Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2020/2021

Статус
Затворена за писање одговора.

Marinho

Grobar
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
692
Reaction score
1.364
Локација
Komsija Cvarkov Djordja
Rećiću nepopularno mišljenje ali Dangubić od početka sezone igra na zadovoljavajućem nivou što se tiče odbrane, energija takođe dobra. Jedino što mi se ne sviđa je što baš on uzima toliko šuteva ali ovako gledajući sveukupno, najmanji je on problem. Da imamo trenera koji ima sistem ne bi uzimao toliko, a njegov defanzivni potencijal bi se bolje koristio.

Razočarao sam se u Zagora baš, volim ga ko brata jer je jedan od nas ali brate slatki preterao je sa palamuđenjem. To što kaže Boksa filozofiranje mi ide na živce, a igra mu je 0.

I kad bih birao između Zagorca i Dangubića, birao bih Dangubića kao drugu 3, a prvu tražio.
Dangubic ti je onaj lik koji ne spada u znalce i talente, stavise ponekad deluje kao amater, ali dobija sansu radom i pozrtvovanjem.
Priznajem da sam i ja uvek bio na strani takvih momaka, jer me uzasno nerviraju te neke "zvezde" koje misle da moraju igrati samo zbog talenta. E pa ne moras care, ima da gines na treningu i da zasluzis to mesto.
A cinjenica je da u nasem timu ne postoji mnogo igraca koji po tom pitanju Dangubicu mogu da izadju na crtu. Kao sto je i cinjenica da mu svi mi sudimo malo ostrije zbog ruzne proslosti. I sa tim nemam problem, to je normalno.
Ja prvi nisam bio za njegov dolazak, ali ne zbog proslosti, nego zato sto sam smatrao da u tom trenutku nije imao kvalitet za KKP. Mogu da postujem i cenim sto daje sve od sebe, ali ni njegovo najbolje meni nije bilo zadovoljavajuce. Nije ni sada. Mozda ga nije lose imati u timu, ali definitivno ne kao prvu opciju i definitivno ne uz Zagorca kao drugu trojku. Ali opet, postavlja se i pitanje novca...Da li se isplati dati xy evra igracu koji igra samo odbranu. Mi nemamo taj luksuz da bacamo pare.
A sto se tice velikog broja suteva koje uzima, a koji nas sve nerviraju, pa objasnjenje je jednostavno. Svi nas citaju. Znaju da je los suter i pustaju ga namerno samog.
Da se vratim na Zagorca, trenutno jako los pristup. Ni blizu ne pruza ono na sta ga obavezuje dres Partizana, ni napadacki ni odbrambeno. Oduvek je on delovao nekako malokrvno, ali ga uspemo katkad razmrdati i raspaliti. A kako sad nema publike, tako on opet upada u anemiju. Eh da mu je bar 30% Novicine energije.
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.911
Reaction score
25.616
Локација
ante portas
 

vasoo

Grobar
Учлањен(а)
10.08.2018
Порука
240
Reaction score
354
Локација
i svakog novog dana
Sjutra ne bi trèbalo da bude problema, ali vidjeli smo da je nama sad svaki mec problem..
Igokea je dobila 3 meca al protivnici bili lagani..ako znam vise bice tesko za gledanje svakako..
NAPRED PARTIZAN !
 

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.210
Reaction score
7.026
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!
Problem nam je svaka sledeća utakmica, dok se nešto ne promeni.
U svakom slučaju, moramo pobediti sutra.
 
Последња измена:

fudbal011

Početnik
Учлањен(а)
30.09.2020
Порука
97
Reaction score
458
Локација
Novi Beograd
Igokea - Partizan
Subota 20:00 (TV Arena Sport 1)

Do sada smo u ABA ligi odigrali 19 utakmica protiv Igokee i međusobni skor je 13-6 za nas. U Beogradu 8-1 u Laktašima 5-5. U sezoni 2012/13 Igokea je bila domaćin F4 završnog turnira u Laktašima i tada smo ih dobili u polufinalu.

