Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2020/2021

Статус
Затворена за писање одговора.

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.408
Reaction score
11.538
Локација
Beograd
WC za cipiripi kup?Pa to cemo da igramo makar ispali iz Aba lige sto je jos veca sramota za nas i za to takmicenje...
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Србин Подгорица

Obraz je izgubljen odavno. Da budemo "makar" 5. u ABA!? Da dobijemo WC za šta? Otvoreno pričati o tome je već "obraz na guzici" - Ne tvoj lično nego svih nas koji volimo Partizan. Evroliga nas je zaboravila, 8 godina nema titule u ABA, najureni svi koji su mogli ili hteli da nas vrate na put... Nemamo mi obraza odavno jer svi ko pičke ćutimo, pa neka bude da sam ja prvi najveća pička među nama!

Da smo normalni, danas bi Srbija bila podeljeno društvo, podeljenog uticaja u svemu. Ovako... Izgleda da svi navijamo za FMP!
 

lukaimasa

Grobarčina
Учлањен(а)
29.01.2010
Порука
1.384
Reaction score
2.351
Локација
Novi Beograd
Ništa, da tankujemo sezonu do kraja, pa da se nadamo dobrom piku...

Posle kada mi neko kaže "Misliš ako si kupio kartu da možeš da pljuješ". Ovom timu su navijači doneli 50% pobeda prošle godine, mislim da bi se pojedinci drugačije ponašali kada bi im neko iz hale opštio sa familijom. Tu prvenstveno mislim na upravu, a zatim i na igrače. Ovako, sve ih boli kita, primaju (ili ne primaju) platu, pobeđivali, gubili, trenirali ili blejali, pritiska bez.

A za to vreme, u sunčanom predgrađu, pristaje novi brod sa tovarom svežih robova, plaćenih našom lovom (bez namere da vređam igrače afro-američkog porekla, ako već moram da budem politički korektan).
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
Spreman sam da snosim troskove tvog puta i smeštaja, pod uslovom da povedes protest posle kog cemo smeniti ostoju i dovesti normalnu upravu.
Uopšte se ne salim, smestaj, hrana i prevoz su ti obezbeđeni.

Mene bi bilo sramota da nekome trazim iz drugog grada iz druge drzave da dodje da cisti govna u mom gradu.

Izvolite beogradjani organizujte i krenite u proteste i eto mene odmah gore sa vama. Ja se makar ne plasim i nije mi tesko podic guzicu sa stolice kao pojedinima odje.


Ako vama nije alarmantno stanje u KK-u, FK-u, VK-u....onda nemojte.
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.227
Reaction score
1.890
Локација
Подгорица
WC za cipiripi kup?Pa to cemo da igramo makar ispali iz Aba lige sto je jos veca sramota za nas i za to takmicenje...
Ако наставимо овако као вечерас и да испаднемо из АБА лиге ме не би чудило. Јбг можда сам луд, блесав, можда мој мозак овај хаос од већ 8,9 година не може да свари и прихвати овакав Партизан. Све се јбн надам да ће бити боље а оно све горе из сезоне у сезону из утакмице у утакмицу.
 

princTejgo

Početnik
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
78
Reaction score
408
Локација
Beograd
Dajte neki protest ljudi, samo nešto da se desi barem, ćutimo 9 godina
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
1.997
Reaction score
13.676
Локација
Kipar
i kad nas jebu. Sad su nam ga malo jace zavukli, ali od sledeg kola ce opet dozirati.

A protest? Necemo se ciganisat more. Ajmo mi ono grobarski pljuvati po Ostoji odje, posto ce se on jako zabrinut od vasih upisa odje.

Za pocetak trebalo bi da svi delimo isto misljenje.
To znaci da se svi slozimo da Trinkijeri nije otisao sam vec da je oteran po nalogu. Da se slozimo da Volden nije prodat da bi se zaradilo nego je otet opet po nalogu. Da se slozimo da danasnja blamaza, samo jedna od vise njih ove sezone, ne moze ici na dusu igraca i trenera vec onih koji su kreirali luzersku atmosferu u klubu. I na kraju da se slozimo oko glavnog krivca za stanje u sportskom drustvu.
Kada se to desi medju svima onima kojima Partizan nesto znaci mozda ce i do protesta doci.
 

