Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2020/2021

Статус
Затворена за писање одговора.

Aleksa

Grobar
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
761
Reaction score
687
Локација
Nis
Nikad necemo ni da znamo plasim se,(previse smo se priblizili prosle godine a ovaj mi se cini skromniji nece da trazi ni garsonjeru tako da mora nesto bas da se zajebe ako budemo dobri) mada kada bi mu dali jednog Utofa i profesora Koprivicu moguce, moguce da bi videli gde smo i sta smo i odnosu na proslu godinu.
Mada I trinkijeri je doso posle zadra pa smo za godinu dana bili nezaustavljivi.... daj Boze.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.715
Reaction score
54.949
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Preporučujem svakome da pogleda, meni.je bilo zadovoljstvo poslušati šta ima da kaže.
Usudio bih se da kažem da je čak i upgrade u odnosu na Trinkijerija
Iako se u suštini slažem za sada ne bih preterivao, još uvek je daleko od Trinkijera u smislu zanata, ali je stvarno jako zanimljiv lik. Volim trenere koji nisu voline s kojima imaš šta da pričaš i da nije samo o košarci, a da pri tome nisu nadrkani urbani zajebanti. I stvarno ima zanimljive poglede i može i da se nauči nešto od njega.
Vidim i po snimcima sa treninga kakav je tip trenera i to mi se sviđa.
Da je ovo zdrav klub plus navijači bio bih stvarno veliki optimista, da imamo upravu ako ništa drugo koja je spremna da se ljudski pošiba za prvo mesto.
Ali čak i iz sastava i nekih pozicija ( plej) se vidi da idemo na jak otpor "prvaku".
Ono u šta se donekle uzdam je Ostojin seljački mentalitet i da ovo merenje patke po novinama i svoj lični sukob sa gazdom slobe georgieva možda baci na teren, možda da se malo zaleti, prokurči van svog obora, jebem li ga.
Saša je pametno reagovao, slično kao i onomad Džikić, Vlado i Pera ( ali ih ne žalim) su bili u suštini tampon za tu negativnu energiju posle odlazaka dobrih trenera i oni su došli na pozitivnu energiju.
Isto tako, čini mi se da čovek zna šta radi, što znači vrlo brzo će otvoriti neke frontove u klubu protiv sebe, jer pola tih tamo na plati ne može da funkcioniše sa nekim stručnim.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.646
Reaction score
29.085
Локација
Beograd
Igrao na male goliće sa Bobekom, ima makedonsku strast i slovenačku vrednoću, vegan koji je buckast, čovek koji redovno meditira i stvari posmatra sa filozofskih i životnih a ne sa nekih prostačkih aspekata, radi na sebi, radio svuda, nije početnik, svestan gde je došao, zna šta su i Crno i Belo i Jin i Jang...
Izgleda dobismo trenera koji može da napravi dosta dobrih stvari za Partizan, samo čekamo da vidimo koliko će Partizan da napravi dobrih stvari za njega...
Čekamo i da budemo bez rizika i zdravi u nekoj velikoj hali pa da pokažemo Partizanu i Partizanovom ,,sportskom sektoru,, koliko ih podržavamo...
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.919
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Tema je KK Partizan. Imate određenu temu za KSS. Postovi su premješteni.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top