Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2020/2021

Статус
Затворена за писање одговора.

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.738
Reaction score
12.785
Локација
Nedodjija
Odavno nisam osetio ovoliki nalet emocija ko sada, dok sam gledao dokumentarac..
Suze u ocima, srce lupa ko ludo, a na licu te osmeh, te tuzan izraz..
Imali smo nesto sjajno i ti casovi ljubavi su bili bas iskreni!!
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.300
Reaction score
10.811
Локација
Beograd
Bax, ima neka opcija, zove se Home, da li aplikacija ili program, ne znam, instalira se na telefon i ekran telefona se prebaci na TV...
 

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.210
Reaction score
7.026
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!
Probacu bas, nego momentalno narednih par sati nemam mogucnosti da pogledam zbog obaveza.
Ako se pojavi na netu u medjuvremenu, onda samo upalim bez cimanja, ako ne onda preko programa, hvala u svakom slučaju.
 

nikola1970

Grobar
Учлањен(а)
06.10.2008
Порука
999
Reaction score
2.060
Локација
BGD
Sjajan film... Eh kad bi mogli nekako da vratimo svu tu hemiju i u klubu i na tribinama... To je bio prelep period.
 

Grob

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
1.530
Reaction score
4.135
Локација
Ljubljana
Fantastican film, svaka cast.

Napred Partizan :partizan-fan::pfc::napred-partizan::pfc:
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
Ne volim patetiku i operisan od pokazivanja emocija, ali tokom gledanja ovog filma sam sve vreme imao knedlu u grlu, ne mogu ovo da opisem ni docaram dovoljno...maestralano, neponovoljivo...od muzike, kadrova...fenomenalno, dubok naklon ljudima koji su ovo realizovali !
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top