Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2020/2021

Статус
Затворена за писање одговора.

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Neke stvari mi nikad nece biti jasne, i tu mislim na sebe!
Nikad mi nece doci iz dupeta u glavu!!!

Ja koji sam izasao iz sa tribina kipteci od besa dok jebem mater svima koji Vujosevicu tada pevaju “Svinjo debela”

Ja koji sam dosao skoro do trajnog bana ovde jer prvo nisam mogao da predjem preko nekih politickih stavova istog tog Vujosevica, a onda dobio ban na pola godine jer nisam mogao da predjem preko zvizdanja igracima Partizana u Pioniru pod Mutom Nikolicem!! Jer sam stajao iza toga “u Pioniru se Partizanu ne zvizdi”

i necu zvizdati mom Partizanu taman zvalja seo na klupu a jebesekobesna zaigrala na pleju!!

necu!

a vidim da ovde ima i dalje nekih koji bi rado zazvidali sad Scepanovicu!

e ja sam ta BUDALA, sto jos ne moze da ogugla na to.
Ne umem jbg..

u sta su se navijaci Partizana pretvorili!!!
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Poslije 4 utakmice...

Meni djeluje da nije antitalenat za posao kojim se bavi, gotivan mi je lik, Grobar je, ima solidan strucni stab, dobru ekipu, ima Novicu da pomogne oko svlacionice...
Steta sto nema publiku iza sebe, da se lakse pregura bar taj pocetni period...

Ako bude spreman da krvavo radi, da prihvati kritike i ispravi greske, jos ovo moze na dobro izaci.
 
Последња измена:

Magelan

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2012
Порука
859
Reaction score
1.037
Meni o Šćepanoviću najviše govori to što je menjao Trinkijerijev sistem, samo što još nisam razlučio da li je dobro ili loše. Mogao je da prihvati stari sistem da ga gura i to bi mu bila sigurica. A opet hteo je svoje i to je isto za poštovanje. Samo što je Partizan preveliko ime pa je trebalo da odabere prvo, a ovo drugo kad stekne ime, iskustvo, kad se opusti, prosto kad dođe vreme za to. Ovako je pomalo tvrdoglavo uleteo po svom i potencijalno otežao sebi karijeru, a ni nas nije baš usrećio.

E sad, ja sam za to da jedemo g do kraja i da ga držimo do kraja sezone osim ako ne iskoči neka baš dobra opcija ko AT.

Da dodam samo da boli Gordićev izbačaj kao da mi neko vadi zub, šteta što nema selekciju u igri, inače je mogao mnogo više. Više samopouzdanja nego realne mogućnosti. Šteta. Oduševi me svaki put kad okrene dupe i krene da gura ka košu. Samo što uvek okrene na pogrešni nogu. Tu bi mogao Novica da ga poduči kako igraju prevejane čiče.
 
Последња измена:

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Pokusao je da napravi ozbiljne promjene u timu koji je mljeo sve pred sobom. Kao da dodje neko umjesto Klopa i hoce da igra tika-taku...

Sad treba da vidimo kako ce da reaguje na ono sto je vidio na ove 4 utakmice. Ne znam zasto, ali imam pozitivan osjecaj u vezi njega...

U svakom slucju, neozbiljno je smjenjivati trenera nakon 4 utakmice. Onaj ko to radi, nije trebao cekati ni te 4.
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
Meni o Šćepanoviću najviše govori to što je menjao Trinkijerijev sistem, samo što još nisam razlučio da li je dobro ili loše. Mogao je da prihvati stari sistem da ga gura i to bi mu bila sigurica. A opet hteo je svoje i to je isto za poštovanje.

Ali ako hoces da menjas nesto, da das svoj licni pecat, onda i menjas selekciju ekipe, menjas neke igrace, dovedes druge.
Ovako nista nije uradjeno. Zadrzan isti tim, promenjena igra. Dosta wtf za ljude koji bi trebalo da mnogo bolje kapiraju kosarku.
I sad za rez imamo i odbranu i napad popola.
Ovi igraci imaju mnogo mana, u ekipi nema el igraca. AT je savrseno krio mane, istakao vrline, napravio kompaktnu ekipu, sa jasno podeljenim ulogama. Naravno da je i prosle god ekipa stucala, izgubila neke meceve ali se jasno videlo da je sistem postavljen.
A sad? imamo Pejdza iz prosle i Pejdza iz ove sezone. Imamo Mozlija iz prosle i Mozlija iz ove (na stranu sto je nabacao kg pa izgubio svoj skok i trcanje).
Ako se nesto ne promeni u igri u napadu, tek ce da nas bole cigle kad nasi bekovi i krila krenu da ih ispaljuju.
Ne moze se samo igrati na fiziku i trcanje, a u pozicionom napadu milion driblinga i izolacije od starta napada (izolacija treba da se izgradi da ne moze odbrana da skupi).

i AT je hteo tj insistirao da zadrzi Gordica, to je i Scepa uradio. S obzirom da se ne vodi kao domaci igrac, a solidno je skup, za manje pare ima mnogo boljih Amera koji bi nam umnogome pomogli oko nekih problema. Ovako cemo od njega dobiti nesto dobro u 20% utakmica, a mnogo puta ce pokusavati da siluje i kanali ekipu.
 

Швабо

Početnik
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
170
Reaction score
761
Локација
Добој, Република Српска
Gordić se ne vodi kao stranac, ima naš pasoš.
Обзиром да је играо за репрезентацију БиХ води се као страни играч, иста ствар је и са А. Николићем који игра за Словенију. Мислим да је тако правило, ако је играо за другу репрезентацију нема везе што има наш пасош не води се као домаћи играч!
 

