Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2020/2021

Статус
Затворена за писање одговора.

Bazzile

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
445
Reaction score
2.355

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.544
Reaction score
2.574
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Sve stane u tri reci..tuga jad i ocaj. Na terenu organizacije bez, skoka bez, hemije bez. Kao da svako igra za sebe pa kad vidi da definitivno ne moze onda dobaci nekom. Protok lopte je misaona imenica a tek neka akcija je skoro pa ne moguca misija. Nadam se da ce sto pre ova agonija da prestane, da ce doci neki normalan trener (nisam za Filipovskog koji se pominje po medijima) i malo zategnuti neke stvari inace ode sezona, a mogla bi i korona malo da nam pomogne kad nam je vec odmogla u martu...
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.233
Reaction score
1.930
Локација
Подгорица
Господо да би могли нешто у АБА лиги не смијемо имати ниједан кикс, а од 6 (утакмица ФМП1 и Морнар 4 и Будућност и Цедевита на страни) морамо добити барем 4.
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.359
Reaction score
6.447
Локација
Novi Sad
Tačno su falili pomoćnici danas...
Novica doneo Novica odneo.
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.155
Reaction score
3.672
Sto se tice trenera, nisam primjetio neku razliku u odnosu na Scepanovica. Ovaj je bolje je rotirao tokom utakmice pa zasrao na kraju. To govori vise o Vladi nego o Lazicu.

Nazalost, na veliku zalost odlazak trenera je otkrio druge slabosti u nasem Partizanu. Gordicev horor pred kraju utakmice je neobjasnjiv, samo mi nije jasno kako Stojance spomenu da li je crkao ili jednostavno nem zara pa dozvoli da ga njihov centar pretrci.
Sad provjerih da je Novica igrao preko 20min. Mnogo je to. Nije cudo sto je pao na dupe pred kraj. jbt, da li se zna ko je ucestvovao u dovoljenju S. Jankovica!?

Ipak, centarska linije je najveci problem. Bez Mozlija smo suplji kao sir. Mnogo vise se osjeti nego odsustvo Jaramaza.
 

Zbrindolin

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
60
Reaction score
315
Локација
o suhom vetru s juga moja dusa sanja
Bar je ovo pokazatelj da nisu namerno busili Scepanovica, oni su u tolikom rasulu da ne mogu da izbuse rupu na saksiji.
Na zalost, prekinuta sezona ce znaciti i kraj za ovaj sastav igraca, pored trenerske ovde ja potrebna i komplet igracka rekonstrukcija. Ovi vise ne mogu "kliknuti" pod nijednim trenerom ili im za to treba jako puno vremena, a to bi znacilo i kraj za visoke ambicije u ovoj sezoni. U medjuvremeno razni napaljeni Atici ce se izivljavati nad posrnulom gigantu. Razno-razni nizi oblici zivota ne propustaju ovakve prilike koje se pojavljuju jako retko, ali.... Ali u ovoj posljednoj deceniji mi gmazovima dajemo sve vise prilika da nam broje zube.
Svaka agonija mora da ima svoj kraj, neprirodno je samo sto je izlaz iz nase povezan sa stvarima koji u normalnoj drzavi ne bi trebalo da imaju vezu sa sportom.
 

garbaN

Partizanovac
Учлањен(а)
14.09.2019
Порука
866
Reaction score
5.209
Локација
Beograd
Igrači koje su čuvale naše četvorke ove sezone, pre svih Rašon Tomas, ali i Novica:

Eurocup
1. Morgan Conor (Huventud) 14p
2. Watt Mitchel (Venezia) 16p
3. Brown John (Unics) 16p
4. Yildizli Burak (Bahcesehir) 16p
5. Pelos Pierre (Bourg) 28p

Prosek primljenih poena preko njih: 18p

ABA liga
1.Smith Anthony (Borac Č.) 9p
2.Nikolić Danilo (Budućnost) 21p
3.Ulubay Okben (Fmp) 17p
4.Jones Jarrod (Cedevita) 11p
5. Carmichael Jackie (Igokea) 27p

Prosek primljenih poena: 17p

Kriminal koliko ga pune. Za Novicu se znalo da ne može ništa da odbrani godine ga stigle, ali nezainteresovanost Rašona Tomasa...
Bolikur Gordića u produžetku hajlajt

23 izgubljene lopte, alal vera!
 

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.222
Reaction score
1.522
Ekipa koja promaši 6 zicera na utakmici... ekipa čiji plej redovno promašuje bacanje za 2+1... ekipa koja ima preko 20 izgubljenih lopti... ekipa koja je pre samo nekoliko meseci bila kaznena ekspedicija
I ekipa od koje svaka seljacka ekipa ima bolje sutere, jednostavno ne moze vise od ovoga... Sta da kazem a da ne dobijem ban? Kuvalo mi u stomaku ceo mec, znaci ne znam, da nas svaki papani pobede, tuga, imate li bar obraz i cast prema sebi ako vam trener nije odgovarao? Sram vas bilo...
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
Tužno izgledamo , bez energije , bez žara.
Ok nedostaju nam dva bitna igrača Jare i Mozli ali naša igra i ponašanje igrača je takvo da ko god dodje biće mu jako teško da podigne ekipu.
Trinkiju ipak svaka čast , izvlačio je on maksimum od prosečnih igrača.
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.669
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Igrači koje su čuvale naše četvorke ove sezone, pre svih Rašon Tomas, ali i Novica:

