Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2020/2021

Статус
Затворена за писање одговора.

Arsen Lupin

Grobar
Учлањен(а)
09.06.2017
Порука
303
Reaction score
210
Od pojacanja sem vracanja Alija po svemu sudeci nema nista.Ako u klub i udje neki dinar icice na tekuce obaveze,nisam upoznat kakvi smo sa pozajmicama sto su u Mladosti jel ima neko ko bi mogao da se prikljuci mislim nista zapazeno ali bar klupa da bude duza
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.087
Reaction score
5.043
Локација
vezenemam
Kratku, ili bolje neupotrebljivu klupu (14 seniora, Trifa najmlađi sa 20g) bi trebalo skratiti, pre nego se produži/osveži.
Mladost je verovatno najrealnija opcija, pominjalo se već da ima par zanimljivih igrača, pre svih T.Dreksel.
 

Nismo isti

Početnik
Учлањен(а)
22.11.2020
Порука
3
Reaction score
0
Локација
Beograd
Dolaskom Alekseja, Dresel gotovo sigurno nece dolaziti, jer imamo 5 igraca na pozicijama 1 i 2. Trojicu na poziciji 3.

Ali nam fali igrac na poziciji 4. Ocigledno je da Sasa ne racuna na Stefana Jankovica. Idealno je bio dovesti nekog u ovoj pauzi, da se taj uigra koliko toliko sa ekipom, ali nista novo, standardan amaterizam od sportskog direktora i uprave.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.972
Reaction score
25.967
Локација
ante portas
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.805
Локација
Nedodjija
Evo proslo je malo vise od nedelju dana kako smo odigrali svoju zadnju utakmicu i iskreno imam osecaj ko da je vecnost prosla, nisam naviknut da cekam ovoliko, saltam kanale na TV-u i cekam da krene prenos po navici.. Alooo hocu da gledam Partizan!!!

Odavno nisam imao ovaj osecaj gde jedva cekam sledecu utakmicu, jedva cekam da vidim sta su novo smislili, kako su se uklopili pojedini igraci u novom sistemu, koji ce igrac iznenaditi..

Ajde bre, kad ce ta utkamica!
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.805
Локација
Nedodjija
E

Odavno nisam imao ovaj osecaj gde jedva cekam sledecu utakmicu, jedva cekam da vidim sta su novo smislili, kako su se uklopili pojedini igraci u novom sistemu, koji ce igrac iznenaditi..

Da se nadovezem na svoj post..

Promene koje bih hteo da vidim.
Sad kada imamo Alija ponovo u timu, zeleo bih da CMM predje na poziciji dva. Sto manje lopta u njegovim rukama to bolje, nek se prave akcije za njega kao i za Pejdza. Bar on ima cvrstinu i moze lako da iskreira poene, kako za tri, tako i nekim ulazom. Njegova igra u organiziaciji napada ove sezone je kriminalna, imam osecaj da loptu drzi u rukama do beskonacnosti bez neke ideje i samo se ceka zadnji sekund da bi se sutnulo.
Takodje sam primetio da je svaki sut za tri, kada ostane sam, prosamsio, dok je sve one suteve za tri iz step back-a, kao i preko ruke pogodio.. Stvarno jako cudna njegova igra. Jedno je sigurno, zna da postigne poene.
Takodje verujem da ce Ali biti puno bolji u organizaciji napada od Gorde iako nisam gledao Alija vise od godinu dana.. Ono sto sam video od par treninga sto su prikazali na kanalu KK Partizan, je zelja za igru kod Alija, zelja za dokazivanjem. Verujem da ce biti ozbiljan upgrade na celu igru. Na sve to, deluje mi da je stvarno popravio procente suta, kao i da je pun samopouzdanja, sto je jako vazno i za ostale igrace.

Tako da dobijamo sledece:

