Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2020/2021

Статус
Затворена за писање одговора.

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.887
Reaction score
26.024
Espinosa,

Imam izrazenu potrebu da dobijem potvrdu?! Hmm, da, imam...za ono cime se bavim, svojim poslom i roditeljstvom. Za sada mi dobro ide, da se pohvalim.
Koliko vidim, kazes da si i ti dobar u svom poslu, cenim da jos nisi ozenjen i nemas decu, pa ti od srca zelim i da se u tim ulogama ostvaris. Prosto, to je ono sto te kompletira kao coveka, i sto te cini boljim.
To sto te cini boljom, pomaze ti da stvari posmatras sire, i da shvatis da postoje stvari i teme u kojima nisi u pravu. Da umes da ispostujes sagovornika i drugacije misljenje, bez licemernog stava, i nipodastavanja drugih. Prilicno puta sam se i sam ovde na forumu povukao iz neke diskusije kada bih ukapirao da nisam u pravu, i da bi bilo idiotski da zbog sujete teram po svom. Nema svrhe.

Ne, nije mi stalo do tvog misljenja. Iskreno ti to kažem. Cak naprotiv. Ne zato sto sam ja super a ti nisi...prosto mi je takav merak. Iritira me nadmen stav, koji cesto pokazujes, ne prema meni, vec prema vecini clanova ovog foruma. To si radio i na temi o fk, to radis i sad. To je moj utisak o tebi, sto ne znaci da sam u pravu.

Sve najbolje ti zelim.
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.909
Reaction score
4.194
mislim da ce ovo saso da utegne koliko moze ali sumnjam da ce to biti dovoljno za nesto vise
kao da je pukla ona hemija u ekipi ne kao, svi smo svesni da je vise nema nego bojim se da su mostovi sruseni i da je ne moguce vratiti

ona kurcobolja u 3/4 je nedopustiva !
cibona je raspad mi smo ih vratili u igru, bukvalno mi sami

ne znam, cekaju nas bas teske tekme ako se ne konsolidujemo brzo ali brzo ne cemo se lepo provesti
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Espinosa,

Imam izrazenu potrebu da dobijem potvrdu?! Hmm, da, imam...za ono cime se bavim, svojim poslom i roditeljstvom. Za sada mi dobro ide, da se pohvalim.
Koliko vidim, kazes da si i ti dobar u svom poslu, cenim da jos nisi ozenjen i nemas decu, pa ti od srca zelim i da se u tim ulogama ostvaris. Prosto, to je ono sto te kompletira kao coveka, i sto te cini boljim.
To sto te cini boljom, pomaze ti da stvari posmatras sire, i da shvatis da postoje stvari i teme u kojima nisi u pravu. Da umes da ispostujes sagovornika i drugacije misljenje, bez licemernog stava, i nipodastavanja drugih. Prilicno puta sam se i sam ovde na forumu povukao iz neke diskusije kada bih ukapirao da nisam u pravu, i da bi bilo idiotski da zbog sujete teram po svom. Nema svrhe.

Ne, nije mi stalo do tvog misljenja. Iskreno ti to kažem. Cak naprotiv. Ne zato sto sam ja super a ti nisi...prosto mi je takav merak. Iritira me nadmen stav, koji cesto pokazujes, ne prema meni, vec prema vecini clanova ovog foruma. To si radio i na temi o fk, to radis i sad. To je moj utisak o tebi, sto ne znaci da sam u pravu.

Sve najbolje ti zelim.


Ne secam se da sam ikad pricao o svom poslu ovde, a ni o porodicnim stvarima.
U svakom slucaju, prihvatam lepe zelje i takodje i tebi zelim isto.
Dosadio sam i sam sebi vise.
Moram priznati da se moja zena jako nasmejala na komentar Nemanje da znam i latinski :)

Sorry svima za off
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.325
Reaction score
2.946
Локација
Kragujevac
Hemije nema nikakve to je svima jasno. Onakva odbrana to je za zatvor, nikada mi se nije desilo da pozelim da izudaram nekoga a da taj igra u KK.

Onoliko izgubljenih lopti u 3-oj cetvrtini ne bi napravila zenska srednjoskolska ekipa. Mekintajer u nekom kanalu izgleda. Nasa odbrana puca na prvi pokret protivnickog napadaca, buse nas ispod kosa , ali zato ostaju i sami na liniji za 3 poena.

Mora nesto da se seče pa da se nadamo da cemo posle NG zaliciti na ekipu. Znaci mi 4-u nemamo, Tomas napravi neke svoje faulove i mi moramo Novicu da guramo da igra. Gledao sam juce malo onu Mladost u Aba 2 i ruku svoju mogu da dam da bi onaj mali Nigerijac Igbanu bio korisniji duplo od S. Jankovica u oba smera.

Napad , besomucno pokusavmo neki pik to slabo prolazi i onda ili Gordic davi loptu do 7 sekundi do kraja napada ili se sutira za 3.

