Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2020/2021

Статус
Затворена за писање одговора.

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
ali što su baterije ostale tu... to je nekako simbolika našeg Partizana... osakaćen, uništen, razlupan... ali je srce i suština i dalje tu.. i radiće i biće uvek tu

Vidi, jedan sam od retkih ovde koji je pre trkme očekivao poraz (iako sam se nadao pobedi), pre svega zbog paklenog ritma i svojevrsnog pražnjenja u EC... Takođe, mislim da ovo i nije toliko značajna tekma ako se uzme u obzir status ABA i ako se zna ko tamo "kosi a ko vodu nosi". Meni je prioritetan EC i uopšte ne znam odakle mi takva reakcija. Ili ipak znam...

Da je Kodi uradio bilo šta košarkaški pismeno pa omašio, verovatno bih bio tužan al ne bih bio ljut kao RIS!!! Polomio sam daljinski jer sam istim lupao po stolu i vrištao besan što nije makar išao do kraja ili nije pucao čestito ili asistirao levo ili desno... Onakav flouter ne može biti racionalan sve da je i pogodio. Bolelo me u PM i što on nije imao predstavu koliko vremena do kraja ima... JEZIVO GLUPAVO ODIGRANO! I onda prsne daljinski i za tekmu koju nisam smatrao važnom.
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.233
Reaction score
1.930
Локација
Подгорица
Vidi, jedan sam od retkih ovde koji je pre trkme očekivao poraz (iako sam se nadao pobedi), pre svega zbog paklenog ritma i svojevrsnog pražnjenja u EC... Takođe, mislim da ovo i nije toliko značajna tekma ako se uzme u obzir status ABA i ako se zna ko tamo "kosi a ko vodu nosi". Meni je prioritetan EC i uopšte ne znam odakle mi takva reakcija. Ili ipak znam...

Da je Kodi uradio bilo šta košarkaški pismeno pa omašio, verovatno bih bio tužan al ne bih bio ljut kao RIS!!! Polomio sam daljinski jer sam istim lupao po stolu i vrištao besan što nije makar išao do kraja ili nije pucao čestito ili asistirao levo ili desno... Onakav flouter ne može biti racionalan sve da je i pogodio. Bolelo me u PM i što on nije imao predstavu koliko vremena do kraja ima... JEZIVO GLUPAVO ODIGRANO! I onda prsne daljinski i za tekmu koju nisam smatrao važnom.
Нама ПО треба да следеће године играли ЕК, јер у случају да не буде ПО зависимо од милости Каталонца.
Тешко да можемо освојити ЕК да би се докопали ЕЛ. Углавном после Бара знаћемо шта нам остаје од сезоне.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Ma igramo PO lagano, tu nema jeda... Projektovani smo taman tako... COL ne može ispred nas a i Mornar će da usere. O Megi da se i ne govori...
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.233
Reaction score
1.930
Локација
Подгорица
Ми до полусезоне играмо: Морнар г. , Мега к., Крка г. Приморска к. Сплит г.

Морнар: Партизан к., Будућност г., ФМП (Раднички Баскет) к., Цедевита г., Игокеа к.

Цедевита: Задар г., Цибона к., цигани г., Морнар к., Мега г.

Значи ми мора о добити све ове да би завршили са 9:4.
Морнар има сигурне двије побједе, мада може добити и Будућност и Цедевиту. Ако буде по очекивањима и нашом побједом тамо и они би били на 9:4.

Цедевита може евентуално изгубити од Морнара и Звезде.
 

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.932
Reaction score
7.302
Локација
Banja Luka
Nakon vecerasnje utakmice, jedino mogu da zaključim da mogu svi da nam.... Da ne lajem :D

Bice ovo dobro. Jedino sto bih gordica i cmm ostavio da ribaju halu veceras, zbog zalaganja. Ici ce ovo samo dok sve svi oporave
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.846
Reaction score
9.837
Spominjete kurcobolju legende Gordaviciusa na kraju druge cetvrtine, a niko da spomene ranije kad su se lazic branko i jos jedan njihov sudarili u cosku, iza linije za 3 i ne znaju sta ce, izgubili se, fintiraju jedan drugog i sudaraju se ramenima. Gorda pokazuje svu raskos kurcobolje i bas ga boli da pridje, to traje 2-3 sekunde i lazic uzme i sprzi trojku u stilu ,,ajde kad nudis'' Tu sam sagoreo dvaput vise.