Ali, Gorda
Jare
Pejdz, CMM
Dangubic, Trifa
Zagor
Tomas
Mozli, Mika, Dzoni

Ovo su neka moja zapazanja, mozda gresim i mozda ovo sto sam napisao je nemoguce uraditi, ali tako ja zamisljam :D
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.757
Reaction score
55.310
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
CMM je naš najjači igrač na lopti tako da ne vidim njegovu korist na 2 šut prosečan a ulaz koristi iz pika sa loptom tako da je mora imati u rukama da išta korisno odradi, nema organizaciju ali nema je ni jedan igrač u timu, Gordić zna iz pika da razigra i to je to. Aleksej nema pregled igre uopšte, na svoju visinu je baš loš tu.
Tako da gomilanjem istih igrača ne rešavamo ništa.
Zapravo Alekseju je najveći adut ono za šta su mu se mnogi smejali a to je šut koji, u svemu ostalom je baš osrednji. Odbranu mu je demistifikovao čović junior.
Može da bude koristan na preuzimanjima jer ima snage da isprati jačeg igrača, ima energiju i to je plus, ali na višem nivou za odbranu su noge jako bitne gde on ima problem.
S druge strane mi ni prošle godine nismo imali organizatora ali smo igrali.
Ali nam onda treba sekundardni plej tipa Reding. U svakom slučaju fali nam mirnoća spolja na pozicioni napad i nije bitno da li je to fiksno kec.
Plus je bitan faktor tu Mika da nam da opcije iz pika iz short rolla da se dobije na raznovrsnosti u napadu.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
nije pošteno prema Mekintajeru.Činjenica da nije organizator igre ali
Filipovski se vratio Trinkijerizmu gde u napadu lopta brzo kruži na liniji za tri poena a "organizatori" služe da iskoriste vertikalni spejsing ili do kapice pa flouter ili povratak do Birčevića :cool:
Mi bi smo voleli da vidimo pleja da ima dribling Dzeraldsa brzinu Mekejleba i skok i izbačaj sa zadrškom Hausa.Ali opet bi se žalili da nemamo Milojevića,Pekovića,Jovu Stanojevića ili bar Marića da ima kome da organizuje.
Nama treba Reding, tj igrač kao Reding u ovom sistemu
edit.
Ali nam onda treba sekundardni plej tipa Reding. U svakom slučaju fali nam mirnoća spolja na pozicioni napad i nije bitno da li je to fiksno kec.
Plus je bitan faktor tu Mika da nam da opcije iz pika iz short rolla da se dobije na raznovrsnosti u napadu.
Nisam video majke mi
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.805
Локација
Nedodjija
Postujem vasa misljenja.
Ja kosarku gledam dugo, ali sam poprilicno neuk kad je sama igra u pitanje.
Moje oci ne vide isto, pa razlicto gledamo na mnoge stvari.

Cesto se vodim i emocijom, pa za mnoge stvari i ne razmisljam racionalno i neke osnovne stvari ne primecujem. Tako sam prosle godine branio Gordica, da bih tek ove video o cemu ste mi pricali svo ovo vreme.

Kako god, mislim da ce Ali biti dobar dodatak, uz oporavljenog Mike i Jareta da ce sve to izgledati puno bolje i mozda se nadati nekih igara od prosle godine. E sada, da li cemo dobiti novog igraca na poziciji 4, videcemo, ali mislim da sve to zavisi od rezultata.

Jedno znam, bice ova jos jedna luda sezona i ne bih voleo nikako da se ponovo prekine!
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.805
Локација
Nedodjija
Jel se secas Lovernja i njegovog pocetka u KKP..

Igrao je po 7-8 minuta jer je redovno ulazio u problem sa faulovima..

Kasnije se sve sredilo..
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.732
Reaction score
29.525
Локација
Beograd
Iako šaljivdžija, Rašon Tomas je (svojim igrama) baš ozbiljno ušao u ovu sezonu, htedoh da napišem da ga samo Mozli sad ugrožava, ali za titulu naj frizure u timu, međutim, dok ja to stigoh, Raša je već dao svoju izjavu o ,,slučaju,,...
Nije loše i što je trener Saša/o ,,antitalenat,, za šale, vreme je za rad i pobede, pa da se smejemo na kraju sezone...

 

Nismo isti

Početnik
Учлањен(а)
22.11.2020
Порука
3
Reaction score
0
Локација
Beograd
CMM je naš najjači igrač na lopti tako da ne vidim njegovu korist na 2 šut prosečan a ulaz koristi iz pika sa loptom tako da je mora imati u rukama da išta korisno odradi, nema organizaciju ali nema je ni jedan igrač u timu, Gordić zna iz pika da razigra i to je to. Aleksej nema pregled igre uopšte, na svoju visinu je baš loš tu.
Tako da gomilanjem istih igrača ne rešavamo ništa.
Zapravo Alekseju je najveći adut ono za šta su mu se mnogi smejali a to je šut koji, u svemu ostalom je baš osrednji. Odbranu mu je demistifikovao čović junior.
Može da bude koristan na preuzimanjima jer ima snage da isprati jačeg igrača, ima energiju i to je plus, ali na višem nivou za odbranu su noge jako bitne gde on ima problem.
S druge strane mi ni prošle godine nismo imali organizatora ali smo igrali.
Ali nam onda treba sekundardni plej tipa Reding. U svakom slučaju fali nam mirnoća spolja na pozicioni napad i nije bitno da li je to fiksno kec.
Plus je bitan faktor tu Mika da nam da opcije iz pika iz short rolla da se dobije na raznovrsnosti u napadu.

I ja se vise slazem sa ovim postom. KMM uopste nema elemente koji su mu potrebni za poziciju 2, tacnije da se koristi kao Pejdz. Ali moze u drugoj ulozi, kada igramo sa dva organizatora.

Imacemo mnogo vise opcija u postavci igre sad kada je tu i Ali, sa dva niska. Tipa Jaramaz i Ali, KMM i Ali, Gorda i Ali....Gorda i KMM (tu vec niko drugi nece pipnuti loptu u napadu:) ). Tako da dobijamo dosta tu na organizaciji, samo Filipovski mora da usadi KMMu i Gordi da se u tim postavkama mnogo brze oslobadjaju lopte.

Inace, po procentu Alija iz prosle sezone (za tri 43 posto, na uzorku od 2/5 po mecu), imacemo nadam se dobru podrsku spolja, posebno kada se igra sa jos jednim niskim koji probija prvu liniju, pa ostavlja prostor spoljnim, a to imamo i sa Jaramazom, Gordom, pa i KMMom, samo sto KMM mora da ima bolji pregled i da daje brzi pas kada mu skupe dole.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top