Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2020/2021

Статус
Затворена за писање одговора.

Bazzile

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
445
Reaction score
2.355
Ne treba se zahvaljivati Gordicu i Zagorcu, vec Ostoji. Ipak je on najzasluzniji i daleko najbolji predsednik u novijoj istoriji.
Ajde sto nas predsednik jebe, ajde sto nas sudije jebu, ali brate ako si dole na terenu izgini za taj Partizan. Nemoj da vuces muda po terenu, dok neki stranci (Mozli) ginu. Neki su umislili da su igracine, pa jebote ako nema navijaca ne mora da znaci da ti radis sta hoces na terenu.
I ne znam sto se vec predajete, ja necu pa makar i 5 Gordica bilo na terenu ( ne bih to prezivio)
 
  • Like
Reactions: BaX

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.397
Reaction score
4.392
Nema veze poraz sa sudjenjem i sa tim da bilo ko silji kurac nad nama... nema potrebe, kurcobolja i kaubojstina, x faktor zagorac & gordic
Good job limare... good job
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Nema veze poraz sa sudjenjem i sa tim da bilo ko silji kurac nad nama... nema potrebe, kurcobolja i kaubojstina, x faktor zagorac & gordic
Good job limare... good job

Limar radi na strani limenki samo to neće niko da kaže. Sreća pa mu još nisam i pare poslao da platim sva sranja koja pravi ove godine! Duša boli kad vidim šta Trinkijeri radi za Bayern...
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.910
Reaction score
4.203
previse smo cigli pobacali da bi se ovo dobilo

zadnji napad ?!

jbg
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.233
Reaction score
1.930
Локација
Подгорица
Сезона је момци готова у АБА лиги, 4 побједе је немогуће надокнадити. Уз то ми смо се осим у Железнику на свим утакмица мучили, и ниједан меч није сигуран.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Hajde da ne dramim dalje... Počeo sam napola da čitam postove... Ostaje nam EC i to je to...
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.066
Reaction score
15.645
Локација
Храм фудбала
Javio se preposteni Ostojah, mislim da je mislio na sebe.

 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Ionako je sve melanholicno u pitanju JSDP tako da me ovaj poraz dotukao skroz..
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
@Oplenac brate, svaka ti čast na smirenosti i sarkazmu zavidim ti na toj sposobnosti. Ono što bih ja seljačina mrtva sada napisao, donelo bi mi minimum 3 godine zatvora i krajnjom mukom ćutim i trpim. Na karao bi im se majke svima! I hvala tebi na ovom upisu jer si me podstakao da odgovaram tebi umesto da napišem ono što sam krenuo!

A forum je pun Stojkovih svedoka koji bi da skrenu temu sa govneta na ekipu, košarku i slično. Sad će oni sami da se prepoznaju i da me pitaju "Hajde reci koga bi ti? Ko će bolji uzeti Partizan".... Jebo im ja mater unapred, eto... Pa ne može niko da me optuži da sam "baš njemu" psovao!
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.846
Reaction score
9.838
Zagorac covek nazaduje. Tesko izvesti u profesionalnom sportu, ali nekako uspeva.

Bilo je nekoliko centarsuteva ka kosu sa obe strane, vise nasih.

Sudije nas opet tovarile. Nisam to spominjao od starta sezone, jer smo bili ocajni, ali je ocigledno da borba kroz institucije ne jenjava. Doduse, ko nam je kriv (sem limara) kad nemamo napadackog talenta skoro uopste. Imamo atletizma za izvoz, koji se nekad iskoristi, nekad ne, ali smo sa pravim talentom vrlo tanki.

Cetvrti-peti poraz na jedan posed, moze da utice na stvaranje hrvatskog mentaliteta, ciganskog mentaliteta i svih ostalih mentaliteta koje smo nekad zlostavljali.

Videcemo sta ce biti. Ne ocekujem neke uspehe, ali bih voleo da me iznenade. Tu je KKP, igra ponovo lici makar na sport zvani kosarka. Idemo dalje, svaku na pobedu, pa kako ispadne.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
stvaranje hrvatskog mentaliteta

Da nije malo pregrubo? "hrvatski mentalitet" je zaslužen odlaskom sa pobedničkog postolja. Čime je Partizan "zaslužio" ono što se zove "HR mentalitet"? A inače, nema tu straha sve dok imamo "noviju istoriju" od Roland grarosa"... Mada kako smo krenuli, ovo je OSMA SEZONA! Videćemo dokle ovo može da ide.

Dok su ljudine poput Željka Obradovića i Duleta žive, ne bojim se za mentalitet. Bojim se da će ovo samo predugo trajati i da će nas istorija sve ugurati u isti koš. Klinac koji danas ima 16 godina, skoro da se ne seća Partizana u EL, to je ono što je veći problem....
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.846
Reaction score
9.838
Hr mentalitet kao trojka u Zagrebu, kao polaganje Rasica. Za postolje i karmu je uzvraceno '97, tad im je Sale udario temelje mentaliteta. Spominjanje postolja nakon toga je opravdavanje mentaliteta (sa njihove strane), odnosno nasa provokacija koja ih pogadja :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top