minut imas Zagorca da ti igra odbranu umesto Tomasa, Miku, ajde Dangubic i Paige ima logike.

Zagorac, bukvalno sve pare sto ima da angazuje vrhunske psihijatre, psihiloge , psihoterapeute, monahe, hodze i da ode i jedno 3,4 meseca na Tibet, pa ako se restartuje da opet krene sa kosarkom,ako ne , nije mu jos kasno za faks. Ono polaganje da masi bilo ko je stvarno ogledalo totalne nesigurnosti i kanala.

Mika dobar i neiskvaren decko, previse naivan u dosta situacija, tvrdim bice dobar negde u Evropi gde se igra sa manje kontakta. Njega Davidovac drzi za rame da ne skoci , hvata loptu i dva plus jedan. Premalo akcija za njega u piku, brzi je bio od svih koji su ga cuvali, a to sto do sada je bio u kanalu je normalno , ovi starosedeoci svi duplo gori nego prosle godine, pa se on samo uklopio tj nije, opet kazem bice to jedan dobar centar nadam se u Endesi .

Dangubic isto solidan, Trifunovic bez sanse ikakve e, svi vidi da je Zagor u kanalu ali ziheras Saso , rotaciju koju je zamislio pre nego sto je dosao ovde, sprovodi je , sigurno je sigurno makar bila propast.
 

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.220
Reaction score
1.487
IN 10@ Slazem se... Zagorac baca trojke kao Lebron, do skoro su mu se ispucavali Dangubic i Tomas, uspeo je da to promeni... Ocigledno je da mora da menja neke stvari, nema noviteta nikakvih, pa ja sam obican gledalac ali bi Rason i Mozli igrali ledjima da sam trener pa makar gubio svaku 20 razlike... Mika isto ima masu... Sve je individulizam, dobro je sto mi uopste i uspevamo da pobedjujemo...

Ne znam sta da kazem, a jedino Gagi Nikolic bi sada prihvatio da bude trener...
 

ALEKSANDAR K.

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
41
Reaction score
86
Локација
Glasgow
Nevjerovatno odrađen prelazni rok, a o doselekciji(koje nije ni bilo)bolje i da ne govorim,Ostoja nema ni jedno opravdanje za ovo, otpuštaš oba plejmejkera a dovodiš dečka koji ti igra 5 minuta po utakmici,što ste i to radili?Čitavu sezonu igraš bez prvog centra,a na četvorki trebaš da gataš u grah kad će Tomas proigrati, tj kad neće divljati ,a zamjena ti je kapiten legenda poluinvalid, pa i takav bolji od mnogih i sve to pod izgovorom da sportski dio nije mogao naći kvalitetna pojačanja, što je notorna laž. . zbog tih postupaka i tih laži Ostoja potrošio si sve kredite...Filipovski trenerčino pa da staviš djete iz juniora manje će grešaka u prevođenju napraviti od Perkinsa...jasno je ko dan da je Ostoja ovu sezonu davno pustio niz vodu, a to što se mi nerviramo, to je već naš problem,uglavnom Ostoji mnogo odgovara što nema navijača na tribinama jer ovo ne bi ovako prolazilo, mi se ovom sezonom vraćamo 5 godina unazad koliko god to nekome smiješno bilo..Takmičenje ne nosi ništa osim prestiža, ali ovaj poraz mi je mnogo teško pao, jer apsolutno odslikava čitavu sezonu greška,pa opet greška pa još jedna dok ne sakupiš 20 grešaka, pa prođe sezona...a na konferenciji i u izjavama od predsjednika pa do trenera ne vidim da se iko ijednom izvinio najboljim košarkaškim navijačima u Evropi, pa SRAM vas bilo ...ako obraza imate.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.394
Reaction score
2.088
Sto pre se sezona zavrsi to bolje pre svega za nas navijace ovo vise se ne moze ni podneti. i trpeti Ima li neko obraza od strucnog staba i uprave kluba da ponese licnu odgovornost za ovu sezonu za zaborav.
 

SMK

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
995
Reaction score
3.684
Локација
Opet se pogrešne mete.
Ovo je prava tema