Ukupno utakmica: 19
Pobede Partizana: 13
Pobede Igokee: 6
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.064
Reaction score
15.643
Локација
Храм фудбала
Dvojica pomocnika pozitivni na Kovid, a nigdje ne pise da je dobio otkaz, vec da ovu utakmicu nece voditi.
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.154
Reaction score
18.236
Локација
U Kinšasi
Sta je on? Prvi trener, prelazno resenje?
 

Micke

Grobar
Учлањен(а)
22.09.2019
Порука
266
Reaction score
790
Локација
Beograd
Navodno prelazno resenje. FIlipovski bi trebalo da bude glavni po Kuriru.
E sad iz prethodnog iskustva sa onim tekstovima za 50€ verovatno je to i istina.
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.422
Reaction score
11.697
Локација
Beograd
Dvojica pomocnika pozitivni na Kovid, a nigdje ne pise da je dobio otkaz, vec da ovu utakmicu nece voditi.
Dobio je otkaz.Malo je neozbiljno da se daje otkaz a nemas spremnu zamenu,ali ocigledno on i igraci vise ne mogu zajedno pa i po cenu da trener juniora vodi ekipu.
Ovo je trebalo mnogo ranije uraditi,al dobro nadajmo se da ni sada nije kasno...
 

garbaN

Partizanovac
Учлањен(а)
14.09.2019
Порука
866
Reaction score
5.209
Локација
Beograd
Milivoje Lazić je trener mlađih kategorija. Vodiće samo meč u Laktašima.
Voleo bih da znam koja je besmislena funkcija Nikole Lončara u Partizanu, koje su njegove ingerencije, šta on konkretno ne! radi, za šta prima platu!?
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.373
Reaction score
3.915
Локација
NBG
Postoji tema o upravi i promena igračkog/stručnog štaba!!!
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Scepanovic je ispao žrtveno jagnje, ali je bio svestan gde dolazi i u kakvom trenutku. Nije se snašao i to je to.99% nas smo pretpostavljali da će da pukne. Proći će još jedna godina-dve-tri, a mi moramo da trpimo diktaturu čoveka kome je budala General Franko idol. Titulu nećemo videti. Jedino merilo nam je Evropa, a tu se ne dovodi trener-amater. A usput teras odličnog trenera. Svima nama je sve jasno.
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.856
Reaction score
10.828
Нема ту жртвених јагњића кад сами пристају на клање. Није ми жао тако ни Шћепановића ни Сава ни Станоја нпр. Упропастили су нас на свим пољима, а ови побројани и они пре њих су само извршитељи.
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.295
Reaction score
15.309
Локација
U pizdi materini
Како може Шћепа да буде жртвено јагње ако је био у клубу и то као помоћник ?

Тим је добио скоро исти значи да је знао са чиме располаже и колико могу играчи.

Мени ово личи да је неко незадовољство већ куљало према њему од стране дела играча али се толерисало јер је помоћник али када је преузео вођство то је прерасло у отворену нетрпељивост. Немам никакав инфо већ износим своје виђење. Наравно главни кривац је лимар.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Paige:˝“Od samog početka kao da nismo kliknuli. Ništa nije kliknulo... ˝

Ovo jedino može da se odnosi na trenera iako ga nije pomenuo. Teško da se odnosi na šut ili akcije i igru jer i sam kaže da na tom polju ništa nije menjano.
 

ZM

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
198
Reaction score
686
O Šćepi treneru ništa dobro ne mogu da napišem. Od vraćanja Jankovića u tim preko forsiranja Dangubića, kucanja na klupu Trifunovića sve su to bile greške. Za Zagorca svi znamo da je osoba sa nikakvim samopouzdanjem koje je Trinkijeri uspevao da podigne davanjem odredjene uloge u timu dok je Šćepa to uspeo da dodatno pogorša forsiranjem Dangubića. Takav utisak imam. Nadam se da ćemo sa novim trenerom početi da ličimo na ekipu.
 

garbaN

Partizanovac
Учлањен(а)
14.09.2019
Порука
866
Reaction score
5.209
Локација
Beograd
Isto Paige: "Nismo promenili napadačke akcije. Nismo promenili filozofiju"

Pa kako ovo jebote, nismo imali nijednu akciju za Markusa kakve su ovo laži sad
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top