Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2020/2021

Статус
Затворена за писање одговора.

garbaN

Partizanovac
Учлањен(а)
14.09.2019
Порука
866
Reaction score
5.209
Локација
Beograd
@President

Znaš kako me nervira to paušalno usvajanje izrečenih gluposti. Neka mustra napiše negde da nema akcija za Pejdza druga to usvoji i prenese, pa se kreira uopšteno mišljenje bazirano na stavu nekog pojedinca koji ne zna ni da je prepozna.
A pitanje je da li je uopšte gledao utakmicu, ili je upalio boxscore i video da ovaj nema dovoljno poena

Manipulacija mišljenja, jer masa ne koristi svoju glavu. Po istom principu smo došli do toga da je 2/3 navijača Partizana obojeno sns bojama, da je Ostoja poslednji bastion odbrane kluba od naleta alavog žabara i još mnogo toga.
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.849
Reaction score
9.847
Hoces da kazes da zabar nije alav. Nije mu dovoljan Land Rover, 'oce Audi.
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.156
Reaction score
3.672
Pitam se kako cemo veceras izgledati. U neku ruku strepim jer igramo prakticno bez trenera. S druge strane, pomalo se nadam da mozemo ekplodirati i briljirati.

Igokea nije los tim, negdje 5-7 mjesta sa Megom, a mi smo u bas losem momentu.
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.440
Reaction score
4.791
Ekipa koja promaši 6 zicera na utakmici... ekipa čiji plej redovno promašuje bacanje za 2+1... ekipa koja ima preko 20 izgubljenih lopti... ekipa koja je pre samo nekoliko meseci bila kaznena ekspedicija
 

Bazzile

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
450
Reaction score
2.408
Tuga. Sramota. Gordicu dovidjenja, ocajan si.
 

Yossarian

Početnik
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
163
Reaction score
359
Eto videli smo kako se igra bez trenera, svako radi sta hoce.
 

Brabas

Početnik
Учлањен(а)
10.06.2016
Порука
184
Reaction score
279
"Malo"smo u kurcu ali jbg, takav period. Leave Gordić alone, on je najmanji problem.
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.969
Локација
Kragujevac
Kakvo nam je sudjenje obezbedila nasa cenjena glomazna uprava, koja redovno prima platu, jebem ti koja logistika Donje Crnjevo da nam pozavidi.


Vidi se da ne znamo ko sta radi, eto Zagorac malo zivnuo, ali timska odbrana u 90 posto slucajeva jedna velika 0.

Ja bih zabranio da igrac bilo koji sa prezimenom Jankovic igra u Partizanu , narednih bar 20 godina, poceo sam da imam tikove.
 

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.932
Reaction score
7.302
Локација
Banja Luka
Daj da vratimo mutu da bude run & gun, pa da se nastavi veselje.
Aukurac vise i sve
 

Filip998

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
419
Reaction score
503
Koliko je ovo tuzno bilo veceras. Daj Dzikica da gasi pozar, ovde se ne zna ko pije a ko placa..

Dangubic je jednostavno bezobrazan, a i pored toga ima 25-30 minuta po utakmici.
 

Al_Bundy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.003
Reaction score
3.235
Локација
Prijedor
Ali kako nas pune pod košem, kriminalno smo loši. Onaj Pelos u srijedu, večeras Karmajkl. Teško je za gledati...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top