Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2020/2021

Статус
Затворена за писање одговора.

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.925
Reaction score
1.980
Локација
Kikinda
Kakva smo mi sprdnja od kluba.Nista dobro veceras. Bar da je ovaj novi debitovao da vidimo na sta lici,bar da se Jare nije povredio,bar da smo jednom pobedili premocni BORAC!!!
 
  • Like
Reactions: BiP

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.749
Reaction score
6.268
Napad na zonu... Sta je tooo?
Oterati sveee igrace sem Mozlija i Jareta. I spremati se za sledeci godinu.
Sram vas bilo.
I borac neka pusi kurac, sto ovako protiv nekog drugog ne igraju.
 

Kanda90

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2010
Порука
721
Reaction score
876
Ne može gore od ovog. Ako stigne dobra četvorka baciti sve karte na Evrokup, nema potrebe više da se trude u ABA ligi.

Znam da će se sad ispisati na forumu jedno 10 stranica vrijedjanja ekipa, ali jebiga šta ćemo, maleri smo, još tvrdim da imamo dosta kvalitetnih košarkaša u timu ali problem su psiha i energija koje su totalno u kurcu... momci nemaju samopouzdanja ni motivacije..
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.757
Reaction score
55.308
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Čekajući instagram pudlicu da napiše “I Trinkijeri je gubio u Čačku”...
Ne treba gledati ovaj sns partizan ove sezone kome je do zdravlja, previše je negativne energije navučeno, sa Trinkijerijem sa skrnavljenjem čoveka po medijima, ovo je sve nekako logičan sled. Šteta je samo što ispaštaju neki igrači i ljudi poput Jaramaza i Mozlija.
Samo da je Jaramaz dobro, sve ostalo je manje bitno.
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.849
Reaction score
9.847
Na kraju resavaju Dangubic i Zagorac 1vs1 iz daljine.

To je i komentar cele utakmice i smislenosti igre.

Ne znam da li sam gledao jadniji Partizan nego ove sezone. Bilo je losijeg kvaliteta. Daleko. Ali jadnije nije bilo.

Ne defetisticki,nego realno gledano.

Nadam se da je Jaramaz ''samo'' blaze uvrnuo koleno.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Samo da vas sve pozdravim i pozelim sve najbolje za novu godinu.

I da vam porucim da se ne nervirate. Nema svrhe vise, verujte mi.

Cuvajte zdravlje.

Dok je ovo govno na vlasti mi nemamo cemu da se nadamo.

To je istina koja boli.

Jaramazu sto brzi oporavak, cujem da se povredio, posto utakmice ne gledam vec neko vreme samo procitam rezultat i izvestaj na telefonu.

Pozdrav.
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.002
Reaction score
11.797
Локација
JNA
I jos nesto, koga glumi ovaj Filipovski, Duleta Vujosevica, Trinkijerija? Posle svake izgubljene izjavi: "idemo u rudnik da kopamo i da treniramo". A ekipa posle svake utakmice izgleda sve gore i gore. Kakva je ovo odbrana, kakav je bre ovo napad? Pa mi drugoligasa ne mozemo da natrpamo 10+ razlike, o cemu mi da pricamo, o osvajanju Evrokupa?
 

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.224
Reaction score
1.534
Medo Brundo nema pojma... Ja lepo kazem da nama treba trener koji hvata za guse, jebe mamu, tera u svlacionicu... Ja ne znam jel ljudi prate evropsku kosarku, pa svaka ekipa koja nesto pravi od rezultata ima na klupi strucnjaka sa kojim nema zajebavanja... Ovde kurcobolja na sve strane, autoritet trenera goli kurac...

Posumljeni, jebem li ti majku smrdljivu lopovsku...
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.557
Reaction score
11.054
Poraz Filipovskog koji je pokazao da je jako los trener.
Poraz uprave, koja je pokazala da ove sezone ne sme ni da prismrdi drzavnom projektu.
Kao i svi ostali porazi ove godine.

Pocev od odlaska Andree Trinkijerija, pa do dolaska ovog ciganskog poluproizvoda koji nas je oterao u kurac kad mu je karijera bila u usponu i otrcao kod pudlice, sve do divljih pojacanja iz Gljivica...

Ostoja je veci neprijatelj Partizana od Covica i Terzica zajedno.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.441
Reaction score
2.200
izgubiti dva puta od one mucenke iz Cacka je velika bruka i sramota, vise i ne zasluzujemoMizerijaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.007
Nema ekipa ni rep ni glavu. Tragična selekcija bez organizatora igre i šutera, nema potrebe za nervozom. Nije dozvoljeno Partizanu da bude relevantan i to je sve. Bliži se kraj diktature, a onda će platiti. Samo polako.
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.401
Reaction score
4.411
Aj da uplatimo limaru da dovedu jos nekog Harlem Globe Trottera?!
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.285
Reaction score
37.211
Jedino bitno u celoj večeri je povreda Jaramaza, nadam se ne ozbiljna pošto je dečko taman počeo da se vraća. Da neko ima mozga igrao bi ovu glupost od lige sa juniorima. Ali to bi imalo smisla kada bi nam bar u EC "prva" ekipa ličila na nešto što se zove košarkaški tim.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top