Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2020/2021

Статус
Затворена за писање одговора.

SMK

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
997
Reaction score
3.691
Локација
Taj koji bi imao obraza da pljune na Saleta ili Želimira nije navijač Partizana nego ciganštura sa krizom identiteta

Ne brini, takvih je na desetine hiljada. Poznat smo kao strpljiv i razuman narod, zar ne?

Što se tiče ove licence od strane EK za nas, nazovite me paranoičnim, ali meni se to ništa ne sviđa. Jednostavno, cigani bi pre nas dobili EK licencu da ne obezbede EL sledeće godine, a sve smrdi da su oni u završnim pregovorima za EL licencu, pa je EK (odnosno najveći smrad u istoriji košarke, Đordi Bartomeu, Nejsmit se prevrće u grobu na pomen njegovog imena) dodelio nama licencu za Evrokup, dok će oni bezbrižno igrati u EL.

I tako će naše, usudio bih se reći legendarne igre i sezone u EL krajem prve decenije 21. veka pasti u vodu puj pike ne važi, dok će cigani kao 18. od prošle sezone, bez ijednog prodora u TOP 8 EL za sve ove sezone dobiti EL licencu. Po zasluzi, jelte. Nisam siguran ni da li su u TOP 16 ikada ušli, ni ove sezone nisu uspeli.

Sprda se sa nama ko stigne, počevši od vlastite države do Evrope, pa čak nas je i virus zajebao. Da ne upotrebim neku jaču reč.
 

-sule-

Grobar
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
284
Reaction score
1.681
Локација
Beograd
Dok se mi razdelimo na realne i nerealne, na prave i manje prave, na fibu i na EL, na Duleta ili kafe kuvarice, na ove i one...na one koji ce da shvate ili nece...pogledaj malo, cim skripi coravi pljuje, kad ga nema sve im ide na ruku a pod tim mislim na EL. Ej pa isekli struju da se ne vidi sta rade (sad ide onaj smajli gde se pop krsti)...i jos da se nesto cudimo.
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.557
Reaction score
11.054
A Vujošević nije pljuvan? Saša Ilić takođe...
Mozda bi mogli, za promenu, da se ne ponasamo kao da su navijaci najveci problem.
Jedino sto KKP ima u kontinuitetu je podrska navijaca. Jedno vreme su nas tako ocerupali da smo na parketu imali 5 poluinvalida, a na tribinama po 5k ljudi protiv svakog protivnika koji svim srcem navijaju za Frenkija, Obrada, Adina i slicne.

Svaka legenda Partizana, osim sto mora da uziva postovanje svakog navijaca, mora da ima i svest o svojoj velicini.
Ja ne mogu da opisem kakva osecanja imam prema Saletu Ilicu jer je covek jedna od istinskih legendi FK, u moru kojekakvih kvazilegendi.
Ali to ne znaci da cu mu aplaudirati kada recimo napadne Brasanca zato sto je sutnuo protiv Augsburga. A ima tu jos nekih stvari sa kojima ne bi smeo da koketira, iskljucivo i bas zato sto je legenda kluba i sto treba i mora da bude uzor svakome ko ikad zaigra za FKP.

Ono, mali je problem i ne brinemo sto nam je na celo kluba, direktno iz predsednikovog anusa, dosao coveculjak sa jasnim zadatkom da bude vecno drugi i kome je Covic zivotni uzor, ali je bas veliki problem sto ce navijaci sutra da pljunu po Zeljku posle jedne utakmice.

Nista licno, znam sta hoces da kazes i slazem se sa sustinom, samo je to negde pedesetipeti problem po vaznosti u nasem KK.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Italijanska "Republika" objavila je da se za narednu sezonu pripremaju velike izmene u sastavu, ali i na klupi i da će prvi na udaru biti trener Aleksandar Đorđević, a zatim se pojavila informacija da bi bivši selektor Srbije mogao da preuzme KK Partizan!

Ovim povodom, ali i o trogodišnjoj licenci za Evrokup, sinoć se oglasio predsednik crno-belih Ostoja Mijailović.

- O tome, stvarno, ne mogu još da govorim. O Saletu svakako sve najbolje - kratko je poručio Mijailović za B92.
 

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.620
Reaction score
8.718
Локација
"preko bare"
@Nikola_G
Slažem se u potpunosti da uopšte nije bitno ko nam je trener u ovim uslovima. To smo vidjeli na primjenu Trinkijerija. U tom trenutku nismo mogli da imamo boljeg trenera. I vidjeli smo kako je to završilo.

Zato mi stvarno nije jasno raspravljanje o raznim trenerima i sastavima, i u KK i u FK, kada znamo ko nam sjedi u upravi. Dok se tu nešto ne promijeni, sve ostalo je totalno nebitno.

Samo mi je bitno da preživimo, jer se bojim da će nas totalno uništiti i pokušati i na nama primijeniti FMP scenario.
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.157
Reaction score
14.443
Локација
Brdo Banovo
Eventualni dolazak Sase Djordjevica ne moze biti los po Partizan, ni na jedan nacin. Bilo kada. Njegovo ime vraca navijace u halu, vraca rezultatski pritisak na Ostoju i sastav ekipe.

Za Partizan i Saleta je uvek vreme.
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.911
Reaction score
4.213
Nema bre ljudi od saleta nista sta vam je, da dodje ovde da trenira koga ?! Klub koji se nalazi u logoru sa vladom narodnog spasa na celu u drzavi koja je okupirana
Nije realno

Predpostavljam da ce ostaviti matovica
 

Saša Aleks

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
1.691
Reaction score
4.338
Локација
Brèko, BIH
Javljaju u novostima da se Rade oporavio od povrede vrata i da ce bit na raspolaganju Matovicu za leondeleon ligu.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top