Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2020/2021

Статус
Затворена за писање одговора.

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
"Hvala preCedniku O'Stojku za vazduPlohov"! Najjači moj utisak do sada...
 

part

A_Grobar
Учлањен(а)
24.10.2019
Порука
272
Reaction score
1.728
Локација
Beograd
Drobnjak je dao trojku sa unutar ograničenog parketa nekad, kako su svi snimak videli, a Mačvan je Mačvan.
Neodigravanje Evrokupa do kraja, i Badalona se desili...
Nepravda koja se mora sanirati i umešane u nedelima, proterati iz, sveta košarke?!
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.715
Reaction score
54.949
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Meni tako i izgleda, kao trener štreber koji će se maksimalno ovome posvetiti i koji Partizan vidi kao veliku priliku.
E sad da li će to uspeti da baci na teren, da li će znati da se izbori sa strujama u klubu, Tviter botovima, Todorićima, Kecmanima i pritiscima to niko ne zna.
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.145
Reaction score
3.628
Kako citam ovih par izjava od naseg trenera, sve mi cudnije kako je Vlado uopste dosao u kombinaciju da nas trenira. Unazadili su nas i onaj ko ga postavio i on sam.

Utakmica sa Zadrom nije bila dobra. Naravno, Filipovski je tu potpuno cist. Jednostavno, los trener je maskirao ostale probleme. A sada postaje ocito da i neki nasi igraci igraju ispod prosjeka.
Najjaci utisak je to sto u 1. cetvrtini, 1. utakmice koju vodi, svakom igracu koji izlazi morao je ponesto objasniti. To oslikava koliko je nasa igra zapustena.

Opet dobismo na dobar sut u 3/4 i 4/4. Unutrasnja igra ne postoji. Jankovic koji jedini ima podnosljivu igu licem prema kosu + cesci p'n'r su malo izvukli stvari. Kako stvari stoje, i ovu sezonu v.d. prvi centar. Mika :banghead: svaki faul napadu je postojao, jedino onaj drugi u nizu mozda nije moro biti sviran.
Bivsi ganci - odlican. Nadam se da ce onog drugog uskoro rashodovati.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Mene zanima kako su mislili sa Mikom da izguramo sezonu kao prvim centrom? Momak je kvalitet za 2. ili 3. centra. Maltene svi su jači u aba ligi na poziciji pet. Kriminalni smo i na poziciji 4 i nije ni čudo što nas svi pune na unutrašnjim pozicijama.

Ne znaš gde je potrebniji igrač da l na 4 ili na 5, tu bi bilo dobro kad bi doveli igrača 4 na 5 i beka sa poenima u rukama. Očekujem da će se rešiti Jankovića i Angole uskoro.
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.026
Reaction score
4.737
Локација
vezenemam
Biće Mika sasvim dobar, ne treba ga otpisivati tako lako.

A što se tiče tih pojačanja, beka-šutera sa poenima i 4/5 - ima se, može se, ništa bez minimum 15 seniora u rosteru.
Korona sezona je duga, ne treba štekati sa nikad većim prihodima. I zašto samo bek-šuter i 4/5?
Prvi plej fali još i više (Jare je premekan, i bek-ap opcija, Trifa premlad, KMM nije plej, Gorda divljina), a ni pozicija Zagorac/Dangubić ne uliva poverenje. Znači bar još četiri igrača da dođu, poželjno na poziciji crnca, pa da ličimo na cigane bar...

Pokazalo se, opet, koliko je važan pravi trener, videćemo kako će sada stvari izgledati sa Filipovskim.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Na stranu tvoj sarkazam, koji totalno masi poentu price. Svakom laiku je jasno da ovoj ekipi fali sut spolja i igrac na poziciji 4. To sto nema para je druga prica al mislim da ce Saso iskopati nekog i da ce sigurno skartirati Angolu i Stefana Jankovica.

Ima neko ko se vise razume, pa nek kaze.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.734
Reaction score
12.749
Локација
Nedodjija
Miku od kad sam pohvalio igra sve gore i gore..

Vise necu da hvalim igrace, nit da im predvidjam usprsnu buducnost..
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
@Nemanja-950 Gađaju u visokim procentima igrači kojima to nije običaj. Miler Mekintajer prošle godine imao 17 od 51 za tri tj 33 posto, sad je na 50 posto i ubacio je već 12 trojki.
Dangubić je na 40 posto ove sezone, dao 8 od 20, a prošle je bio na nekih 22%.
Zagorac trenutno na 53%, u prethodnih nekoliko sezona se motao za 3 ispod 30%.

Pitanje je do kada će ih služiti ovako odličan šut, daj Bože da sva trojica budu na oko 35 posto do kraja sezone, sad koliko je to realno...
 

Urije

Grobarčina
Учлањен(а)
03.05.2010
Порука
1.572
Reaction score
3.065
Локација
PRIJEDOR-CRNO BELI GRAD
Koja sprdacina od kosarke! Koja splacina od trenera! Ostaja sve ti jebem da ti jebem! Jebo ti pickousti i zenu i mamu!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top