Залад

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
3.039
Reaction score
27.081
Локација
Из Чикага (моји...)
неће никад ни до каквог озбиљног протеста доћи, не ложите се без везе. а знамо ко је наш крволок, црко анђелку...
 

GrobarSCG

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
1.122
Reaction score
1.863
Локација
На ЈУГУ Канаде!
znaci ako budemo van EC po tabeli ne treba da prihvatimo vajld kartu.
prihvatanjem se spustamo na nivo cigana koji na divlje igraju EL vec 3-4 put
Šta misliš šta će Ostoja izabrati između đordija i FIBA LŠ (ako morao da bira)? Mislim da si dobio odgovor ove sezone (ili prošle) kad je naš vajni preCednik odbio fibino “milionče“... i nešto mi se javlja da nećemo igrati fibino takmičenje čak ni da ne dobijemo đordijevu "divlju kartu"...
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.040
Reaction score
15.455
Локација
Храм фудбала
Na stranu i igraci i upravu, ono sto me je posebno pogodilo je nereakcija trenera Partizana na ono sto se dogadjalo na terenu. Canak mi je bio mrtvo more ali ga je Saso zestoko prejebao.
I onda samo zamislim Trinkijerija koji bi 3 "srcana udara" dobio na ovakvoj utakmici ali bi zato isti dobili i igraci za pruzenu partiju.
 

AcaTrica

Početnik
Учлањен(а)
26.10.2020
Порука
21
Reaction score
23
Локација
Bela Crkva
Sad se tek vidi pečat Trinkijerija i koliko dobar i autoritativan trener znači za svaku ekipu. Jasno je da mi kao klub ne bi bili to što smo bili da nije nas navijača koji smo taj tim uvek gurali i pravili ga duplo jačim nego što realno jeste.
Što se uprave tiče jedina greška jeste postavljanje Šćepanovića za trenera,a što se rostera tiče ne može niko od nas da zameri bilo šta, jer smo svi bili bili uvereni da je tim nadograđen dolaskom CMM i Dangubića i Mike bolji od prošlosezonskog.
Usudio bih se da kažem da je Šćepanovič uništitelj ove generacije, jer je sve što je bilo dobro kod Trinkijerija poništio i ukanalio nas najgore moguće svojom filozofijom, Sašo možda jeste upgrade, ali mislim da je kasno došao.

Jasno je da Partizan mora da se ugasi i da je višak u ovoj i ovakvoj Srbiji, gde se svako malo po svim televizijama, filmovima, serijama propagira "zvezda Srbija", što pre shvatimo to biće nam valjda lakše.
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.744
Reaction score
19.194
Локација
Nickname
Da mi je neko predvideo da ću ovoliko da zamrzim sopstvenu zemlju i da će me boleti kurac za reprezentaciju u svakom sportu (protiv nekih i otvoreno navijati), kao i da ću dočekati da moj Partizan postane politička prćija jednog okorelog ciganskog govneta koga otvoreno podržavaju neki bivši ljudi koje sam smatrao legendama kluba, stvarno mu ne bih verovao.

Dotuklo je sve ovo.
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas
 

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.220
Reaction score
1.491
Ali posumljeni govnar koji se ne javlja posle ovog poraza... Tegeltija koji je izgleda stvarno postao pudlica i prodao se za sitno... Kao sto je neko lepo primetio, nema vise "pitajte predsednika"... Oteraju Trinkijerija zbog navodnih 500.000e a pre nekoliko nedelja nas pomaze predsednik ove vukojebine srpske sa milion evra... Cisto zajebavanje... I sad od tih milion nema za pojacanje na cetvorci nego kao treba preziveti... Zamlacujemo se bezveze, na pocetku sezone nam je jasno poslata poruka sta ce biti... I da smo kojim slucajem prvi, osecam da bi odjednom kasnile plate... Govna su to...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top