Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2020/2021

Статус
Затворена за писање одговора.

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.723
Reaction score
29.462
Локација
Beograd
Partizan nije kršio mere, jer Partizan je bio na parketu i igrao utakmicu, a to nije zabranjeno. Pretpostavljam i da su igrači prethodno testirani na Covid, kao što i mene na mom rizičnom poslu testiraju svake nedelje.
Ni navijači Partizana nisu kršili nikakve mere, jer mere danas nisu ni postojale, redari i policija su puštali navijače u Halu.
I to vam kaže čovek koji dobro zna kako izgleda kad se mere poštuju, jer sam pratio Teleoptik cele sezone, ali o tome ću na temi o njima, uglavnom, tamo niko nije mogao da uđe, a da prethodno nije dobio dozvolu od nadležnih...
A i broj tih koji su ulazili bio je vrlo ograničen.
Za razliku od ovog događaja u Hali sportova, gde nikakvog ograničenja nije bilo, bar u vreme kad sam bio tamo da vidim kako se to sve odvija..
Sve u svemu, jedini smo navijači proglašeni za one koji su ulaskom unutra i podržali vlast i popljuvali vlast i rušili ,,mere,,...iste te vlasti...
Vlast i vlast, svaka čast!
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.557
Reaction score
11.054
Ako dobijemo sledecu obavezno da se slavi na vodi.

Strukture iz kluba da se teraju u kurac. Oni su ti koji su trebali da pokazu bunt i imali priliku za to jedno 50 puta u zadnjih par godina, ali su SVAKI put izabrali da cute kao pickice.

Cigani neka budu buntovnici u EL, navikli smo jos od noci vestica, a mi cemo da pravimo revolucije protiv Tamisa.

Ko da nije dovoljno sto se jedem ziv jer za nas igra jedan Nemanja Dangubic, a za menadzerski tim bez rezultatskog imperativa protiv nas igra Gagi Milosavljevic.

Ostoja crkni majci svojoj!
 

crna ovca bela vrana

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2018
Порука
1.064
Reaction score
4.234
Локација
Humska 1
Da pođemo od pretpostavke da nisi malouman već jednostavno neobavešten.

Pljuvanje je blaga reč, šta treba uraditi ljudima koji su dali legitimitet ciganima i poltronskoj upravi da nas jašu i dalje jebu.

Погледајте прилог 12279


Prvo nije neka random stranica pozvala navijače na "revolt" već stranica koja je u vlasništvu nekog bliskog predsedniku kluba. A zatim posle zdravorazumskog reagovanja Partizan.neta jer ipak u pitanju lična i mentalna higijena.
Posle toga su nas kontaktirale određene strukture iz kluba i da žale zbog našeg reagovanja i da smo propustili pravo na "bunt". Svi revolti i protesti su se organizovali spontano a katalizator je bio naš forum ali ne i organizator. Zašto bi iko odavde pozivao da se krši zakon i šteti Partizanu potencijalnim kaznama. Hoće.li to onaj pozivac da plati od svog džeparca?
Ako vam protestuje pravac Humska 1, pravac Dedinje, pravac Andrićev venac.
Ovako se dao legitimitet ciganima i SNSu.
Ko to ne vidi, promašio je i život a bogami i klub koji voli i za koji navija.

Svako normalan ne bi zvao da na kršenje mera u vreme epidemije. Zaboravljate da je baklja sa finala koštala više nego kazne ciganima.

Naravno rezultat u drugom planu kao od teranja Trinkija.

U ovom slucaju jesam neobavesten bio, jer zadnja dva, tri dana nisam ni uspeo da ispratim sta se desavalo oko publike jel prosto od posla nisam imao vremena i iznenadio sam se kada sam je video u hali.
Sto se tice samog poziva, meni su te stvari kristalno jasne i rekao sam da kapiram ljude koji su se protivili odzivu istog. Licno i ja ne bih otisao, ne samo kao odgovor na poziv takve prirode i zbog Partizana, vec i zbog postovanja prema nekim institucijama drzave, kakve god one bile. Tako sam ucen.

