Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2020/2021

Статус
Затворена за писање одговора.

garbaN

Partizanovac
Учлањен(а)
14.09.2019
Порука
866
Reaction score
5.209
Локација
Beograd
Samo da naglasim da ne shvatam lično tvoju repliku, nema razloga da budem uvređen. Vodimo konstruktivan dijalog, da mislim da to ne mogu sa tobom ne bih se ni trudio da ti objasnim šta mislim

Ti i ja nikako ne pričamo o istoj stvari, zato sam ti rekao da si provukao jednu tezu o kojoj ja nisam govorio uopšte. Ja zapravo ne razumem u čemu se ti ne slažeš sa mnom, gde je zapelo u komunikaciji?

Izvukao sam paralelu između okolnosti nakon uspešnog i neuspešnog prethodnika i naveo prvu opciju kao otežavajuću pogotovo za jednog početnika u poslu. Šta konkretno tu nije istina?
Šćepanović je uzeo krupan zalogaj, a još uvek nije spreman da proguta sve što je stavio u tu kašiku. Situacija u, i oko kluba mu ne pomaže nimalo, i postoje samo dve solucije. Sačekati ga, istrpeti i uložiti vreme u njega ili mu uručiti otkaz. Miloševiću sam pružao podršku i kad nije išlo, licemerno bi bilo da teram Šćepanovića
 
Последња измена:

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Ukoliko si u konstantnom gardu da ja napadam Šćepanovića normalno je da se nikada nećemo razumeti.
Ono što želim da predočim je da
ja i ti sada ne možemo znati u ovom trenutku da li je Partizan veliki zalogaj za Šćepanovića.
Ne možeš ti to znati bar do polusezone .
Ostaje nam da nadamo da se ne preispituje i da se ne gubi. I ovo što klima glavom da nije od manirizma već zato što zna šta treba da promeni i kako da promeni. (i da napomenem "preispitivanje odluka" nije isto što i evaluacija odluka već najbliže definiciji kajanja)
Ukoliko je samo pomislio na početku sezone da je preuzimanje Partizana posle Trinkijerija odnosno uspešnog prethodnika otežavajuća okolnost i voleo bar na trenutak da menja mesto sa Božićem.
Onda definitivno nije ono što je Partizanu potrebno ...i jeste Partizan veliki zalogaj.
Eto nadam se da sam uprostio maksimalno
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas
 

fudbal011

Početnik
Учлањен(а)
30.09.2020
Порука
97
Reaction score
457
Локација
Novi Beograd
Partizan-Cedevita Olimpija
Nedelja 18:45 (TV B92, Arena Sport 1)

Do sada smo u ABA ligi odigrali samo dve utakmice (prošle sezone) sa ovom novom Cedevita Olimpijom i međusobni rezultat je 1-1. Sa starom Olimpijom smo igrali 32 puta i skor je 22-10 za nas. Sve ukupno u Beogradu 14-2 u Ljubljani 9-9. Zanimljivo da je Olimpija čak četiri puta bila domaćin završnog F4 turnira. U ljubljani 2008. godine smo ih dobili u polufinalu, a 2011. godine u finalu. 2002. i 2003. godine kada su takođe organizovali F4 turnir Partizan nije učestvovao u ABA ligi.

Ukupno utakmica: 34
Pobede Partizana: 23
Pobede Cedevita Olimpije: 11
 

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
Sramota je da već od zadnje utakmice na klupskom sajtu stoji da igramo danas. Prvo je pisalo 18:45, pa19:00, a nisu menjali na nedelju, ostalo da piše subota
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.092
Локација
Beograd
Jasno je da ekipa ne može da bude ista posle 6 meseci karantina, ali i bez odličnog trenera koji je otišao, kao i kada nam se igrači ispovređuju...

Niko nije histerisao posle Huventuda, bar ne onaj ko je ozbiljan i trezven, to je jedna jedina utakmica...problem je što se nisu dobijale i neke utakmice posle...zašto je problem? Pa problem je zato što je Partizan veliki tim, a veliki timovi su kao u nekoj obavezi da pobeđuju stalno, ili bar skoro uvek...kad toga nema (a sada nema), jasno je da raste nervoza i pritisak...

Niko ne spori da ne može sve odmah i sada, niti te vanredne ,,Korona,, uslove (pauza, publika, promena ,,rostera,, itd.) samo i drugi klubovi imaju slične uslove, tako da...ono isto što kažemo i fudbalerima, sve, sve, i ,,loš teren, i ovo i ono, ali vi ste tu da pobeđujete i osvajate nešto...
 

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.530
Reaction score
3.696
Локација
Beograd
Vec pravi alibi za Cedevitu. Cuj oni u boljoj poziciji a ljudi igrali za vikend utakmicu pa u utorak Evrokup pa u cetvrtak zaostalu u Aba i sad u nedelju sa nama. U 8 dana 4 utakmice. I prodaje muda za bubrege da smo mi u losijoj poziciji zbog te 2 povrede. Kendrik Peri najbolji plejmejker u ligi? Scepanovicu jel pricas o Stefu Kariju ili kome?

Nisi igrao od marta utakmice. A zasto si poslednji poceo pripreme?
Jesu li samo igraci krivi ili ima bar malo tvoje krivice u vodjenju utakmice, neredovnim izmenama, postavkama igre u napadu i sl. Bar malo tvoje krivice. Sta preuzimas pritisak na sebe a ovamo kazes da ne ide jer nismo dugo igrali. Znaci javno kazes da su igraci krivi, dugo nisu igrali...

Najobicnije baljezganje. Ili budi samokritican pa promeni nesto prvo u svom razmisljanju ili budi covek kao Canak.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Pitanje je šta mi dobijamo njegovom smenom i dovođenjem malo boljeg trenera? Nama treba trener u rangu AT, ako takvog ne mogu priuštiti, zar je bitno ko je trener? Daj klincima da igraju, isti đavo je biti 8. ili 4. pa ispasti u plej ofu.

Nama treba trener koji će biti prevaga za Evrokup, koje je smešno takmičenje sa par ekipa koje odskaču isto kao i prethodne sezone. Ako se može priuštiti takav trener super, dovodi što pre i neka napravi doselekciju na centru i beku, da se raspusti ono što je škart i da se pošibamo u evrokupu. Sve ostalo je zavaravanje.
 

Micke

Grobar
Учлањен(а)
22.09.2019
Порука
266
Reaction score
790
Локација
Beograd
Iskreno za početak dobijamo trenera koji se neće sramotiti sa ovakvim izjavama. Meni je to sasvim dovoljno.
Već je stvarno jasno da od njega nećemo dobiti ni igru no rezultate ni razvijanje mladih igrača. Koja je poenta onda da moramo da slušamo/čitamo ovakve gluposti.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top