Ja ne znam da li sam ja idiot, baksuz, šta god, ali kad sam video ovo, pomislih, tačno će nas ta dva poena koštati utakmice. Naravno, splet okolnosti je takav da bi možda i sa 5 izgubili da recimo ova dva poena nisu priznata, ili pobedili sa 5 razlike, no kako god. Nastavak pišanja na KK Partizan sa svih strana. Zašto se nije gledao snimak, to verovatno samo Belošević zna, u ovakvim situacijama se uvek gleda snimak s obzirom na važnost utakmice, nemam reči.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
1.996
Reaction score
13.618
Локација
Kipar
Sastaviti ovakav tim za odlucujuci deo sezone je zlocin prema klubu kakav se ne pamti.
Ako nemas pare za konkurentan tim onda raspustas sve skupe igrace na pocetku sezone i igras istu sa jeftinim igracima. Ne pravis privid da i mi imamo pare i ne lazes navijace da je stanje normalno i da se ovoj drzavi svakome daje ravnopravno.
Svim grobarima treba da bude jasno da igraci i trener nisu glavni krivci nego oni koji nam drze sportsko drustvo u ovom stanju raspadanja sve ove godine.
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.115
Reaction score
5.455
Локација
Beograd
Uzivao sam u prvom poluvremenu, ne zbog igre koliko zbog Novice, kako se bori, gura , bije sa njima, strelja ih pogledom, najjaci momenat kada im skace cela klupa , bune se , a on ih strelja pogledom nekih 10 sekundi, bukvalno vidis koliko je jebao on tu kurvu , i u fazonu sta ste digli nos. Kada on ode mi cemo izgubiti identitet odgovorno tvrdim.


Filipovski je amater to je sada svima jasno. Imali smo u pocetku dosta akcija za Paige videlo se to, ali ti da ne prepoznas kada te onaj idiot ukanali i umesto sa +12 na poluvremenu ti odes sa +6 , ti ga opet ubacujes poslednji minut da te dokrajci odbranom i napadom, a loptu ne zna i ne sme da prenosi. Pre bi mi igrao Mozli na pleju u poslednjem minutu nego on. Isto celo drugo Novica na klupi, nedopustivo, on ih toliko nervira , unosi pometnju, plus ih bas voli i uvek je raspolozen. I pored tog kao pleja ti poslednji minut imas Zagorca da ti igra odbranu umesto Tomasa, Miku, ajde Dangubic i Paige ima logike.

Zagorac, bukvalno sve pare sto ima da angazuje vrhunske psihijatre, psihiloge , psihoterapeute, monahe, hodze i da ode i jedno 3,4 meseca na Tibet, pa ako se restartuje da opet krene sa kosarkom,ako ne , nije mu jos kasno za faks. Ono polaganje da masi bilo ko je stvarno ogledalo totalne nesigurnosti i kanala.

Mika dobar i neiskvaren decko, previse naivan u dosta situacija, tvrdim bice dobar negde u Evropi gde se igra sa manje kontakta. Njega Davidovac drzi za rame da ne skoci , hvata loptu i dva plus jedan. Premalo akcija za njega u piku, brzi je bio od svih koji su ga cuvali, a to sto do sada je bio u kanalu je normalno , ovi starosedeoci svi duplo gori nego prosle godine, pa se on samo uklopio tj nije, opet kazem bice to jedan dobar centar nadam se u Endesi .

Dangubic isto solidan, Trifunovic bez sanse ikakve e, svi vidi da je Zagor u kanalu ali ziheras Saso , rotaciju koju je zamislio pre nego sto je dosao ovde, sprovodi je , sigurno je sigurno makar bila propast.
uz dužno poštovanje kolegi, čim sam video "Dangubić solidan", prestao sam da čitam. možda za njih solidan doduše...
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.231
Reaction score
17.918
Локација
Kej Republika
Jare izađe da odmori, mi postajemo Krka na parketu.

Onome ko je skautirao i doveo ovog pleja iz Poljske, svaka čast. Taj neko je za to uzeo neki keš. Ovo sto momak iz Poljske igra, moze bilo koji kadet/junior da prejebe jednom rukom.

Duletu ispred klupe, da je rahitični Davidovac dao koš po isteku napada, utakmica bi bila prekinuta.
Ali ovaj sto se kod nas odaziva na prvi trener tima, je tad ili spavao ili meditirao.

Sad je jasno kao dan, on NIJE trener za Partizan.
Helios je njegov limit.

O limaru i ekipi oko njega necu ni trošiti reči. One su odavno ispisane ovde. Jbg pustili smo sns gamad da nas karaju, ovo je rezultat svega!
Ušli su u sve pore društava i sad piju krv i uzimaju dušu.

Napisah kumu, smiricemo se tek kad pocrkamo. Tad cemo pronaći mir od Partizana.
 

Nemke PFC

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
427
Reaction score
396
Локација
Beograd
Ja ne znam da li sam ja idiot, baksuz, šta god, ali kad sam video ovo, pomislih, tačno će nas ta dva poena koštati utakmice. Naravno, splet okolnosti je takav da bi možda i sa 5 izgubili da recimo ova dva poena nisu priznata, ili pobedili sa 5 razlike, no kako god. Nastavak pišanja na KK Partizan sa svih strana. Zašto se nije gledao snimak, to verovatno samo Belošević zna, u ovakvim situacijama se uvek gleda snimak s obzirom na važnost utakmice, nemam reči.
A još neverovatnije je da se niko iz kluba nije žalio.

Istek vremena,klasičan previd i povreda pravila.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top