Ali: Razumemo mozda ti i ja kako funkcionisu neke stvari ali ne razume to svako na isti nacin. A i da razume, ima pravo da ima razlog, zasto bi opet otisao na utakmicu. @Goran Tomić je upravo to negde i objasnio svojim upisom. Otkad mi to treba nekoga da osudjujemo sto ide na utakmicu Partizana i otkad je zlocin ici i bodriti taj Partizan? Uostalom, da eto nismo otisli na utakmicu i dali legimitet ciganima i sns-u, sta bi to bitno promenilo? Mozda bi se maksimalno predsednik na neko pitanje n1 ili nove jednom vise pocesao i tu bi sve stalo. Evo pisali su nekoliko dana o ciganima, pitali i premijerku. Sta se bitno desilo? Prekosutra ce to u Srbiji nazalost svako da zaboravi kao mnogo sto sta u zadnjih xy godina.

Ovde je vecina pljuvala ljude koji su otisli iskljucivo jer je poziv dosao sa odredjene adrese koja nas sakati godinama, sa ciljem da na poistoveti sa komsinicom. Taj rezultat bi bio i da se nas 2000, 3000 skupilo i otislo kao i natpis koji si mi poslao, jel bi nas i bez "naprednjacke garancije" pustili u halu (ali bi bio cist bunt). Hteo sam samo reci da trebamo malo da smanjimo gas i ne osudjujemo ljude na keca.

Edit: Mi dobijamo od drzave isto para koliko i cigani i zahvaljujemo se vlasti i predsedniku koliko i oni (bez slike). Tu je ovaj "uspeli pokusaj" poistovecivanja toliko nebitan... a pljujemo ljude koji vole i navijaju za Partizan.
 
Последња измена:

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.157
Reaction score
14.443
Локација
Brdo Banovo
Edit: Mi dobijamo od drzave isto para koliko i cigani i zahvaljujemo se vlasti i predsedniku koliko i oni (bez slike). Tu je ovaj "uspeli pokusaj" poistovecivanja toliko nebitan...


Prijatelju, vidis da je taj "uspeli pokusaj" u stvari USPELI POKUSAJ...
Eto, po tebi dobijamo jednako para, znaci i jednaki tretman...

POKUSAJ USPEO ( eto, toliko je nebitan)
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Ćoravi odigrao vrhunsku predstavu.
Ostoja samo svira kako onaj nusproizvod diriguje preko žvalavog.
Šatro borba za Partizan, kurci palci, a u stvari borba za sebe i zvezdu.

Bukvalno gledaju da nas unize na svaki mogući način, a lobotomirana masa poslušnika i stranačkih pulena daje legitimitet karcinomu ove države.

Sramota me je što navijamo za isti klub!
 

crna ovca bela vrana

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2018
Порука
1.064
Reaction score
4.234
Локација
Humska 1
[
Prijatelju, vidis da je taj "uspeli pokusaj" u stvari USPELI POKUSAJ...
Eto, po tebi dobijamo jednako para, znaci i jednaki tretman...

POKUSAJ USPEO ( eto, toliko je nebitan)

Kada bi shvatio da sam bio ironican u tom delu, razumeo bi da nisam ja rekao za pare, vec predsednik drzave i drugi i da se nisam ja zahvaljivao za takav ravnopravan tretman, vec uprave. Samim tim smo mi odavno stavljeni za mnoge ozbiljnije stvari u rang komsinice i poistovetili nas za takve stvari, da je ovaj vecerasnji dogadjaj samo jedan mali detalj u moru uspelih pokusaja. Zato necu da pljujem navijaca Partizana.

Moja greska je sto sam napisao pod znacima navoda.
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.557
Reaction score
11.054
Pored ovakvih navijaca Partizana nama cigani i ne trebaju.
Ja ne mogu da shvatim ni vas koji branite nesto toliko ocigledno ljigavo.
Kao da se grupa navijaca Partizana spontano okupila, probila se do hale neprimeceno i uletela kroz kordon policije na ulazu, psujuci majku celu utakmicu onima koji su rezirali kapitulaciju KKP zarad cistih stranackih interesa.

