Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2020/2021

Статус
Затворена за писање одговора.

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.393
Reaction score
4.584
Локација
Zemun
Hahahahaahahahahahah! Koja prica jbt.
Pa penzionisu se sa 30 do 35, a ne mogu da treniraju vise od 2 sata na dan, dok se npr rudari bore za pauzu na 4-5 sati(lupam) rada u podzemnom kopu.(za koje pare).
Gospodo, ako niste spremni da profesionalno odradjujete sve obaveze, slobodno birajte drugu struku. U biblioteci je recimo lepo,trafika isto lepa prica.
 

Micke

Grobar
Учлањен(а)
22.09.2019
Порука
266
Reaction score
790
Локација
Beograd
Mislim naravno da Unija igraca ima smisla, pogotovo ovo kad se vidi za drugo misljenje lekara i to, ali bas da mi je znati koji to klubovi mogu da finansijski isprate pricu da svako ima svoju sobu i slicne stvari.

I moram da istaknem moj licni favorit a to je da svaki igrac ima po cetiri sedista u autobusu na raspologanju.
Morace izgleda da izmisle autobuse na cetiri sprata da zadovolje zahteve Zagora kad su uracunaju svi igraci i strucni stab :buhaha:buhaha
 

Magelan

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2012
Порука
859
Reaction score
1.037
Forma se stiče kroz utakmice a ne kroz trening...

Pojma nemate! :D
 

Juzna pruga

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
400
Reaction score
2.204
Локација
Gde god on da igra
Krajnje razočaravajuće od Zagora.
Kad se setim one reportaže Canal-a + o Westermanu a ujedno i ostalim koji ne mogu na nogama da stoje a i dalje sutiraju na koš ovo proseravanje mi dodje tako pičkarski da mi se kenja.
Srećo moja i Lebron (sa kojim se verovatno poistovećuješ) ne izlazi iz sale i teretane. Jedan Lovernj je i došao u Partizan jedva čekajući da mu General jebe kevu i tera da trenira od 5 ujutro do 3 noću a ti bi da se nalalkaš do 9.
Sramota.
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.646
Reaction score
22.631
Локација
Академија
Само још фали да траже посебне погодности за менаџерску агенцију Беобаскет, типа да се не плаћа порез на износ који она узима од сваког трансфера. Мишков рукопис, види се из авиона.
Волео бих да чујем Дулетов коментар на ово, нарочито за онај део који се тиче термина и количине тренинга.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.715
Reaction score
54.949
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Ma ovo je prepisano iz drugih liga nisu Kni izmislili ove uslove poenta da je da se zaštite igrači i od povreda i svega drugog, niti je to nešto novo, samo je smešno kako zalizani zloupotrebljava Zagorca i ovaj u svom tripu da je kao ultra inteligentan za sportistu i da će da promeni nešto, umesto da sredi tu svoju glavu i počne da igra košarku.
 

Brka

Grobarčina
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
1.209
Reaction score
3.935
Локација
Uvek uz Partizan
Unija igrača naravno ima smisla, međutim sramota je da bilo koji igrač Partizana ima takav stav po pitanju treninga. Mislim ovako nešto može da predloži samo onaj ko se nije bavio sportom.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.846
Reaction score
7.575
Nakon ove bljuvotine koje je izjavio, odmah bi ga najurio iz Partizan!
Vidi se da nisi za kosarku, ajde nas si Grobar do koske, pa smo ti hiljadu puta progledali niz prste na tvoje kriminalne partije, ali brate batali ovaj sport, evo mozes elektronske igrice da igras na soniju do mile volje i zakazujes utakmice u koje vreme hoces i igras iz fotelje.
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
samo da potsetim.. treba jebati kori udovicki po ciganskoj picki gde god kad god.
 
  • Like
Reactions: Dzo

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Šta je Kori Udovički u celoj priči? Ne sećam se, zato pitam...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top