Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2020/2021

Статус
Затворена за писање одговора.

harakiri

Početnik
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
165
Reaction score
458
Локација
Vračar
Ko je doveo onog nesretnog Stepanovica? Vratili Miletica i on je operisan od kosarke. Svaka cast Savicu na tim potezima, o Jankovicu i Perkinsu ne vredi trositi reci, Trifa moze samo protiv Mladosti i da puni. Dotakli smo dno.
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.748
Reaction score
19.232
Локација
Nickname
I onda ide priča da bi Želimir mogao da dođe u ruinu kakvu su napravili od kluba :pop
 
  • Like
Reactions: BaX

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.430
Reaction score
2.168
Браво Стојко играмо шампионски, види се да се боримо за титулу, мене занима дали клуб на чело са управом да се врати тамо где му је место да буде или да се бори да буде ШАМПИОН.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.224
Reaction score
2.708
Ja ne znam jesam li ikad vidio ovoliko "air-ball"-ova na jednoj utakmici. Sta li rade na treninzima...
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.556
Reaction score
11.034
Kako se samo lako ovo moglo predvideti bukvalno i pre nego sto je pocela sezona.

Ne desava se slucajno. Mozda ni sami nisu bili svesni razmera svoje izdaje.

KKP prvo mora da se resi neprijatelja u svojim redovima, pa tek onda da razmislja o kkczvfmp, Cedoli, Buducnosti, Mornaru, pa i Megi.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.408
Reaction score
40.527
Локација
Žrnov
Prvi put u svom životu sam želela da izgubimo... i zamalo se rasplakala zbog toga.
Gagi u dresu drugog kluba na ovim prostorima i igra protiv Partizana... ne znam... kao protivprirodni blud....
Valjda ćemo i tu drugu da izgubimo.
 

Bili Piton

Grobar
Учлањен(а)
12.05.2018
Порука
756
Reaction score
5.775
Локација
Nekontrolisano kretanje u više pravaca
Grbović navija za fmp, Mačvan se grli sa firerom, Gagi igra za Megu protiv Partizana, velika prolećna rasprodaja bivših kapitena Partizana. A ja se osećam kao da je četres prva, firer ušo u Tel Aviv i na čelo FK Makabija postavio gebelsa , a na čelo KK Makabija Ferdinanda Poršea. Hleba, igara i mnogo krvi. Posle došli neki Partizani i pobedili. A kod nas Partizana više nema, sve domaći izdajnici.
 

harakiri

Početnik
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
165
Reaction score
458
Локација
Vračar
Necemo da idemo na tekmu da pokazemo revolt, nego cemo sedeti za tastaturama i kukati i lupetati. SVI U HALU SPORTOVA!
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.373
Reaction score
3.917
Локација
NBG
Budi čovek a ne broj.
Naš problem nije u hali.
Prvi nivo se nalazi u Humskoj 1 i na Dedinju.
Drugi onaj glavni na Andrićevom vencu.

Malo razmišljanja i korišćenja svoje glave nije na odmet.
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.556
Reaction score
11.034
Pa bolje da ne radimo nista nego da radimo ovo.

Ulaz ce biti provereno slobodan i besplatan? Otkud znaju, ko im rekao?
Posto smo mi internet Partizanovci, nikad nismo videli halu, mrzimo Partizan, kukamo i lupetamo po tastaturi evo da napisem tim pravim revolucionarima - taj ko im je rekao da ce biti dozvoljeno je onaj protiv koga trebaju da pokazu revolt. Veci je neprijatelj Partizana nego Covic i nelegalno pun Pionir pelcovanih i nepelcovanih ciganstura.

I na tribini radimo ono sto radimo na terenu. Ali bukvalno isto! Sluzimo kao miki-maus privid rivala i opravdavamo pare upumpane u mutant klub, uvelicavajuci opstecigansko veselje.
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.748
Reaction score
19.232
Локација
Nickname
@Dino Naravno, ni ja sutra neću biti u hali, za sve se slažem u potpunosti.
Pitam šta da radimo, jer ako ne radimo ništa i ćutimo, nemamo pravo ni da se javljamo povodom loših rezultata i čitavog blaćenja JSD.
Meni na um pada samo protest. Možemo i sledeće sezone da bojkotujemo, što nije rešenje, ili jednostavno ćutimo i pušimo čekajući izbore koje kad god dočekamo samo se pritisne replay.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top