Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2020/2021

Статус
Затворена за писање одговора.

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.354
Reaction score
6.416
Локација
Novi Sad

Djenka

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
1.348
Reaction score
1.845
Локација
Gde god ti da igras...
Zbog čega?
Da se razumemo nisam ispratio da li dogodilo nešto posle utakmice...
Mozda sam preterao sa vredjanjem ali me je bas iznervirao kad smo preokrenuli rezultat i cini mi se faul u napadu Petruseva je sviran... Vlada je pored tehnicke, zestoko protestvovao i ironicno se smejao. Zaista po meni nema potrebe kad igra protiv Partizana za tim. Mogao je i bez toga a naravno da treba bez popusta da igra protiv KKP samo sa malo vise postovanja koje tad nije pokazao... Po meni.
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.148
Reaction score
3.637
Sigurno bi svi voljeli laksu pobjedu i manje nervoze, ali ove utakmice dizu samopouzdanje.
Konacno jedna pobjeda u neizvjesnoj zavrsnici :šal

I da, ne treba slaviti pobjedu nad megom.. slavimo povratak na pravi put kada smo ovakve zavrsnice redovno dobijali.
Obrni-okreni, sve se svodi kako odigras poslednja dva minuta.
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.115
Reaction score
5.458
Локација
Beograd
Mozda sam preterao sa vredjanjem ali me je bas iznervirao kad smo preokrenuli rezultat i cini mi se faul u napadu Petruseva je sviran... Vlada je pored tehnicke, zestoko protestvovao i ironicno se smejao. Zaista po meni nema potrebe kad igra protiv Partizana za tim. Mogao je i bez toga a naravno da treba bez popusta da igra protiv KKP samo sa malo vise postovanja koje tad nije pokazao... Po meni.
nadam se da će svaku utakmicu svi naši bivši treneri i igrači gristi protiv nas 150% jer je to pravi profesionalac. nismo mi kao neki gde im se filijala skloni pa oni nabudže lažnu stotku. bravo za Vladu i za sve klince što su se ovako muški pobili, a nije loše ni reći da će Petrušev biti ozbiljan igrač. pre svega, bravo za nas, što smo dobili.
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.751
Reaction score
9.500
Mozda sam preterao sa vredjanjem ali me je bas iznervirao kad smo preokrenuli rezultat i cini mi se faul u napadu Petruseva je sviran... Vlada je pored tehnicke, zestoko protestvovao i ironicno se smejao. Zaista po meni nema potrebe kad igra protiv Partizana za tim. Mogao je i bez toga a naravno da treba bez popusta da igra protiv KKP samo sa malo vise postovanja koje tad nije pokazao... Po meni.
Naravno da ce da stiti svoje igrace, jos mlade, jos jednog od najvecih talenata. Sve regularno. Mene je nervirao u Partizanu. Sada radi svoj posao, a deluje da je i napredovao trenerski, sto je i normalno posle ovih godina silnih.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.717
Reaction score
54.976
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Mozda sam preterao sa vredjanjem ali me je bas iznervirao kad smo preokrenuli rezultat i cini mi se faul u napadu Petruseva je sviran... Vlada je pored tehnicke, zestoko protestvovao i ironicno se smejao. Zaista po meni nema potrebe kad igra protiv Partizana za tim. Mogao je i bez toga a naravno da treba bez popusta da igra protiv KKP samo sa malo vise postovanja koje tad nije pokazao... Po meni.
Ne bih sad da preterujem ali u nekim trenutcima je imao na šta da se žali što je ove sezone prava retkost u utakmicama protiv nas. Ali i da nije ja se nadam da će tako svaki naš bivši igrač i trener, i treba da daju 100 posto i da štite svoje igrače, a mislim da i on i Miloje imaju određeni respekt prema Partizanu, s tim što je on ozbiljniji trener.
Bio je veoma blizu da pobedi i nas i cigane i nisam video neku tendenciju ka spuštanju gasa u finišu što je znala da bude odlika mege.
 

