Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2020/2021

Статус
Затворена за писање одговора.

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Neshvatljiv poslednji flouter CMM-a, lagano je mogao do kraja pored Davidovca. Čovek je rešio to da uradi čim je uzeo loptu, nije gledao saigrače, što je legitimno ako će da pokida prodor do kraja. Ovako se usrao u celu timsku partiju. Naravno, Gordić nas je nonsalantnošću ubijao i uopšte mi nije jasno koji mu je. Na svakoj utakmici ima par glupih poteza ali sinoć je izdominirao. Očito i ima problem, želi da bude superstar, ustvari misli da je to, pošto redovno želi da rešava poslednji napad. Ne kažem, znao je i da nas poslednjim napadima spašava ali ono juče, oni nerezonski šutevi, odbrana bez energije... Realno on i CMM su usrali sve što su ostali uradili.
Brat Thomas izašao na 2:30 minuta do kraja i to je sve što je odmarao. Visprena partija, koristio mozak 37:30 minuta. Ja volim to da gledam, da glavni igrači igraju 30+ minuta. Ako ne mogu to da izdrže nisu za velika dela. Mosley dobričina, digao mu se na ove debile. Zbog njih dvojice, a naravno i mog zdravlja, krivo mi je ovog poraza koji su nam mnogi upisali još početkom sezone.
Nadam se da promašena pobeda neće negativno uticati na celu ekipu. Uzdam se u trenera da će to rešiti kako treba.
 

MiM

Početnik
Учлањен(а)
29.06.2018
Порука
164
Reaction score
971
Локација
JNA
Ono sto mene najvise brine jeste sto vlada neka atmosfera zadovoljstva sto smo izgubili samo sa pola kosa , imali smo sut za pobedu . Neko rece gore vec , tako se stvara gubitnicki mentalitet .
Ostaje veliki zal sto nije bilo publike samo zbog naseg bivseg pleja , mora da se sasece ovo , da mu se zagorca zivot u Srbiji , kako ne bi palo jos nekom na pamet da radi istu stvar . Nije mi isto jasno kako neko od nasih mu nije uso jace jedno dva duela na startu , makar za tehnicku , da ga osamari po rukama bar onako jako . Do juce kao porodica , drze se zajedno i on te proda najjadnije ode najvecim neprijateljima na a i van terena i ti mu se kezis , kao svi u fazonu brat nas .
Sa dva pojacanja , malo vise podrske i vere ova ekipa bi mogla da zablista !
Ajde Ostoja institucijo !
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.756
Reaction score
55.288
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Markus levo, Gorda nesalomivi desno. I on izabere svi znamo šta. Ubacuje on to ali...
Jare bi ovo zakucao.

Погледајте прилог 10981
Samo kratak osvrt na ovu situaciju.
Da ne bude da branim cmm, umobolan je potez ali u ovoj situaciji ima opravdanje.
Aj da eliminišemo Gordića jer njemu za onaj njegov šut treba 10 sekundi a i šalu na stranu ne bih mu dodao da pomru svi bekovi na svetu u zombi apokalipsi i da ostanu samo on i onaj Rik iz walking dead.
Markusu su na liniji pasa u ovom trenutku i Markus ne može da šutira preko višeg igrača generalno.
CMM je usitnio korak da dobije dve opcije flouter ili lob pas ako izađe visoki na njega ali nisu se sinhronizovali on i Mozli. Generalno flouter se ne brani pa je dobar kao završni šut, ali isto tako ima uspešnost tipa oko 30ak posto, ulaz do kraja bi u teoriji bio najbolja opcija sa fintom pasa ka Pejdžu ali moguće je da bi dobio po rukama bez faula, opet ne verujem da bi Teri stigao do njega a ni da bi skupio ovaj drugi s Pejdža toliko.Da su se malo bolje sinhronizovali Mozli bi ovo prikucao.
Inače za brigu je što je sinoć baš duvalo u odbrani (njihov šut za 3 je bio skoro pa realan jer su imali baš dosta otvorenih pozicija) ali video se i neki karakter, vraćanje, neka smislenost u tome što smo radili.
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.193
Reaction score
33.169
Локација
vaginamandibularia
Neshvatljiv poslednji flouter CMM-a, lagano je mogao do kraja pored Davidovca. Čovek je rešio to da uradi čim je uzeo loptu, nije gledao saigrače, što je legitimno ako će da pokida prodor do kraja. Ovako se usrao u celu timsku partiju. Naravno, Gordić nas je nonsalantnošću ubijao i uopšte mi nije jasno koji mu je. Na svakoj utakmici ima par glupih poteza ali sinoć je izdominirao. Očito i ima problem, želi da bude superstar, ustvari misli da je to, pošto redovno želi da rešava poslednji napad. Ne kažem, znao je i da nas poslednjim napadima spašava ali ono juče, oni nerezonski šutevi, odbrana bez energije... Realno on i CMM su usrali sve što su ostali uradili.
Brat Thomas izašao na 2:30 minuta do kraja i to je sve što je odmarao. Visprena partija, koristio mozak 37:30 minuta. Ja volim to da gledam, da glavni igrači igraju 30+ minuta. Ako ne mogu to da izdrže nisu za velika dela. Mosley dobričina, digao mu se na ove debile. Zbog njih dvojice, a naravno i mog zdravlja, krivo mi je ovog poraza koji su nam mnogi upisali još početkom sezone.
Nadam se da promašena pobeda neće negativno uticati na celu ekipu. Uzdam se u trenera da će to rešiti kako treba.
Covek je ove godine promasio jedno 10 takvih suteva. Poneki je i dao, da se ne lazemo ali daleko od toga da je siguran pri takvim pokusajima.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.042
Reaction score
14.083
Локација
Kipar
Niko ne komentarise ponocno saopstenje fmp-a uprkos njihovoj pobedi. Zale se na sudjenje kao po obicaju. Ocekivali su da nas zgaze lagano.
To samo pokazuje njihove namere i velicinu stepena ponizenja koje nam spremaju.
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.483
Reaction score
13.309
Локација
tamo daleko...
Nije, isto kao sto Beron nije napravio cetiri koraka.

