Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2020/2021

Статус
Затворена за писање одговора.

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.401
Reaction score
4.411
Ostoja je djubre neopevano ali za ovo on nije kriv. Ovde imamo apsolutno preslikanu situaciju iz fudbalske reprezentacije Srbije gde su u savezu ljudi koje treba staviti u kavez na sred Trga Republike gde ljudi mogu da ih gadjaju govnima dok sa druge strane imamo raspale idiote na terenu prema kojima treba primeniti malo blazu sankciju ali svakako vrlo slicnu
Ne, kriv je moj pokojni deda...
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.373
Reaction score
3.919
Локација
NBG
Večeras smo postigli isti broj koševa iz igre, kao Bamberg onomad u Pioniru...
Košarkaši beogradskog Partizana Pivara MB poraženi su od ekipe Pivovarne Laško sa 80:49 (19:12, 9:13, 33:14, 19:10), u utakmici sedmog kola Jadranske lige.

'Crno-beli' su u Sloveniju otišli sa podmaldjenim timom (od jedanaestorice igrača, samo su Božović i Marković stariji od 18 godina), a u Beogradu su ostali Bogdanović, Božić, Perović, Šuput, Savanović, Milojević, Gurović i kapiten Avdalović i prvi trener Duško Vujošević. Ekipu je vodio Aleksandar Kesar.
 

Simpatizer

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
149
Reaction score
309
Локација
Novi Sad
Svako ko želi da skine glavnu odgovornost sa Ostoje i duha koji lebdi je apsolutno zlonameran!!!

Ostoja uzeo loptu u ruke i promasio apsolutno svaki sut i igrao sa tolikim bolom u kurcu kao kada se nas 10 skupimo nedeljom mamurni za termin?????

Da se odma razumemo, Ostoju ne podnosim ali su za ovu sramotu veceras odgovorni igraci i tacka
 

Bazzile

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
450
Reaction score
2.408
5 ljudi sa foruma da izadje bolje bi odigralo. Mi nismo akciju jednu imali. Krka svaki napad izgradi poziciju za tri.
Kredita vise nema. Niko.
Treba nam neko ko jebe majku na klupi, ko zna da zagalami. Filipovski to ocito nije, moras znati da probudis ekipu.
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.373
Reaction score
3.919
Локација
NBG
Ostoja uzeo loptu u ruke i promasio apsolutno svaki sut i igrao sa tolikim bolom u kurcu kao kada se nas 10 skupimo nedeljom mamurni za termin?????



Da se odma razumemo, Ostoju ne podnosim ali su za ovu sramotu veceras odgovorni igraci i tacka



Da Ostoja je šutirao.
Ne mogu te učiti da procesuiras složene informacije. Zbog takvih smo tu i gde jesmo.

U svakom segmentu.
 

Simpatizer

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
149
Reaction score
309
Локација
Novi Sad
Da Ostoja je šutirao.
Ne mogu te učiti da procesuiras složene informacije. Zbog takvih smo tu i gde jesmo.

U svakom segmentu.

Nista znaci sve je reseno ljudi. Ode Ostoja i ova ekipa osvaja EC i Aba ligu, to je to imamo tim za najvise domete ali ne zele da daju sve od sebe, mala im plata i stan u Beogradu na vodi?
 

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
retko kad mi je dobro u životu ali i kad gubi znam da je tu i ne otežava mi samim tim što znam da je tu
patetično zvuči ko u američkim studenskim filmovima ali je tako
večeras mi je teško isključivo zbog ovakvog izdanja ovog kluba, bukvalno kao da sutra ne postoji
vucicu, sns upravo, svi sns "grobari", terajte se u kurac zauvek!!!
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.450
Reaction score
4.802
Simpatizer, koliko godina imaš? Pa klinci u predškolskom ukapirali... ti si verovatno od onih što pričaju da nismo mogli u trku sa bogatijim Bajernom oko Trinkija...
 

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.224
Reaction score
1.534
Teba nam neko ko jebe majku na klupi, ko zna da zagalami. Filipovski to ocito nije, moras znati da probudis ekipu.
Ja kad pricam o ovome uvek mi neko kaze, ne, nisi u pravu... Da bi trener mogao da se dere mora da ima autoritet, znanje... A ja bas mislim da njima treba neko ko ce da ih hvata za gusu, sa autoritetom ili bez, sramotna kurcobolja i ponasanje i srozavanje institucije... Trening u 5h ujutru, pa u 8h, pa u 12h, pa u 15h, pa u 18h, pa u 21h dok ne propisaju majcino mleko... Sasa gleda ovo i ne reaguje, pa jbt da si najveca flegma na svetu na ovo bi morao da popizdis i razlupas nekom onu tablu sto crtas akcije o glavu... Strasno je ovo, ne znam jesmo li se ikada ovako obrukali, zamalo koliko minuta, toliko i poena da damo... :pop
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.757
Reaction score
55.310
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Ovo nema veze sa lopovskom naprednjackom upravom OVO JE SRAMOTA!
NIKO NIJE DOSTOJAN DA NOSI NAS SVETI GRB NA GRUDIMA!
Pravac aerodrom i docekati ih sa parolom:
Govnari, stigli ste!

SRAM VAS BILO
Naravno da ima.
Stvaralački proces uz minimalno eksponiranje.
Zapravo želje nije ni falilo, uopšte nije bio problem motivacija, odnosno najmanji.
 

Simpatizer

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
149
Reaction score
309
Локација
Novi Sad
Na Jugu pa posle i na istoku kao i u hali imam trocifren broj utakmica, kao srednjoskolac sam bezbroj puta cekao jutarnji voz u pola 5 ujutru posle utakmice u 20:45 ili 21:00 i tako dalje. Kao nekoga ko je svasta prosao zbog svog kluba mene apsolutno vredja ovakav odnos prema dresu i ovo je ogromna sramota. Bazzile je lepo rekao. Ovom sto oce da mi se posere u usta javi se u inbox pa da organizujemo nesto.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.075
Reaction score
14.294
Локација
Kipar
Mi smo ovde gde jesmo, kao drustvo u celini, zahvaljujuci ljudima kao simpatizer, ljudima sa takvom logikom. Mozda covek nije zlonameran ali on jednostavno nije sposoban da razmislja i ocenu stanja donosi na osnovu onoga sto cuje i vidi u medijima.
 

Simpatizer

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
149
Reaction score
309
Локација
Novi Sad
Ocenu ovoga sam doneo svojim ocima gledajuci ovu agoniju na terenu, o cemu ti pricas covece
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top