Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2020/2021

Статус
Затворена за писање одговора.

Bazzile

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
445
Reaction score
2.355
Katastrofa..u trecoj cetvrtini kao da su izasli neki drugi igraci..Tomas totalno indisponiran sto se tice suta (za skokove svaka mu cast)..Gordic pokusava neke stvari koje se ne rade ni na treningu..Dve svetle tacke u ovoj utakmici CMM i Mozli..treba njima nekoliko dana recenica " trening u 6 ujutru" uz treskanje vratima...
Ne moze u 6 trening, rano je. Zagorac to nece dozvoliti.
A i kako bi nam gordic dosao u 6? Vidis da ga boli kurac da igra, a kamoli da trenira.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.066
Reaction score
15.645
Локација
Храм фудбала
Mene više brine to što mi nemamo ideju taj poslednji napad, prosto čovek zna da ćemo da zaseremo.

A ABA liga je liga bez briga, ne donosi ništa.

P.S. Faul Jaramaza u napadu ne da nije postojao nego :pop

Od odluke sudije vise me je iznervirala nasa (ne) reakcija, kao pizde se okrecemo i tjeramo dalje, a pre samo nekoliko godina do sudije bi u sekundi doletio bucmasti trener i opstio mu sa sirom i uzom familijom.
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.544
Reaction score
2.574
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara

Al_Bundy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.003
Reaction score
3.235
Локација
Prijedor
Evo opet dobih temperaturu od bijesa. Krv ti jebem. Pa gdje da ovaj riješava i to šutem za tri. Pa on ima šut 3/50 ove sezone jebem ti i košarku i sve. Još ove divljake nije išao šut. Gdje su Zagorac i Dangubić bili večeras. Kakvi su ono izbačaji, kakve su ono praćke, to košarkaši? Mi imamo trenutno 6-7 košarkaša u ekipi iako piše da imamo 14.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Ako ovako nastavimo Stojko će dobiti odlikovanje od presidenta i WC (papir) od g. Jordi-ja za EC što će biti istorijski rezultat borbe kroz institucije.
Iskreno, bolje nismo ni zaslužili kad se ponašamo kao zadovoljni!

Kad oteraš Duška pa Andreu, imaš marvu zombiranu na tribinama, za bolje i nisi! Stojko, piči i uživaj ko nam j*** mater!
 

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.222
Reaction score
1.522
Ovde bez cetvorke i dobrog sutera nema sta da se trazi... Zahvaliti se Zagorcu... Rason kad vec ne moze da se sali sa trenerom, resio da se sali sa navijacima sutevima za tri poena... Sta reci za Gordu, odbrana tanka pa jos na sve to uzme onu loptu pa je mulja kod sebe jedno 15-16 sekundi a onda krece u neki pik ili srlja u reket gde obicno promasi... Ne znam sta da mislim, nije ni Scepanovic slucajno bas imao konflikte sa Rasonom i Gordicem... Ne znam kako ce Filipovski izaci na kraj njihovim ponasanjem i karakterima...
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
Pa kako da dobijemo kad Gordic izigrava Dzordana za sirotinju, a covek je otprilike igrac za basket ispred zgrade. Ista prica sa Zagorcem koji izigrava neka muda sa sutevima sa 9 metara a ne moze prvi obruc da pogodi jer nema snage onom svojom konstitucijom i nogama za ritmicku gimnastiku. Ovo je horor sta ljudi rade.
 

garbaN

Partizanovac
Учлањен(а)
14.09.2019
Порука
866
Reaction score
5.209
Локација
Beograd
Nažalost, ekipa je poprimila gubitnički mentalitet, usled brojnih poraza na jednu loptu i generalno loših utakmica čitave polusezone. Sve ono što smo dobijali prošle sezone sada gubimo, manjak samopouzdanja i autoriteta koji smo izgubili odlaskom Trinkijerija.
Sada nas je Gordić uzjahao, Zagorac je nebitna pojava, i na sve to čekaćemo ubedljivo najboljeg igrača Jaramaza da polako uhvati formu, jer smo bez njega osuđeni na ovakve minijature u završnici Nemanje clutch Gordića..
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.748
Reaction score
19.232
Локација
Nickname
Gordić da počne da prozivodi i besplatno deli diazepam po narudžbini, poslednja 4 sam razdelio po kući.
 

Mille

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2019
Порука
258
Reaction score
2.199
Локација
Beograd
Ja ne bih jos svirao fajront. Naravno da imamo svoje limite, ali da ne zaboravimo da nam je gotovo identican sastav prosle godine igrao odlicno. Razlika je naravno u treneru, a ovom bih, sto se mene tice, dao jos neku nedelju da vidimo da li ima plan. Ocigledan napredak se vidi u odbrani za sada, ne znam da li moze da upristoji i napad. Ali nikako ne sme da pusta ovakvo sudjenje bez reakcije, cak i da smiruje klupu. Nismo izgubili zbog sudjenja, ali tendencija je bila ocigledna. A onom malom smradu koji je Novici sudio nesportsku ako se ne napravi docek prvom prilikom u Beogradu, onda nista bolje i ne zasluzujemo.
 

Brka

Grobarčina
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
1.215
Reaction score
3.983
Локација
Uvek uz Partizan
Zagorac me večeras podsetio na Baneta Đekića. Da probam i nešto da uradimo u evro kupu i to je to. I da naravno da se glavni krivac za sav ovaj haos zove Ostoja.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.408
Reaction score
40.532
Локација
Žrnov
Sklonio je ruku Sehovicu prilikom ulaza na polaganje (ako sam i ja dobro video) a to se svira kao faul u napadu nazalost..
onda je u sledećem napadu takođe bio faul u napadu, a ne ponovo faul Jaramaza.
Uz svo naše divljanje, mi bismo ovo dobili da nije bilo sudijskih govana. Kako su majstorski izbacili Pejdza...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top