Svaki navijac Partizana koji se danas nasao u Hali je ili izmanipulisan i iskoristen na jedan uzasno nizak i prost nacin ili je ljiga ona najljigavija odvratna i zasluzuje pljuvanje i na forumu i van foruma. Bukvalno nivo sns botova koji za sendvic putuju autobusima na mitinge po Srbiji.

Pored svih silnih poraza Partizana ove sezone, ovaj je najveci. Ova puna Hala Sportova je vise zabolela sve one koji iskreno vole Partizan nego bilo kog ciganina na svetu. Ja mislim da Covic ne moze da spava koliko se nasekirao...

Ne objasnjava mi se vise ljudima koji ne shvataju koliko je ponizavajuce ovo sto se danas desilo.
 

MS22

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2012
Порука
505
Reaction score
665
Локација
Beograd
Više puta u poslednjih par godina sam ovde (a i na drugim mestima) pročitao da je Partizan prestao da bude nešto zbog tog i tog razloga. Uvek je bilo u kontekstu nekog bunta.
Voleo bih da mi se objasni šta vi to zamišljate da je Partizan prethodnih 70 i kusur godina? Na forumu 99% ljudi prezire komunizam i sve što ima veze s tim a baš ti komunisti su osnovali klub za koji navijamo. Čak bih rekao da je Partizan samo prvih godina od osnivanja bio ono nad čim se ovde kuka, entuzijazam nakon pobede u ratu pretočen u ljubav prema sportu, sa jasnom idejom da se bude najveće SD u nekom novom društvu koje se gradilo. Da li zaista bilo ko veruje da je Partizan kao klub išao uz dlaku tadašnjem ili bilo kom režimu? Kad kažem klub, mislim na uprave. Sporadično su navijači kluba imali izlete sa buntovništvom i mislim da je to sa crnom ovcom društva zapravo bio prirodni tok zbog toga što je kao Zvezda bila uspešnija i voljenija, pa je veća fora biti deo manjine. Tako su nastajale ulične legende svuda u svetu pa su "buntovnici" bili Milvol, Vest Hem u Londonu, Atletiko u Madridu itd... Meni je smešno kad pročitam i vidim pozivanje na partizanštinu i psovanje svega komunističkog u istom postu a prava partizanština je osnivanje kluba od strane ljudi koji su se suprotstavili okupatoru.
Kako to da se duh Partizana i partizanština nisu izgubili kad su počele da se pojavljuju kokarde na navijačkim zastavama, kada se peva Morem plovi, kad se peva Kraljevini Srbiji na utakmici PARTIZANA, kad navijači Partizana sebe okarakterišu kao srpske nacionaliste, kad su na tribini zastave SRS, kad klub izabere krsnu slavu... Sve to je u redu i sve to ne ubija duh Partizana i partizanštine ali novinski naslovi hoće.

Partizan, nažalost, odavno nije partizanski. Kakav je duh vremena, pitanje je da li ćemo u dogledno vreme dočekati da to bude opet.

Naravno da u halu nije trebalo ići ali svakog čuda tri dana dosta. Za godinu dana se niko neće sećati ovoga, za 5 tek, 35 da ne pričamo... Otišla deca u halu, neki su se javili predsedniku, neki nisu. Ti koji jesu su "ispoštovali" to što vi nazivate partizanštinom, ovi drugi nisu i to je to.

I da ponovim, za ove koji lepe etiketu ciganski sns bot čim neko misli drugačije, u hali nisam bio i jasan mi je razlog pozivanja od strane Ostojinih drugara, ali time nije uništena partizanština. Ne može da se uništi ono čega nema već duže vreme.
 

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.141
Reaction score
4.575
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA
Samo da pitam, ko će da plati kaznu zbog spontanog ulaska u halu tih "200" buntovnih navijača Partizana koji nikad ne bi naštetili svom klubu pogotovo financijski??? Pljuc....
 

