Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2020/2021

Статус
Затворена за писање одговора.

Kanda90

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2010
Порука
721
Reaction score
876
Zna li neko konkuriše li Tomas za meč ili ga stručnjak još "ladi"?
 

Irriducibili17

Početnik
Учлањен(а)
16.05.2018
Порука
190
Reaction score
375
Локација
PC
Данас су ваљда само Ангола и Мозли ван састава.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.210
Reaction score
2.629
Meni rade neki od ovih ali jos nisu pustili

 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.405
Reaction score
11.521
Локација
Beograd
Imate na ovom linku prenos koji ok radi.
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.385
Reaction score
4.310
Ovo je horor sta mi igramo... hvala sinu vesne, da nije njega dobili bi nas na kraju...
 

harakiri

Početnik
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
165
Reaction score
458
Локација
Vračar
Kakav debil ovaj Pecarski. Dugo nije bilo iritantnije osobe.
 

Al_Bundy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.003
Reaction score
3.235
Локација
Prijedor
I ovi nam ubaciše 90 poena. :D
Aj dobro, pobjeda je važna, išla ih je trojka u prvom poluvremenu, u drugom i ne toliko, stegli smo odbranu i riješili ih lagano, i onda zadnjih 6-7 minuta...ako ćemo da se zajebavamo i protiv ovih pudličinih buva i da im dopuštamo da ulazimo u neku neizvjesnu završnicu, pa jebemu mater zovi taj tajm aut i jebi im mater za odbranu i zajebanciju. Mi nismo spojili više od dve četvrtine (protiv Venecije) ozbiljne košarke otkad nas vodi Šćepović. Mora dosta bolje, i ozbiljnije.
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.171
Reaction score
9.882
Локација
underground
Cestitke na pobedi, ali ja ne vidim neki pomak sto se tice odbrane. Dobili smo ih sutem, a ne verujem da cemo imati mnogo utakmica u sezoni sa blizu 50% za 3 .Nadam se da je Jaramaz ok, Novica je uneo dosta pozitivnog u nasoj igri veceras .
 

Mille

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2019
Порука
256
Reaction score
2.188
Локација
Beograd
Majko mila, sta mi ovo igramo?! Kao da nas Muta trenira, boze me sacuvaj. Mislio sam da je nas najveci problem to sto nam je trener zelen a ispade da nema veze da li je pocetnik, nego sta je on namislio da mi igramo. Greh je da ovaj sastav igra ovako indijansku kosarku. Naravno, podrska momcima, ali nesto mora da se preduzima, ne deluje da ima pilota u avionu, bojim se...
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.544
Reaction score
2.574
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Cestitke momcima na pobedi, kao i strucnom stabu.

Sto prosto kad moze komplikovano..rezultat uopste nije odraz nase dobre igre vec spleta srecnih okolnosti po nas..prosto mi je neverovatno da mi ne znamo utkamicu da privedemo kraju vec srljamo, 6 minuta pre kraja ako se ne varam bilo je 90:72 za nas i napad, umesto da odigramo poziciono mi promasimo trojku u ranoj fazi napada i na drugoj strani je primimo. Tacno nam fali neki igrac kao sto su bili Bozic ili Kecman koji znaju da stanu na loptu i uvedu utakmicu u mirnu zavrsnicu, stabilizuju napad i odugraju mudro.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.230
Reaction score
17.915
Локација
Kej Republika
Pobeda je uvek lepa i bitna ma kakva ona bila.
Mada ni ova ne može da zamaskira naše vidljive mane.

Danas smo dosta dobro šutirali. Novica vukao koliko je mogao. CMM i Gorda silovali ali i pogađali.
Centri tiha jeza danas.
Rade postao konstantan u oba pravca. Sad i odbranu ne igra.

Sve u svemu solidna partija. Za neke veće domete ove sezone, moramo mnogo mnogo bolje.
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.227
Reaction score
1.890
Локација
Подгорица
Лоше јако лоше 90 јебено примљених поена. Пецарски и Лешић школују наше центре. Одбрану без, под Мутом је била дефанзивна клиника за ово. Шта је Шћепановић урадио од ове екипе је срамота.
 

garbaN

Partizanovac
Учлањен(а)
14.09.2019
Порука
866
Reaction score
5.209
Локација
Beograd
Nedopustivo loše građenje svog reketa, dozvolili smo 12 ofanzivnih skokova opet. Hroničan problem postaje, što je neverovatno s obzirom da smo atletski dominantna ekipa.
Angola definitivno precrtan što se tiče Šćepanovića, Trifunovićeva uloga minimalizovana. Da li ga kažnjava zbog Borca, ili su mu Zagorac i Dangubić osnova, ne znam, ali šteta.
Biće problema sa našom unutrašnjom linijom narednih mesec dana bez Mozlija.
Promenili smo koncept od prošle sezone, koji se bazirao na preuzimanju u odbrani gde smo preuzimali apsolutno sve na ovo sada gde nas iz pika maltretira svaka ekipa. Ne znam šta je zamislio.
Nije dobro Šćepo, baš nije dobro.
Raduju dobri procenti šuta, buđenje Pejdza i Mekintajera, korektan doprinos Rašona i iznenađujuće precizno ciganče.
Idemo dalje, podrška i dobra uvertira za sutrašnje gaženje garavih.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top