Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2020/2021

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.233
Reaction score
1.930
Локација
Подгорица
Много је лоше ово. Вратиле нас тројке Новице и Маркуса а прије и послије тога гомила гомила глупости. Много се силује за три, без икакве акције играли апсолутно. Шта раде Гордић и Загорац је срамота и за отказ. Мозли момак покупио лопту која нам донијела изједначење после глупости Загорца. Онда иде блокада па кош Томаса. На крају опет глупост, шутирају неометано за три са пола.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Kad je zalepio Gordića i Zagorca na klupu mi smo konačno krenuli da igramo i tad smo preokrenuli. Vratio je na kraju Zagorca da promaši trojku i da zakasni u odbrani za njihovo ponovno vodstvo. Sreća, ponovo ga je bacio na klupu a Thomas je ulazak krunisao blokadom i košem za pobedu.

Porođajne muke su ovo bile ali samo neka se pobeđuje!
 

Al_Bundy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.003
Reaction score
3.235
Локација
Prijedor
Toliko sam izbezumljen našom "igrom" u prvom poluvremenu da se nisam mogao ni obradovati pobjedi na kraju. Šta nam uradiše djeca Simonović i Petrušev... Odavno nisam vidio ovakvu našu nemoć. Ali opet smo pokazali volju i karakter i na kraju uzeli. Mika brat ušao, oteo Zagorcu loptu i izašao. Zadnje je vrijeme da pokaže nešto, inače, Parahuski u najavi. Izvlači uši, tjeraj dalje!
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.843
Reaction score
9.818

SMK

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
997
Reaction score
3.691
Локација

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.925
Reaction score
1.980
Локација
Kikinda
Boga mi teskom mukom pobeda protiv borbene i prilicno kvalitetne ekipe mege,dobro vodjene od strane mozda i najboljeg trenera lige,gospodina Vlade Jovanovica. Verovao sam da cemo dobiti ovo,iako je bilo beznadezno vecim delom meca,iako nismo ni zasluzili tu pobedu,ipak je moralo nekad da se desi da i pobedimo u ovakvoj zavrsnici...
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.196
Reaction score
36.700
Svašta bih rekao, ali bolje da ćutim. Pobeda se piše, konačno jedna u neizvesnoj završnici.
 

Pankoz

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
272
Reaction score
792
Локација
Vojvodina

Juzna pruga

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
400
Reaction score
2.204
Локација
Gde god on da igra
Da smo bilo kog drugog pobedili ovako bi bih presrećan i ne bih se osvrnuo, ovako, i po cenu kritika moram da kažem da smo klincima ukrali pobedu koju su možda i više zaslužili. Koliko god da su talentovani nama je grupa tinejdzera držala čas košarke. Ima i druga strana tog novčića - kad se vratiš sa -18 to pokazuje veliku snagu i ako se tako gleda u neku ruku si napravio +18.
Mali of Što se tiče koleta - cigan, provereno.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.901
Reaction score
21.556
Koga boli kurac da li su zaslužili pobedu?
Igra se 40 minuta, da su zaslužili oni bi i pobedili.
Zaslužio je i Partizan da pobedi Real pa je dobio 2 šamara.
I ne razumem ovo da navijač Partizana nije presrećan posle pobede košem u završnici, pa sve i da smo igrali protiv 12 sinova sveštenika koji za 5 godina osvajaju zlato protiv SAD-a, koga boli kurac?
 

Djenka

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
1.357
Reaction score
1.881
Локација
Gde god ti da igras...
Necu mnogo o utakmici, mnogo je to lose bilo... Samo Vladi Jovanovicu da porucim da sisa k... Picka poltronska, mozda ce sad orangutani sa severa manje da mokre po njemu kad se budu opet sreli. Zasluzio je.
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
Za prvu četvrtinu bi igrače a i stručni štab kaznio sa pola mesečne plate.

Mekintajer bio dobar sa dosta dobrih SOLO minijatura ali nama fali timske igre ,dobre postavke u napadu da iskoristimo šta imamo.

Vežbali smo završnicu a i 0,6 do kraja nam baš leži !!
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.756
Reaction score
55.285
Локација
Ja sam ceo život s tobom...

SMK

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
997
Reaction score
3.691
Локација
Kole je sve samo ne objektivan.
Dokazana pičketina ciganjska!

Prijatelj mi je sportski komentator na Areni Sport, radi sa njima tako da znam vrlo dobro i Edinovu i Koletovu navijačku opredeljenost. Simpatično mi je što ih često kritikujemo i mi i cigani za njihovo komentarisanje, pa sam morao da napišem ono. Da, za Koleta i svi znaju odavno da je pristalica CZ, a Edin je više fan individualaca i košarke generalno, pored toga je i pravi košarkaški fanatik, sve zna i sve prati. Nikad neću da zaboravim kad je jedan od njegovih omiljenih igrača Džamont Gordon došao u Partizan, čovek maltene nije mogao da trči, ni na šta nije ličio. Međutim svaki njegov poen Edin je propratio sa vidnim oduševljenjem kao da je izvlačio poteze Derika Rouza pre kidanja ligamenata kolena. :D

Da ne bude totalni off, nikad mirnije nisam ispratio utakmicu u kojoj smo gubili i preko 10 razlike, uveren da ćemo na kraju pobediti. Dobro, ima i do one jabukovače koju sam drao sinoć, ali generalno očekivao sam energetski pad igrača Mege pred kraj utakmice i našu pobedu u neizvesnoj završnici, mora i da se vrate oni silni porazi. Takođe nije slučajno što Mega godinama gubi te neizvesne završnice, neiskustvo je to usled rostera punog mladih igrača.

I da budemo iskreni, Tomasov šut nikako nije mogao za 0,6 sekunde da se realizuje, kasnije je pušten sat. Ali šta, je l' smo domaćini ili ne? :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top