Mogli su da sviraju faul, cini mi se da je ganci dobio po levoj ruci, ali kada vec nisu-dupla kao kuća. Ovo sto je pisao Stojance, ni ja Gordicu ne bi dao onaj zadnji pas, a do Pejdza lopta nije mogla iz onog ugla. Jedino sto je od naskoka i ulaza, izabrano najgore resenje, sut sa penala van balansa kao da je Steph Curry.
 
Последња измена:

Filip998

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
419
Reaction score
503
Mozli promasio ofanzivni skok za pola sekunde, da se malo mekse odbila lopta prikucao bi je.
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
Ostaje veliki zal sto nije bilo publike samo zbog naseg bivseg pleja , mora da se sasece ovo , da mu se zagorca zivot u Srbiji , kako ne bi palo jos nekom na pamet da radi istu stvar...
:buhaha
Nasmija me..Dje zivis ti?

Sto se tice jucerasnje utakmice..
Ja sam je gledao mrtav ladan, ko da gledam neku tamo brazilsku utakmicu dje ne znam ni timove a kamo li igrace. Toliko sam ladan bio.


Nije mi jasan Filipovski zasto cesto igra i sa Kodijem i Gordicem zajedno?

Gordic je klasa od igraca, mozete vi da ga pljujete odje koliko hocete ali je tako.
Njega ne zna da iskoristi trener to je problem.
On je one godine PG govnima doneo titulu jer se igra bazirala na njemu. Dzikic je svu igru oko njega gradio. Znaci Gordicu treba centar i treba bek suter, i barem jedna krstena trojka koja umije da pogodi sut sa distance kako bi razvukla odbranu. I onda Gordic ide na ulaz i ako mu skupe onda ide pas na trojku ili na centra... Medjutim mi u ovakvoj postavci nemamo ni centra a jos manje kvalitetnog bek sutera.

Tomasu se dozvoljavaju sutevi za 3 ko da je on bek suter. Zasto?
Juce 2/6
Joventut 0/2
Uniks 1/3
Cibona 1/4
Bourg 0/1
Cedevita 0/2
Baseksir 0/2
Itd...

Po meni je ovo veliki bezobrazluk da on uzima ovoliko suteva za 3.

A o Zagorcu i njegovim sutevima za 3 juce ne vrijedi ni govoriti.. Beskoristan igrac totalno.

Zasto Trifunovic ne dobija vecu minutazu i zasto se za njega ne prave akcije za sut za 3??? Zasto?