The Partisan

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
51
Reaction score
147
Локација
always too far
Još jedna stvar koja se lako zaboravlja. Ovi momci su dobili oba finala koja su igrali prošle sezone, imali 17-4 u ABA i jako dobru poziciju u završnici EK. Uskraćeni su za priliku da krunišu sezonu. Ispada da kreću sa samog početka, i Vlado to možda ima na umu kad kaže da je ekipa "nova." Znaju da su bili jako blizu, ali da nisu mogli da pokažu da su najbolji. Moguće je da i zbog toga uloge u timu nisu definisane. Hijerarhija nije potvrđena kroz osvajanje ili gubitak ključnih takmičenja, pa izgleda kao da se proces ponavlja.
 

Bili Piton

Grobar
Учлањен(а)
12.05.2018
Порука
756
Reaction score
5.775
Локација
Nekontrolisano kretanje u više pravaca
Ovde postoji jedna velika zabluda da mi raspravljamo o Vladi kao treneru, neki bi da mu daju šansu, neki mu nalaze mane, Vlado trenutno nije dorastao da vodi Partizan, ni psihički ni taktički ni profesionalno, formulišite to kako hoćete, ovaj tim Partizana je za njega preveliki zalogaj. Pitanje je kome Vlado odgovara na klupi, jer iole razuman i pronicljiv vodja kluba bi u situaciji kad ga napušta trener koji ima rezultate ili je na putu da ih napravi, zamenio tog istog sa boljim ili iskusnijim trenerom. Dati ovakav tim nekom koji tek počinje je rulet, 37 polja pa vi ubodite pravo.
I poredjenja sa Željkom i Duletom su neumesna, Željko je imao profu pored sebe, a Dule je osvojio u mladjim kategorijama sve što se moglo osvojiti u staroj jugoslaviji.
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
To smo sve znali i prije dva mjeseca. Znali smo da je pocetnik, zelen, nedorastao... i da ce biti gresaka. Sad treba da vidimo kako ce reagovati na te greske i na pritisak pod kojim su trenutno i on i ekipa.

Ne znam sta se promjenilo u ove cetiri utakmice pa se sad trazi hitna smjena, a nije se trazila prije mjesec dana? Jasno je da imamo neuporedivo losijeg trenera u odnosu na proslu sezonu i onaj ko je ocekivao da ce sezona teci onako kako je tekla prosla - rutinski, bez trzavica i oscilacija, nije imao bas realna ocekivanja.
 

Bazzile

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
445
Reaction score
2.355
Promijenilo se to da su ljudi vidjeli tracak svjetlosti prosle sezone sa Trinkijerijem. I ocekivali su taj trend i ove sezone. Zaboravilo se da smo i sa Trinkijerijem imali poraza. Dijelom zbog toga, a dijelom zbog toga sto se raspolozenje velikog broja navijaca mijenja od utakmice do utakmice.
 

Nole84

Grobar
Учлањен(а)
23.09.2007
Порука
204
Reaction score
731
Do kada da se vodi polemika o poslednjem šutu i da li je on trebao ili nije da se pogodi i pod kojim uslovima? Mi nismo smeli doći u situaciju da nam jedan šut protivnika rešava utakmicu i tačka. Zašto mi nismo mogli u produžetcima da slomimo protivnika koji je primoran da igra sa drugom postavom radi ličnih grešaka, zašto mi nemamo krštene akcije nego samo individualni kvalitet Jaramaza, zašto Trifunović sedi na klupi pod kaznom i ne dobija ni jedan sekund prilike a Angola i Novica sede u civilu kraj klupe, .... Kada mi Ostoja da odgovore na ova pitanja onda možemo da pričamo o nedostatku sreće i nesrećno primljenim koševima u poslednjim sekundama.
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.913
Reaction score
25.620
Локација
ante portas
 

Kalimero

Početnik
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
46
Reaction score
71
Локација
Beograd
Od poraza me više bole Ostojine alibi izjave koje vređaju inteligenciju. Gomila hipoteza šta bi bilo kad bi bilo... Navodi kako se izgubilo od Huventuda i Budućnosti zbog nedostatka sreće a nigde ne spominje poraz od dojučerašnjeg drugoligaša i to na domaćem terenu. Takođe nigde ne spominje problematiku samog takmičenja ABA lige gde je kad izgubiš neke utakmice kod kuć kasnije to vrlo teško ispraviti, posebno od ekipa koje imaju jak domaći teren kakva je Budućnost pa i Borac. Posebno ako se u drugom delu sezone bude igralo pred navijačima pa u PG i ČA bude krcata sala protivničkim navijačima. Opasno je jer svaki eventualni sledeći poraz u ABA ugrožava poziciju u doigravanju koja u ovim uslovima može vrlo lako da bude presudna. I da zaključim, ako već moramo da ga trpimo na čelu kluba ne mora baš da nam vređa inteligenciju svakom izjavom.
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.480
Reaction score
1.114
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
U Rusiji bez Tomasa i Angole.
Valjalo bi da neko konacno pita trenera i/ili upravu zbog cega ne igra Angola i o cemu se radi sa Tomasom, jednim od najboljih igraca.

Edit: prastajte, ovo je trebalo u ek temi. Prebacite ako nije problem.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad

Dzoni43

Grobar
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
876
Reaction score
2.713
Локација
Beograd
@Spalding Jel tebi Mika stvarno toliko los ili si samo razočaran opštom situacijom pa se preliva bes na njega? Ako ti jeste toliko loš barem napiši zašto. Ovako ispada kao da vređaš igrača Partizana bez ikakvih razloga. On barem svojim ponašanjem nije to zaslužio.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top