Uglavnom na sve ovo nasi igraju kao na pripremama ta doza borbe nema sta da ih pokrene,ona juce Mladost je sa 8 igraca u rosteru, ginula na terenu, dali sve od sebe, e to ne vidim ni 40 posto sada kod prvog tima, a po tome je Partizan oduvek bio poznat.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad

Ma jok, nisi - Puno si gori od toga. Ti spadaš u kategoriju "objektivnih kritičara koji uzimaju sve okolnosti u obzir pa cene da od lošeg O'Stojka ne može da bude bolji, jer je situacija takva, kakva je!"

Pitao si me za predlog a on je sledeći: Vršiti pritisak da država otera Stojka i dovede ili PUNO BOLJEG ili PUNO LOŠIJEG. I 10x lošiji od Stojka je za Partizan bolji. Zašto? Zato što je najgora moguća stvar biti ALIBI KLUB koji služi da FMP opere prljavo stečene titule. Mi služimo tome da oni pokažu koliko su "jaki i dominantni". Izvan terena se takođe "vodi borba" Stojko vs ćorko jer se time podgreva "uzavrela atmosfera" i daje pojačan razlog za slavlje kada FMP ugazi Partizan. Ovo je sada čisto iživljavanje slabića nad boljim od sebe jer "imaju leđa" i tuku te vezanog! Pičke nisu sposobne da vežu ni 3 pobede u EL jer imaju pičkasti mentalitet malog kluba. Izdrkavaju se na ABA ligi i drže Partizan kadrim da pruža otpor i daje validnost titulama.

Zato je ova situacija PRIVID a Partizan nema nikakvu svrhu sem da se kaže da je pobeđen na terenu a ne izvan njega. Od toga za Partizan goreg nema! Zato treba oterati govno pa neka dovedu i 10x goreg, neka službeno proglase da smo umrli, neka protivno našoj volji naprave frankenštajna poput FMP-a. Onda ću i formalno znati da je VELIKAN ugašen, gledaću stare snimke, albume sa sličicama i vaspitavati omladinu u fazonu "bio jednom jedan klub na brdovitom Balkanu"... Izgubiću razlog da kidam svoje živce i biću spokojan.

Sa druge strane, ako dovedu BOLJEG od Stojka, Partizan će se bar za kratko vratiti gde pripada, što je opet bolje od ovog govnara. Bolje je stvari formalno izvesti na čistac nego da glumimo sportski poraženog rivala. Bolji će da dođu onog momenta kada se dozvoli Partizanu da se takmiči. VELIKA JE ČAST u Partizanu mahati peškirom a ne još Predsednik biti. Ako u Partizan neće niko to znači da NEŠTO nije u redu. Pa ako nema bolji neka dođe i lošiji samo da nas više ne mrcvare.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Kako li ste uopšte došli do toga da merite Danilovića i Ostoju ?
Ako vas baš interesuje počnite od činjenice da Danilović i slični njemu sada a ni za 15 godina ne mogu pomoći Partizanu ...pa gotovo ništa.
Danilović je izeo govno što nije izradio zdravu osnovu dok je mogao na osnovu rezultata...bar nešto.
Jahali smo na talasima "danas do sutra".
Ne daj Bože da u fudbalu sada nemamo "Teleoptik"...no to je druga tema.
Da smo na početku dok smo bili na vrhuncu dozvolili da nas betoniraju tj sa vrha otišli sa decom da nastupamo po srpskim ligama
Sada blago meni bi mogli da pišamo po ljubimici i po njihovim titulama,koje kurcu ne bi vredele ... pa čak ni za njih .
Ovako dadosmo im kredibilitet a nama ostaje -ostoja i njemu sličnim .A mi bi i dalje da se tutumiškamo ,mi bi smo ovo ali ne bi da nam ulazi
što reče nedavno žabari sa hrvatskim poreklom:
"Odlučite se jebeno šta želite da budete"
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.734
Reaction score
12.749
Локација
Nedodjija
I mi i cigani igramo dupla kola, doduse oni imaju privatni avion i mogu da se vozakaju kako god budu zeleli, ali to je druga tema..

jebe mi se za njihove rezultate u EL, samo im zelim tvrde utakmice gde ce ostati bez duse.. i da onda dodju na megdan nama..

gledam ovu tabelu i ovde se nista za sada ne zna.. jako lose stojimo i svaka pobeda nam je vazna!
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas

 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.744
Reaction score
19.190
Локација
Nickname
Prenose ovi iz pbg.news da je Pejdž polomio nos na treningu i neće igrati sutra...
 

Kanda90

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2010
Порука
721
Reaction score
876
Pročitah i ja... kakvi maleri, ovo nije realno jebote!!!
 

harakiri

Početnik
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
165
Reaction score
458
Локација
Vračar
Ocekujem da igra cim tegi nije napisao da nece igrati.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top