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.790
Reaction score
2.535
Локација
CyberSpace
I da budemo iskreni, Tomasov šut nikako nije mogao za 0,6 sekunde da se realizuje, kasnije je pušten sat. Ali šta, je l' smo domaćini ili ne?
samo da budemo precizni...
ScreenShot_12122020_2245.PNG


znači, g***a sudijska gledaju snimak sa mnogo boljom opremom za vraćanje i zaustavljanje snimka i ne vide da je u trenutku kad je lopta pala u aut kod poslednjeg napada ostala cela 1 sekunda do kraja nego ne vraćaju sa 0.6

i pored toga, opet prskanje po faci ćoravoj pudlici... :angry-smiley-002:
 

Dubaz

Grobar
Учлањен(а)
18.05.2020
Порука
377
Reaction score
3.427
Локација
Kući.
Možemo da analiziramo očajno prvo poluvreme, uspone i padove u drugom...
Ali ja Partizan volim zbog stvari kao što su Rašina blokada, Rašin šut nakon toga koji jedva pogađa tablu i zbog Rašinog koša. Volim Partizan zbog igrača kao što je Raša, nestabilan, lud i nepredvidiv. Sve ostalo može da se analizira, ali suština je da si dobio utakmicu u kojoj si imao -19. Samo pozitiva posle takve pobede. Bravo!
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.888
Reaction score
26.047
Kosarku sam ispratio samo sa obicnom vodom. Iskreno, alkohol bi u kombinaciji sa utakmicama naseg kk, mogao da bude prilicno zajeban po kardiovaskularni sistem...
Kako god, dve pobede u jednom danu, sve je u redu.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
Kosarku sam ispratio samo sa obicnom vodom. Iskreno, alkohol bi u kombinaciji sa utakmicama naseg kk, mogao da bude prilicno zajeban po kardiovaskularni sistem...
Kako god, dve pobede u jednom danu, sve je u redu.
Ako se ne varam, danas 4/4 - fudbal, košarka, rukomet i vaterpolo.. odavno nismo imali ovakav dan
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.888
Reaction score
26.047
Mea culpa...
Cestitke rukometasima i vaterpolistima.
Dakle, danas poker.
Pardon, juce. :D
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.408
Reaction score
11.537
Локација
Beograd
Ako se ne varam, danas 4/4 - fudbal, košarka, rukomet i vaterpolo.. odavno nismo imali ovakav dan
5/5 i odbojkaši dobili. Šokiran sam prvim poluvremenom skoro pa kao prvim poluvremenom protiv Vozdovca. Neverovatna kurcobolja. Sreća pa ima ko da podvikne inače bi bili rutinirani večeras.
Najdraže mi je zbog Raše, vidi se koliko mu je značio ovaj koš za pobedu.
Svaka čast Meginim klincima na igri.Imaju nekoliko izvanrednih igrača i šteta je što Petrušev nije dobio šansu u Partizanu...Ogromna greška.
 
Последња измена:

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.724
Reaction score
6.165
Bravo za pobedu. Mozda ipak ima to nesto u ovoj ekipi. Sto bi najveci rekao ,, tad se pali masina''. E ovo mi lici na tu situaciju.
Vlado Jovanoviću, pusi ga:angry-smiley-002:
 

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
Ne znam sta ocekivati od ove ekipe... na trenutak se cini da mogu svasta a onda i da ne mogu nista... da je samo do njih mozda bi i bilo svasta, ali kako je i do uprave plasim se onog nista...
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.744
Reaction score
19.194
Локација
Nickname
I da budemo iskreni, Tomasov šut nikako nije mogao za 0,6 sekunde da se realizuje, kasnije je pušten sat. Ali šta, je l' smo domaćini ili ne? :D

Vidim da se o ovome vodi polemika celo veče po mrežama.
Koliko sam upućen u ovakvu situaciju, a čini mi se da je tako, to je da se vreme pušta onog momenta kada igrač koji treba da primi loptu uspostavi kontakt (kontrolu) nad njom a ne kada lopta napusti ruke igrača koji izvodi prekid.
Tako da prema tome može se videti da je sve što se tiče poslednje situacije bilo regularno.
Ako ima neko sa drugačijom tvrdnjom neka ispravi.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top