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
Ne znam zasto se pravda odlazak sinoc u halu ljubavlju prema klubu... ko to spori?
Spori se legitimitet time dan mandovima i pristanak na manipulaciju, i to je toliko ocigledno da ne vidi samo neko ko ne zeli da vidi.
Gde bismo bili danas da se stalo uz Duleta i borilo casno? Mozda aba2 (koga briga) mozda ni to, al ne bismo bili musavi i slinavi, a mi smo zbog "mira" u kuci i buducnosti kafekuvarice pljunuli na sebe. Rezultata nema i nece ih biti ni onako ni ovako, ali smo prodali veru za veceru... sta smo dobili? Veliko nista, ko to jos ne vidi nema pomoci...
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.721
Relativizacija ciganske bahatosti, nista drugo. Ljubav prema klubu u kontekstu ovog vremena bila bi ne otici. Ovako smo im dali legitimitet i to je to.
Niko ovde na forumu ( osim gostiju cije mame pozdravljam ), nije zbog toga sto ne voli Partizan , nego sto ga voli.
Ali nam nije zabranjeno da sire sagledamo kontekst u kom se sve desava. A kontekst je jasan, nisu samo cigani krsili mere nego i mi.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.723
Reaction score
29.462
Локација
Beograd
Kršenje mera bi bilo da je neko ušao tamo gde ti neko brani da uđeš...ali, juče niko ništa nije branio, samo su puštali ljude grupu po grupu, da se ne bi pravila gužva tamo gde neko treba da ih pretrese...
I bilo je JAVNO najavljeno, očigledno u dogovoru sa vlašću, policijom, redarima, klubom - da će tako biti...
Več više puta sam pisao o tome, ali obzirom da sam bio na licu mesta, još jednom bih da vam skrenem pažnju na nešto:
U Bgd-u juče lep dan, mladi šetaju, smeju se, druže se, sede po kafićima, Fontana grobarski kraj, a i inače u celom Bgd-u sve radi, pozorišta, bioskopi, noćni prevoz, u baštama sve ,puno ko oko, jedu se hamburgeri u Meku... baš briga omladinu da nešto bojkotuje dolazak na utakmicu koja im je tu ,ispred nosa,...da postavljaju neke ideale, ispred svoje želje da se druže, zabave, da im bude lepo...zabole njih i za vlast i za opoziciju i za mere...
Ali čekajte ljudi, i kad država deli 30 evra, koliki je procenat odbio da to uzme?
Ovde je daj šta daš, i zašto bih se mučio ili trudio ako to nije u moju ličnu korist?!
Daj 30 evra, može, daj 3000 dinara, može, daj utakmicu, može...
I sve je to od SNS-a?
Baš briga ljude od koga je, ako im je ,na korist, - oni će da uzmu i od nekog drugog ,S-a, kad im taj bude davao...
Što pre shvatimo kakvi su današnji stavovi velikog broja ljudi, onda možemo da razmišljamo o tome šta dalje...
Sa tim i takvim ljudima.
Sa njima, bez njih...
Ali koje druge imamo?
I kakvi su ti drugi?
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.157
Reaction score
14.443
Локација
Brdo Banovo
Evo, malo mu je trebalo i koliko ga sta (ne)dotice:

"Uvek sam im ja kriv. To je najlakši izlaz iz svega. Teško je biti navijač Partizana. Imaju para kao pleve, košarkaški klub od države imate čak četiri petine budžeta. Mi smo im to obezbedili".
I na kraju imao je poruku za dva najveća srpska kluba.
"Da nema nas ne bi igrali Evropu", podvukao je.


