Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2020/2021

Статус
Затворена за писање одговора.

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.743
Reaction score
19.188
Локација
Nickname
Zagorac je nosio onu masku pa je igrao.
E sad, ne sećam se da li je bila neka pauza ili je odmah nakon stavljanja maske bio na terenu i šta se tu izdešavalo.
Čini mi se da je morao u inostranstvo da mu odrade tu masku ali nisam siguran.
 

Bazzile

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
437
Reaction score
2.295
Bice jebeno ako Pejdz ne bude igrao.
Romuljage se sasrale, ne mogu sebi da.priznaju da.imaju 5x skuplji tim. Pejdza vide kao najvecu prijetnju, sad kad on ne igra, onda prezaju od kapitena. Jao Novice.sta si im radio :-D
Bice sladje kad ih dobijemo bez Ogija i Pejdza. Samo.nek se kurce
 

Nismo isti

Početnik
Учлањен(а)
22.11.2020
Порука
3
Reaction score
0
Локација
Beograd
Neigranje Pejdza ce biti mnogo veci problem nego sto se misli. Mi na 2 ostajemo na Trifunovicu. Od pozicija 1-3 samo 5 igraca, od kojih je jedan Trifa, nedorastao ovakvom derbiju.
Tu je gotovo sigurno i potencijalni problem sa faulovima i sa niskim i visokim, kao i na svakom derbiju. Bilo ko da nam udje u brze faulove, u velikom smo problemu.
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.279
Reaction score
10.601
Локација
Beograd
Sreća u nesreći ako taj smrad ne može da oseti... A žao mi u tri lepe materine, više zbog njega nego rezultata, al' što ne možemo da se sastavimo i kompletni odigramo bar neku bitnu utakmicu... :rolleyes: Mozli se tek vratio, Jare još skoro mesec dana neće igrati, Markus ko zna koliko...
 

Kanda90

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2010
Порука
721
Reaction score
876
Ja još vjerujem da će uspjeti da mu sklepaju neku masku sjutra i da će igrati. Daj Bože. Bez njega će nas razvaliti.
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.384
Reaction score
4.299
Oni nas nece razvaliti iskljucivo ako odigramo odigramo musku, timsku odbranu i ginemo na skoku...da se pobijeno pa sta bide jer su individualno jaci na svakoj poziciji...
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.351
Reaction score
6.402
Локација
Novi Sad
Zagorac je imao pauzu 2 nedelje, ali ne znamo da li je Pejdž slomio istu kost.

Naša pobeda večeras bila bi ravna čudu. Koliko god da su cigani isprepadani i samim bojama našeg dresa, u ovim okolnostima,mi i u kompletnom sastavu, jako teško bi smo držali egal. Danas tek dolazi do izrazaja njihova taktika obezglavljivanja naseg tima teranjem trenera i uzimanjem pleja. Ne zaboravite to veceras kada budete krenuli da se ljutite na Jankera ili nekog drugog NASEG igraca.
No nema veze, kako su plastično limeno nastali, tako će se i srušiti kao kula od karata. Zivi bili pa docekali.
 

Bazzile

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
437
Reaction score
2.295
Kad god je neko bio siguran u pobjedu, nije dobro prosao. Oni su sigurni u razvaljivanje.
 
  • Like
Reactions: BiP

garbaN

Partizanovac
Учлањен(а)
14.09.2019
Порука
866
Reaction score
5.209
Локација
Beograd
Večeras nam je najbitnija utakmica u dosadašnjem delu sezone.
Pre svega, ako hoćemo u plejof, ne može nam ovo biti nevažna utakmica, a lično utakmice protiv cigana su mi najvažnije u sezoni.
Pobedom dobijamo sve, vrata ka najbolje četiri, nastavak pobedničke serije i miran rad bez mača nad glavom svaku sledeću utakmicu, rast samopouzdanja kod igrača i kod navijača, veru u sebe, i najbitnije poruku ciganima smo tu i da vučić puši kurac

Igrao Pejdz ili ne, bez Jareta i Mike, opet bih bio isto besan i ljut ako ne pobedimo. Kakva god da je situacija, cigani su tu da bi ih mi jebali.
Skuplji, bolji, jači, koga boli kurac, hoću svoju pobedu i to i očekujem od igrača. Pola koša, pola koša. Još bolje.
Nema analize, samo jebati Voldenu i ciganima mater

I kada misliš da je gotovo, znaj cigane da tek tad je počelo!!
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.393
Reaction score
4.584
Локација
Zemun
Nadam se da je Sašo naučio ponesto o karakteru dok je bio pomoćnik generala.
Ajmo CRNO-BELI!
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.325
Reaction score
2.946
Локација
Kragujevac


Ako lazu, zabraniti ih od veceras.
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.405
Reaction score
11.521
Локација
Beograd
Статус
Затворена за писање одговора.
Top