Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2020/2021

Статус
Затворена за писање одговора.

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.613
Reaction score
5.347
Zasto se mi navijaci ne okupimo sledeci put ispred hale pre tekme i najebemo se majke od limara do igraca?
Pa hteli smo ali su govna izmislila satro koronu kod igraca koju vec sutradan nisu imali. Prvo su trazili garancije, pazite ovo da ne vredjamo covica jednog, covica drugog i vesnu. Pa su onda na dan utakmice u 2 popodne javili da ipak ne mozemo da budemo u hali jer ih je zvao "neko" odozgo kao fmp je u pitanju a i epidemioloske mere, pa su se na kraju setili korone i da mogu da odloze utakmicu. Mozda ih je i covic licno savetovao za to.
Zarezen ekonom a igraci imaju simptome. Sutradan su vec svi igraci bili negativni i nisu imali vise simptome.
 

Batigol

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
825
Reaction score
3.854
Ali pazite šta Tegeltija u poslednjoj emisiji na onoj SNS televiziji nadrkano govori nekom čoveku koji se javio u emisiju, zabrinut zbog situacije kako rezultatske, tako i finansijske-parafrfaziram: "Šta ti imaš da vodiš računa o dugovima i budžetu? Jel ti donosiš pare u klub? Ima ko vodi računa o tome, ti treba da kupiš kartu i gledaš utakmicu a ima ko da brine o parama i dugovima...."
Isto to, identicno je govorio i Sasa Danilovic - izvoli, donesi pare u klub pa mozes da pitas gde su i kako ulozene.
 

Bazzile

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
450
Reaction score
2.408
Pa hteli smo ali su govna izmislila satro koronu kod igraca koju vec sutradan nisu imali. Prvo su trazili garancije, pazite ovo da ne vredjamo covica jednog, covica drugog i vesnu. Pa su onda na dan utakmice u 2 popodne javili da ipak ne mozemo da budemo u hali jer ih je zvao "neko" odozgo kao fmp je u pitanju a i epidemioloske mere, pa su se na kraju setili korone i da mogu da odloze utakmicu. Mozda ih je i covic licno savetovao za to.
Zarezen ekonom a igraci imaju simptome. Sutradan su vec svi igraci bili negativni i nisu imali vise simptome.
Jel realno? Znam ko nam vodi klub, ali uvijek se iznenadim sa govnima.
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.179
Reaction score
6.950
Локација
NbG
Spasa nam nema, propasti nećemo...
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.247
Reaction score
10.440
Локација
underground
Nesto mi se javlja da ce av preko bia da uvede promene na tribini , pre vracanja publike , samo da nadju kandidate , ako vec nisu
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.959
Reaction score
25.921
Локација
ante portas
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.001
Reaction score
11.779
Локација
JNA
Nas ne samo da uništava av, već i sopstvena uprava. Više od svega bih voleo da nas za vreme ove okupacije vode istinske legende, pa makar imali 0% prihoda od sponzora, a trener Dule sa klincima. Makar nas trpali svaku 30 razlike i ispali u ABA 2, reč ne bih rekao, jer bih znao da se sve radi iz najbolje namere i da je svako dao svoj maksimum za Partizan.
 

Batigol

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
825
Reaction score
3.854
Veruj mi, to "rec ne bih rekao" bi potrajalo jednu sezonu maksimalno. Ako nije tako, ok, svaka cast. Nema prijatelju, ovo je Partizan, kad nema rezultata adekvatnih velicini kluba, ni status legenda kluba vise nista ne znaci, dovidjenja, laku noc, da se ne ljubimo.

Na kraju dana, sva slava pripadne igracima i trenerima, zbog njih se i gleda ovaj sport ali umero uno je uprava kluba, mendzment. Ako nemas prave ljude koji ce da gurnu lovu, da izmisle lovu, da dovedu pravog trenera, da smene kad treba, istolerisu kad treba, danasnja si Jugoplastika za 6 meseci, Vareze, Cibona, Aris...
 

Arsen Lupin

Grobar
Учлањен(а)
09.06.2017
Порука
303
Reaction score
210
Najveci uspeh ove sezone bice da kompletno rukovodstvo ode iz kluba na kraju iste, naravno da se to nece desiti na nasu zalost.Da bi prekinuli ovo mrcvarenje u i oko kluba,sledece sezone ubaciti klince i dati im stipendije,evropu nema potrebe ni igrati, vise volje i elana bice i u klubu, a i bar dugove necemo povecavati.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.418
Reaction score
40.741
Локација
Žrnov
Steta sto nije proslo, bas bi me zanimalo tvoje misljenje posle toga. Verovatno bi opet imala neke teorije zavere
Teorija zavere nije jer je ta tvoja tribina vec slala dva svoja zaposlena da sede pored mene i muza na istoku jer smo vikali ono sto se do dana danasnjeg nije culo sa Juga. A bilo nas je 100 na Istoku. i svaka grupa je dobila pratnju. :buhaha
Nego pusti te spinove pa odgovori na pitanje, ako hoces, mozes, smes... kako god.
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Pa hteli smo ali su govna izmislila satro koronu kod igraca koju vec sutradan nisu imali. Prvo su trazili garancije, pazite ovo da ne vredjamo covica jednog, covica drugog i vesnu. Pa su onda na dan utakmice u 2 popodne javili da ipak ne mozemo da budemo u hali jer ih je zvao "neko" odozgo kao fmp je u pitanju a i epidemioloske mere, pa su se na kraju setili korone i da mogu da odloze utakmicu. Mozda ih je i covic licno savetovao za to.
Zarezen ekonom a igraci imaju simptome. Sutradan su vec svi igraci bili negativni i nisu imali vise simptome.

Pa sto se ne okupiste ispred hale ilinegdje u gradu? Ili recimo na otkrivanju spomenika, tu nije bilo zabrane.

A da, na otkrivanju spomenika ste bili.. .
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.258
Reaction score
37.065
Teorija zavere nije jer je ta tvoja tribina vec slala dva svoja zaposlena da sede pored mene i muza na istoku jer smo vikali ono sto se do dana danasnjeg nije culo sa Juga. A bilo nas je 100 na Istoku. i svaka grupa je dobila pratnju. :buhaha
Nego pusti te spinove pa odgovori na pitanje, ako hoces, mozes, smes... kako god.

:D
 

ivanra

Grobar
Учлањен(а)
14.02.2007
Порука
358
Reaction score
2.405
Локација
Pozega
Ljudi koji sada vode KK Partizan su potrosili sve kredite i jednostavno nemaju podrsku navijaca. O tome u kom smeru i na koji nacin ce klub krenuti u sledecoj sezoni oni nece odlucivati. Nama treba na celu klubu neko u koga mi svi imamo neograniceno poverenje, a sa druge strane da moze da okupi kvalitetan upravni odbor i obezbedi solidan budzet. Meni na pamet pada samo jedno ime koje ima sve potrebne kvalifikacije za mesto prvog coveka Partizana. DRAGAN KICANOVIC.
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.179
Reaction score
6.950
Локација
NbG
Jos gore bi bilo da dobijemo nekog novog Pekovica, nekog bivseg igraca da ne kazem legendu kluba koja ce da se pokloni i javno zahvaljuje. Ovako govna nek se klanjaju svojima, manje mi se prevrce u stomaku...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top