Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2020/2021

Статус
Затворена за писање одговора.

Urije

Grobarčina
Учлањен(а)
03.05.2010
Порука
1.574
Reaction score
3.071
Локација
PRIJEDOR-CRNO BELI GRAD
Je li ovi picketina od trenera mamu mu jebem janzesku, a tebi ostoja jebem familiju sns jebo ti vucic mater a ti njemu. Majkuvam jebem cigansku mrzim cigane i objektivne Paetizanovce. Pusis mi kurac ostoja i ti i pickousti smrad a smradu filipovskom se najebem familije. Banujte me za sva vremena.
 

Brka

Grobarčina
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
1.209
Reaction score
3.935
Локација
Uvek uz Partizan
Scepa je bitno kumovao svemu ovome... nije nastavio trinkjerijev sistem niti je postavio svoj, svlacionica se raspala kod njega... a filipovski nije kalibar za KKP... ali svuda gde se pita zgadija trava ne raste... ali to ne bi mogli kod ozbiljnog trenera, pa prvo sta urade nadju nacin da ga najure, citaj general, citaj trinkjeri...
Slažem se potpuno, samo iz ove perspektive pre bi gledao Šćepu nego ovo sad.
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
Koliko timova ispada ove godine iz lige? Ozbiljno pitam? Nikad o tome nisam vodio racuna.
Racuna li se ova Primorska u to ispadanje?


Utakmicu nisam gledao. Vise amatere ne gledam, ne ne. Necu se zajebati vise. Pratio sam samo rezultat zadnjih 5 min regularnog dijela (produzetke nisam tu se znalo da gubimo) i nisam se nervirao uopste jer sam sve znao sto ce se desavati.


Filipovski obraza nema to smo zakljucili.
Pitam se sada ove nase navijacke grupe imaju li obraza da cute na sve ovo? U Areni su znali da se kurce. E dje ste sad da pokazete neku reakciju?
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.888
Reaction score
21.507
Je li ovi picketina od trenera mamu mu jebem janzesku, a tebi ostoja jebem familiju sns jebo ti vucic mater a ti njemu. Majkuvam jebem cigansku mrzim cigane i objektivne Paetizanovce. Pusis mi kurac ostoja i ti i pickousti smrad a smradu filipovskom se najebem familije. Banujte me za sva vremena.

Registruj se na rsb nakon bana
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.039
Reaction score
15.452
Локација
Храм фудбала
Nemojte se ni vracati iz NM.
Sram vas bilo sve do jednog.
A ti Filipovski posle ovoga ako ne podneses ostavku goni se u tri...
Covjek krece sa postavom koja ne bi dobila ni Primorsku (u ovom trenutku), i posle mu nista nije jasno.

Tri mjeseca posle situacije gora, a lik i dalje tu, prosipa neku pamet, idi pasi travu.
Jel cestitao Ciboni?
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.147
Reaction score
3.636
Mora ostavka.. veceras. Ovo je Partizan. Slobodno potjerati bar jos jednog igraca.
Nije fer prema Scepanovicu ovoliki kredit.

Ostoja Pederu, Vucic psihopato.
 

Alex B

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
447
Reaction score
2.534
Локација
Novi Beograd
Kad ga budu isplatili, biće naslov u novinama da navijači mogu da odahnu, jer je isplaćen najskuplji trener u istoriji
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.325
Reaction score
2.946
Локација
Kragujevac
Gledam ovu Cibonu muci se vec godinama, tavori , publike pre korone kao i za vreme korone uvek prazna hala, ali oni ovako osiromaseni veceras su toliko bogatiji od nas , jer su njihova 3 igraca koja su brijac videla samo u reklami na tv-u, nama natrpala 60 poena.

A mi se i dalje bavimo nekim Perkinsima , i svojima klincima kakvi god da su ne damo ni promil sanse, a normalno da bez utakmica pravih nema ni iskustva ni napredovanja. Mi iz ove sezone mozda samo Trifunovica zadrzimo i to je to.

Ovakve odluke ove sezone ne bi donosio ni prosecan ciganin sa severa, imao bi neke kocnice.
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.227
Reaction score
1.890
Локација
Подгорица
Људи ми смо у озбиљним проблемима, играми против Цигана, Морнара, Меге ја не видим како било кога од њих да добијемо. Остаје нам још онда Крка, Приморска то добијамо службено, Сплит и заостала ФМП.
 

MB13

Početnik
Учлањен(а)
03.09.2019
Порука
118
Reaction score
230
Локација
Beograd
Duško Dule Vujošević !
Uzmi Dule EvroTitulu !!!
Samo 5 pobeda,ko drugi...
 
  • Like
Reactions: ZM

Kalimero

Početnik
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
46
Reaction score
71
Локација
Beograd
Dakle potvrdila se ona moja teza da je ovo najgora ekipa KKP od kada postoji i treba je u svim almanasima kluba posebno naglasiti i staviti u poseban odeljak sa sve imenima i prezimenima igrača, trenera, sportskog sektora i uprave. Neka makar do kraja života nose beleg sramote a generacije koje dođu posle nas da ne zaborave šta se sve dešavalo i kako su se "borili" za dres. A mi kao navijači treba da se dobro zamislimo nad činjenicom da u i oko kluba postoje ljudi koji slove kao Grobari a prećutno gledaju ovo, a neki i podržavaju iz petnih žila kao npr. najveći izdajnik u istoriji Vladan Tegeltija koji nas još ubeđuje kako treba da ĆUTIMO, KUPIMO KARTU i gledamo OVO, a navodno ima ko da brine o drugim stvarima jer ne donosimo mi pare u klub. Sram ga bilo! Ko brine? Ostoja? On, samozvani voditelj treš emisija u kojima ni ton ne radi kako treba i gde ljude moraš da zoveš da bi se "javljali" i kao nešto komentarisali? I to sve isti ljudi, njih 3-4. U prošloj emisiji od 04.03. kaže kako su za zbrku i fijasko sa plejevima krivi NEKI LJUDI u sportskom sektoru... Eto otišao je Šćepa, otišao je Lončar a ko je ostao? Ostoja i on. Tandem iz snova. Jedan uništava klub a drugi brani sve što ovaj uradi. Nadam se da ćemo jednog dana kada ova pošast od virusa prođe, umeti u punoj dvorani da kažemo jasno i glasno u lice Vladanu SNS Tegeltiji i njegovom gazdi šta mislimo o njima. Ako ne bude kasno i ne rasture do temelja klub a na milimetar su od toga.
 

lukaimasa

Grobarčina
Учлањен(а)
29.01.2010
Порука
1.384
Reaction score
2.351
Локација
Novi Beograd
Što da menjamo trenera? Sve ide po planu.

Samo napredno i realno. Jedan narod, jedan vođa, jedan klub.

Nemoj slučajno neko da je opsovao, ipak smo mi gospoda, ne spuštamo se na taj nivo. Dostojanstveno ćuti i trpi dok te jebu, malo zamešaj da poboljšaš događaj.
 

Batigol

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
808
Reaction score
3.812
Kad dodju teski trenuci, serije poraza, a pogotovo neprijatnih poraza, iz pojedinaca ce uvek izaci bes u vidu uvreda, ponizavanja igraca, trenera...To nije nista novo, bilo je toga u proslosti, imamo sada tu situaciju, bice je i u buducnosti.

Toga nije bio postedjen ni Dule...

Rekao bih da navijaci KK Partizan treba da budu bukvalno poslednji ali poslednji navijaci na svetu koji ce izgubiti strpljenje...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top