Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2020/2021

Статус
Затворена за писање одговора.

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.581
Reaction score
13.521
Локација
Yaoundé
Meni se sviđa, ali bi mi se sviđao još više da je Grb na levoj strani grudi.
Priča stara više ni sam ne znam koliko... Čini mi se da propisi FIBA i propozicije takmičenja donekle određuju izgled dresova - veličinu i položaj grba i brojeva, mesto za reklame i ne znam šta još...

Ali i na starim fotografijama vidimo da je grb ponekad bio na desnoj strani...

dalipagic-55-yugopapir.jpg


... i ja bih više voleo da je grb na levoj strani ili kao pre nekoliko sezona na sredini dresa...

William-Hatcher.jpg


... ali opet - šta, kako i zašto :confused-smiley-013:
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Moj klinac bi se ukakio da je video Mozlija u TC i da mu ovaj bavi pet.
Lepa ideja.
Zamerka na UArmoru što ne platiše nekom da izmontiraju ovo kako treba.
Ali ako je ovo Tegeltija uradio onda je ovo upgrade za deset stepeni
 

MiM

Početnik
Учлањен(а)
29.06.2018
Порука
164
Reaction score
971
Локација
JNA
Ajde sto bi tvoj klinac , nego i ja sa svojom decom da sam naleteo ovako izludeo bi od srece . Obavezno kad naletim na nekog naseg igraca , poblesavim , zaboravim na godine svoje, jednostavno osecaj neki bolesno dobar , ljubav jebem li ga . Marketing radi dobar posao , i sve pohvale za njih . Nemaju oni neki budzet ali sve ovo izgleda dosta dobro .
Gledam klip i sve se smejem od srece neke , Boze koliko volim Partizan !
 

!Rastko!

Grobar
Учлањен(а)
29.01.2007
Порука
440
Reaction score
331
Локација
NBG
Super je odradjeno. Za sledecu promociju u ovom fazonu malo treba da povedu racuna da se ne vidi drugi kamerman/fotograf i mislim da bi jos brutalnije bilo vezivanje pertli i pocetak u svlacionici gde su oblepljene istorijske slike KK sa velikim logom Under Armour-a. Muzika je super ubacena, svaka cast.

Ako neko cita iz marketinga, dogovorite one trenerke na pocetku klipa da se urade sa nasim grbom ili da se osmisli napred nesto, naprimer kao majice sa treninga, samo diskretnije, naravno sa logom Under Armour-a. Mislim da bi ozbiljno bile prodavane, jos ide jesen, hladnije vreme, nikad bolji tajming.
 
Последња измена:

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Još da ubace Mozlija kao naratora
teksta klipa "rame uz rame" na engleskom i
Under Armor bi imao bolji video od njegovih komercijalnih koji su za TV format.
Zaista odlično odrađeno.
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.913
Reaction score
25.621
Локација
ante portas
Статус
Затворена за писање одговора.
Top