Mekintajer covek nije plej ocigledno, a i boli ga q. Jedino ga ne boli da isforsira malo protagonizma pred evroligaskom ekipom, zlu ne trebalo,

Treba da se nadje neko da ga naprzi da iskoristi ono telo za odbranu ikad i da igra beka i pomocnog prenosioca lopte, koji ce da sutira i ide na ulaze i spustanja lopte nekome ko sece sa strane. Tako neke fore. Plej niposto.

Svaki normalan plej mozda ne bi dodao za 3 da se sutne, ali bi sigurno skratio korak i iz skoka spustio Mozliju u naletu da je zubima zakuca. taman 3 sekunde do kraja, idealno. Na stranu zelja za isticanjem i arogancija da misli da je najbolji na terenu koja izbija iz coveka. Idealna kombinacija arogancije i indolentnosti, a da je pritom prosek. Samo na klupu zakucati da navija kao brat Angola.
 

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.222
Reaction score
1.522
Najjace od svega je sto oni imaju visemilionski budzet i opet se muce... Pickousta govnaro, kakav je osecaj kada nekom uzmes jednog od najboljih igraca, kada ne das pare za Trinkijerija a za tvoje govno od kluba koje ne zna ni identitet koji mu je, sipas milione, dovodis crnce nemilice i opet jedan razlike... E mucenice, poseri se i popisaj na svoje lazne titule... Raduj se, samo ne znas cemu... Ukrades nekome topa i kraljicu u sahu i ti si kao dominantan??? Aha...
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.396
Reaction score
4.603
Локација
Zemun
Ajde Jare vracaj se pod hitno! I ne znam sto vecina pominje da nam fali 4ka. Ja bi pre tražio 5icu. Sa pravim centrom bi bili mnogo jači. 4 imamo: Rasha, kapiten će stegnuti zube za 10ak minuta, Janković, pa i Rade može ponekad.
 

Nbg88nbg

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
595
Reaction score
839
Локација
Beograd
ono sto opasno upada u oci to je nemogucnost mekintajera da organizuje napad,kao neko ko je dosao sa epitetom probijaca te prve linije i prolaz do kosa,i na pocetku cak to dobro i radio ovo sinoc je bilo kriminalno...vrti se po liniji za tri i nema nacina da prodje...pa cak je i pejdz 2,3 puta lagano izvrte i prosao do kosa....na pocetku sezone sam rekao da je bolji od voldena ali sada vec....
kao sto i vi mislite nama su potrebna pojacanja,,,samo sto vi kazete 4 i 1 ,ja bi dodao i 5...a jankovicu se zahvaliti
saopstenje pudlice u ponoc pokazuje kako je proracunat verovatno je ocekivao nasu reakciju na ono ne sviranje duple( sto je katastrofalno i direktno je uticalo na rezultat) pa da bude u prednosti...mi moramo odgovoriti na to
sto se tice utakmice tvrdo i borbeno,korektno ...nije nas hteo sut za 3 ali smo igrali borbeno i bez srece i pobede ostali zbog te duple i uzasnog zadnjeg napada...cestitke momcima na borbi
 
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.058
Reaction score
18.220
Čopor plaćenika iz predgrađa šutnuo sinoć 32x za 3... U proseku su 8 napada po četvrtini završavali šutem za 3... Kakav Golden Stejt...
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Ako smo sada promašili, nek pogodimo kad bude bitnije.

Igraš protiv kluba sa 3x većim budžetom, 2x dužom klupom i kluba koji je zdrav i na okupu već neko vrijeme.
Suprotstaviš im se sa jednom i po postavom, sa osam igrača, od kojih jedan igra povrijeđen a drugi je još rovit od povrede i kao takav provede 30 minuta na terenu, te sa trenerom koji je stigao prije 2 nedelje.

Na kraju imaš šut za pobjedu i doživiš da ti se aškalije zahvaljuju za Voldena i da kukaju kako su ih sudije oštetile.
Teško je ne biti ponosan i bijesan istovremeno.

Sad bi najbolje bilo samo da se limar ne miješa u ambicije kluba, barem jednu sezonu, jer
"Treba im jebati mater!"
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.920
Reaction score
25.644
Локација
ante portas
Ovoj ekipi treba dva-tri igrača da bi bili egal sa njima. Ja se nadam da će se izvršiti ta doselekcija ovog tima.
Inače šteta za ono sinoć. Trebao je CMM da ide do samog kraja u onoj situaciji.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top