Inace dje su oni ljudi sto su kritikovali Scepanovica sto ne daje priliku Angoli? Sad ga niko ne pominje?
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
Jel otisao iz KKP-a?
Nisam ispratio to..
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Nismo dozvolili da se raspadnemo kad nije islo, nego smo zadrzali fokus i na kraju zamalo da nam se to isplati. Pomracenje uma na kraju prvog poluvremena nas kostalo mnogo. Usrali smo tu citavo poluvrijeme, koje smo rudarili poene na skoku, jer nismo moglu da ubacimo trojku.

cigansture nisu u stanju da zaustave Mozlija i Tomasa bez tuce, a kriterijum sudjenja je bi takav da se sudilo skoro sve, sto njima nije islo u korist pa su nasli da kukaju. Niko da spomene sekvencu sudija u drugom djelu druge cetvrtine gdje se zaredali sa sudjenjem smjesnih faulova Dangubicu, Zagorcu, Jankovicu itd da bi malo izjednacili statistiku. Sto je generalno dalo cigansturama dobar implus pred kraj poluvremena,

Pored Mozlija i Tomasa koji su izdominirali, Zagorac je odigrao kvalitetnu utakmicu. Svaka cast i Pejdzu, respekt! CMM-a Saso polio ladnom vodom na poluvremenu pa je malo popravio utisak ali generalno jako blijedo kao i Gordic.

Jedva cekam da budemo kompletni i zdravi. Iznenadit ce nas Partizan pozitivno.
 

Tribonijan

Grobar
Учлањен(а)
24.12.2013
Порука
326
Reaction score
199
Локација
crno- bela planeta
@JasminaT
Mislim da nije bila dupla jer izgleda da je Mozli izbio loptu prije nego sto je ovaj je ponovo pokupio I dodao.

Ne znam da li ste primjetili odbranu Gordica u ovom napadu. Lik stoji na trojci i gleda dvije sekunde kako mu dva saigraca udvajaju ovog lika umjesto da preuzme Obrajanta koji je ostao sam kao duh u reketu kao rezultat udvajanja...
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.756
Reaction score
55.288
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Gordićevu odbranu ne treba ni analizirati skandalozan je već duže vreme ali ovu polusezonu je bukvalno na nivou sabotaže. Kapiram da je mator i da ne može da odigra u oba pravca i da je tu zbog nekih lakih poena na iskustvo kao veteran, ali majku mu bar malo volje, ako ništa zbog ovih mlađih. Novica više ne može nikog da brani na 4, ali bar ima neke volje.
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.155
Reaction score
3.672
Steta, malo nam je nedostajalo.
Nisam ocekivao da ovoliko dobro odreagujemo. Prosipali smo mnogo, ali smo se neprestano vracali. Mogu misliti kako je ciganima bila kada na 80% za 3P vidis da grobar grize kao pirana. Naravno, nisam zadovoljan kada izgubimo.
Dvojicu smo im povrijedili sto znaci da smo igrali muski.

Unutrasnjom igrom smo ih razvalili, samo je na vanjskim pozicijama je zapinjalo. Kodi i Gordic su imali svoje momente, prvi na kraju a drugi na pocetku utakmice ali su obojica podbacili.
Ono sto mi je upalo u oci, zumiraju Gordica na per trenutaka i vidi se lipsao covjek. Opustena vilica, jedva dise cak i na usta i sta radi u sledecem napadu.. sutira trojku nerezonski. Gordic nazalost nema kondicije za vise od 15 minuta a opet mi djeluje da ima dobar kosarkaski IQ. Sigurno veci nego Kodi.
Ako je Aleksej Nikolic zdrav, moze sigurno odigrati dobre minute na kecu bar isto kao i oni.

Kako stvari stoje, Trifa najvjerovatnije ispada iz rotacije kada se Jaramaz vrati jer imacemo 3 dobre trojke(Zagor, Dangubic, Jaramaz). Nazalost.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.005
Tomasu se dozvoljavaju sutevi za 3 ko da je on bek suter. Zasto?
Juce 2/6
Joventut 0/2
Uniks 1/3
Cibona 1/4
Bourg 0/1
Cedevita 0/2
Baseksir 0/2
Itd...

Zato sto nemamo nikog da sutne. Svi lupe flaster na Pejdza i to je to. Pisali smo dosta na forumu, sta je prioritet za pojacanje, npr:

 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
Kako stvari stoje, Trifa najvjerovatnije ispada iz rotacije kada se Jaramaz vrati jer imacemo 3 dobre trojke(Zagor, Dangubic, Jaramaz).

Zagorac je sve samo ne dobra trojka. Vise stete nego koristi od njega.

Trifunovicu dati prednost, on je mladji i ima sanse da se razvije u dobrog kosarkasa za razliku od Zagorca..kako je taj covjek trenirao sa nba klubom i zasto su njega uopste razmatrali prije par godina da im bude u nba timu meni jasno nije. Onakav sut, onakav stav tijela prilikom izbacaja lopte, onakva konstitucija tijela, onakvo vodjenje lopte, bukvalno nista dobro ne vidim kod njega.
Jedino sto mu priznajem je to da voli kkp i da je teski filozof.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top