Eurocup
1. Morgan Conor (Huventud) 14p
2. Watt Mitchel (Venezia) 16p
3. Brown John (Unics) 16p
4. Yildizli Burak (Bahcesehir) 16p
5. Pelos Pierre (Bourg) 28p

Prosek primljenih poena preko njih: 18p

ABA liga
1.Smith Anthony (Borac Č.) 9p
2.Nikolić Danilo (Budućnost) 21p
3.Ulubay Okben (Fmp) 17p
4.Jones Jarrod (Cedevita) 11p
5. Carmichael Jackie (Igokea) 27p

Prosek primljenih poena: 17p

Kriminal koliko ga pune. Za Novicu se znalo da ne može ništa da odbrani godine ga stigle, ali nezainteresovanost Rašona Tomasa...
Bolikur Gordića u produžetku hajlajt

23 izgubljene lopte, alal vera!
Ali uštedeli smo na Birči. Da ne plaćamo veliku pobedu nad ciganima,preotetog Jankovića u isto vreme.
Kad Birču dodaš na onih 880k sto pomenu crni dobijes skoro 1 200 000, malo li je.

Znaš koliko Land Rovera sa kamerama mogu da se prodaju za te pare...
 

garbaN

Partizanovac
Учлањен(а)
14.09.2019
Порука
866
Reaction score
5.209
Локација
Beograd
Gurtang, ne mogu stvarno vise da komentarisem Ostoju, njegove pobede, borbu kroz institucije, ustede na otetim igracima, oteranom treneru. Nema svrhe.

Ono sto vidim u sferi kosarke, su ozbiljna nezainteresovanost, bolikurcija, malodusnost, limitiranost i neznanje toliko da boli, gotovo svih u sportskom sektoru.
Kad bi se nasao neko da mi objasni koje su funkcije Dragana Todorica, Nikole Loncara i Dusana Kecmana, ingerencije i obaveze, sta ti ljudi rade i cime doprinose klubu?

Ko bira trenera, na osnovu cega, da li prema vec selektovanoj ekipi ili prvi koji prihvati? Dzikic, Filipovski, Jovanovic, Milojevic koji se spominju, svi do jednog furaju razlicitu filozofiju i poglede na kosarku.
Jel jedini uslov da se ne drma kavez ciganima?

Igracki kadar, limitiran do zla Boga. Koliko je samo zabar ozbiljan trener. Drenovinu je cedio.

Nas malokrvni Rade Zagorac, momak od 25 godina ispijenog zivota, ko da su mu dusu uzeli.
Gordic uzjahao svog ponija, utripovao Majka Jamesa i djuska. Mekintajer i on imaju zbirno 10 izgubljenih lopti po utakmici, bar 5 na jebenom prenosu i pisljivom urucenju. Odbranu ne igraju toliko da mi bude zao onog ciganceta koji juri i za svojim i za njihovim bekovima.
Tomas nije igrac za ozbiljniju ekipu, solidan napadacki repertoar, nekad ga hoce, nekad nece, ali je zato konstantan krater u odbrani.
Janker, u najboljem slucaju igrac za Igokeu, da se kida za minute sa onim ciganskim teletom Jovanovicem.
Stefan Jankovic, Angola, kao da kupis patike, dodjes kuci a u kutiji imas dve leve, i ko za kurac si usput negde izgubio racun
Jaramaz je 3/4 ekipe, Mozli i Pejdz onaj preostali deo.

Moram da oladim, dosta je.
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.669
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Sarkastičan sam bio brate.
Ove sezone su kola odavno otišla nizbrdo.

Od činjenice da smo oterali trenera, doveli "pojačanja" koja nam prave hendikep, počeli pripreme skoro ceo mesec kasnije nego normalni klubovi, odigrali cele dve pripremne utakmice...

Naređenje je bilo da se malo smirimo, i lepo je realizovano...
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.659
Reaction score
2.796
Локација
Humska ulica
Treba im svima plate na pola pa da ih vidim sram ih bilo.Totalna bolekurcija i izivljavanje nad svetim dresom. Pored bolekurcija ja bih rekao da nemaju ni kvalitet,jer cim nema savesti i discipline jebe nas ko stigne.Sramota
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.257
Reaction score
18.180
Локација
Kej Republika
Posle dugo dugo vremena sam vezao da ne gledam utakmice FK i KK-a. Obaveze neke čitav vukend, ali namerno ne odlegah ni minut. Rekoh mozda sam ja baksuz. Mozda zabodemo obe pobede.
Kad ono prc...

U pojam ubijeni...
 

The Partisan

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
51
Reaction score
147
Локација
always too far
Suština našeg bivstvovanja u ovom veku, pre i posle Duleta, je ćeranje sa (finansijski) moćnijima, sa povezom preko očiju i jednom rukom iza leđa. A za mesec i po nas dobile bar tri ekipe sa manjim budžetima. E, to ne mogu da progutam. Fundić?! Ma daj...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top