Danilov tata
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.157
Reaction score
14.443
Локација
Brdo Banovo
Tu su i neki "nasi" instagramci, ide poziv za utakmicu:
Screenshot_20210604-150815.png

zemljaci izgleda i nemaju pojma gde se igra/lo. Sa sve "verse"
Bra'o
 

TokyoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
1.110
Reaction score
3.996
Локација
Београд
Hvala predsedniku što su od stalnog učesnika Evrolige i osvajača ABA i srpske lige, napravili ovo što smo sad.
A jadna miljenica od ispadanja iz lige stigla naglo do vrh ABA i srpske lige i sad redovno igra Evroligu, kao da je nekako povezano..

Ali dobro, bar u fudbalu nije preslikana situac- a ne, čekaj, jeste.

Da li je trebalo da se ide na utakmicu? Ne, jer je poenta onog ko je to organizovao opravdavanje ciganske situacije od pre par dana: ''eto, svi su kritikovali crvenu zvezdu a vidite da i Partizan isto to radi? Niko ne favorizuje zvezdu, svi živite u zabludi.''
Čuj niko nije zabranio ulaz, pa nije, već je dozvolio. Da se okupi 15 ljudi ispred skupštine da protestuje na bilo kakav način, munjevito će se pozvati na ''korona-mere'' i oterati, kazniti ili uhapsiti te ljude.

Ali dobro, bar se malo pevalo pederu i to je jedina svetla tačka u poslednjih x godina.
Svaka čast areni za gašenje zvuka isključivo kad se vredjaju pičkousti, čović, terzić ili kokeza, takodje da pohvalim i fudbalske i košarkaške sudije koji prekidaju utakmice iz istog razloga, na taj način najbolje demonstriraju kakva je zapravo Severna Koreja u pitanju i koliko je to strašno stanje u državi.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.422
Reaction score
40.756
Локација
Žrnov
Kršenje mera bi bilo da je neko ušao tamo gde ti neko brani da uđeš...ali, juče niko ništa nije branio, ...

Bez namere da debatujemo i diskutujemo, ali ovo nije tačno. Postoje zvanično objavljene mere protiv širenja korona virusa. i to što ne stoji policija ili bilo ko da sprečava ulaz, ne znači da je dozvoljeno.

Mi svi mnogo volimo pravila i stalno pričamo kako je u drugim zemljama sve uređeno. Ali kada dođe do nas samih, da MI poštujemo neka pravila, e onda "ako bi moglo neki drugi put, ili što baš tako, i ako može na mene da se ne odnosi".

I zato nikad nećemo odmaći dalje od balkanske vukojebine, kao što i nismo 200 godina.
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Evo, malo mu je trebalo i koliko ga sta (ne)dotice:

"Uvek sam im ja kriv. To je najlakši izlaz iz svega. Teško je biti navijač Partizana. Imaju para kao pleve, košarkaški klub od države imate čak četiri petine budžeta. Mi smo im to obezbedili".
I na kraju imao je poruku za dva najveća srpska kluba.
"Da nema nas ne bi igrali Evropu", podvukao je.


Danilov tata


"Ja nizam zvezda ja sam PARTIZAN",ovo je isto neciji tata izgovorio,sad da me onadujes brate nemoz da mi tekne ko je to bio ali je veci fuckman od ovog danilovog.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.058
Reaction score
14.209
Локација
Kipar
I gasenje instagram naloga ljudima nije dovoljan razlog da shvate da je jucerasnji poziv manipulacija smisljena da nas stave u isti kos s njima kada se radi o krsenju zakona. I to se radi iz jednog jedinog razloga a to je da se prikaze navodni ravnopravan odnos drzave prema oba kluba.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.723
Reaction score
29.462
Локација
Beograd
@JasminaT
Ja sam baš i pisao zato što su tamo bili i policija i redari koji su rekli: ,,uđite,,.
Ako se to na mojim fotkama ne može čuti, bar se jasno vidi kako ljudi prolaze bez da neko želi da im to brani...
Jasno je da je to urađeno da bismo bili izjednačeni sa ,,ciganima,, a jasno je i da su anticovid sportske mere potpuni idiotluk kad su sve druge već ,pale, ali...
Sezona je ionako gotovo završena, sve ćemo ionako preneti u sledeću...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top