Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2020/2021

Статус
Затворена за писање одговора.

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.992
Reaction score
11.710
Локација
JNA
Ne razumem vas, što se nervirate, pa sve je ovo normalno? Normalno je da su nam prošle godine dali para da se pojačamo jer je bila predizborna godina, bili smo na pragu da uzmemo sve i da ih sve zajebemo kao 2017. , ali jbg, korona. Normalno je da su nam nakon toga oterali trenera jer su se uplašili da ćemo ih ponovo ugroziti. Normalno je i da sad u klubu nema para ni za pojačanje u rangu Borca iz Čačka, dok klub iz predgrađa dovodi i menja trenere posle svakog poraza. Normalno je i da ne očekujemo ništa dobro dok je ovaj na vlasti. Sve je to normalno.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.715
Reaction score
54.950
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Nadam se da će Perkins debitovati, jer samo jedna stvar boli više od CMM i Gordića na pleju - jedan od njih 40 min na parketu.
Ne treba mu da pohvata neke akcije, odigra koji pik, pošto je plej koji dosta traži spoljne igrače da proba da razigra Pejdža eventualno da vidi neki cut trojke...
 

ZM

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
198
Reaction score
686
Nadam se da će Perkins debitovati, jer samo jedna stvar boli više od CMM i Gordića na pleju - jedan od njih 40 min na parketu.
Ne treba mu da pohvata neke akcije, odigra koji pik, pošto je plej koji dosta traži spoljne igrače da proba da razigra Pejdža eventualno da vidi neki cut trojke...
Bas tako, citam mnogo upisa ovde da bi vise voleli da gledaju nekog naseg klinca kako gresi nego novog crnca iliti amerikanca u ekipi. Posto nisam strucnjak za kosarku onako laicki cu napisati da je ovo prva sezona Perkinsa u Evropi. Pitanje je kakve saigrace je imao u onoj poljskoj "pecurkici" i sta je mogao da ucini ako su isti bili balvani. Sto se mene tice nek donese 5-6 asistencija i nek igra odbranu za razliku od CCM i Gordica i ja cu biti zadovoljan. A sto se tice nasih klinaca na toj poziciji nisam upoznat da imamo nekog talenta kog bi trebalo prikljuciti prvoj ekipi.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.715
Reaction score
54.950
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Citiraš me i usaglašavaš se sa mnom, a ja uopšte nisam saglasan sa tim mišljenjem.
Apsolutno sam protiv gomilanja osrednjih amerikanaca i manje osrednjih dugova u KKP kako bi samo bili malo manje ubedljivo drugi ili četvrti.
To da će on podići naš nivo igre vrlo verovatno i da će biti pojačanje više govori o nama kao klubu.
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.386
Reaction score
4.312
Zap mi je Jareta... veoma...trenutno jedino on i Mozli zasluzuju da nose dres Partizana... Jos neko veruje da napadamo baba ligu ili euro cup?! Verovatno treba jos par crnaca da dovedemo... gde udje zgadija sa limarijom, trava ne raste...
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.242
Reaction score
3.597
Kad vidim da trener Partizana skrštenih ruku posmatra indijanštinu na terenu bez bilo kakve reaakcije, znam kuda sve ovo vodi, u propast.

Mrzio sam Šćepanovića zbog toga, mrzim i Filipovskog i smatram da takvim trenerima nije mjesto u Partizanu.

Meni je tužno gledati ovakav Partizan, nemam snage.

Mogu reći da ste sramota za Partizan, bez ikakve želje da igrate, sramite se!

Dva puta gubite od Borca, dozvoljavate da imaju više želje od vas. Nikad nisam mislio da ću ovo reći za igrače Partizana, ali vi ste sramota za ovaj sport. Ti Zagorac ne znaš ni da hodaš pravilno i mi treba nešto od tebe da očekujemo.

Vidi se da Filipovski ne može ovo da izgura. Daj Gagija Nikolića da bar galami na ove prepotentne glave i da im jebe mater.

Filipovski skrštenih ruku i u krevet leže, nema od njega ljeba.
 

Tribonijan

Grobar
Учлањен(а)
24.12.2013
Порука
326
Reaction score
199
Локација
crno- bela planeta
Ovo sto mi igramo je skrnavljenje kosarke... nije sramota gubiti, sramota je igrati ovakvu kosarku. Filipovski frajer crta najvazniju akciju na utakmici za Dangubica i daje njemu da nesto iskreira 1 na 1. :eek: Nije dobro i nema naznake da moze biti dobro.
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.325
Reaction score
2.946
Локација
Kragujevac
Nema sta da se brine, procitao sam proveren info na instagramu, stize Goins ima da krcamo , samo da se uigraju.
 

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.930
Reaction score
7.301
Локација
Banja Luka
Jebem li ti zivot sta je ovo...
Pa za vreme mute nismo ovako divlju kosarku. Ovaj mika je gola kurcina od igraca, pa taj lik je zalutao u kosarku totalno!
O ovom mekintajeru je izlisno pricati, divljak klasicni, njega je neko sa ulicnog basketa doveo i nabedio ga da zna da igra.
A tebi ostoja jebem i majku i oca i sve, rak te pojeo, kostanu ti srz umesto kose presadjivali govno jedno botovsko
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.114
Reaction score
5.452
Локација
Beograd
Zagorca prikovati za klupu i moliti boga da Jaramaz nije ozbiljnije povređen, ostalo sve u skladu sa onim što u mahovima gledamo.
Gori šut neke ekipe KKP ne pamtim.
Vrati se, Muto, sve ti je oprošteno.
Dokle god Filipovski bude imao ovaj štreberski pristup, ovako će i biti.

Ali smo makar u izvozu džipova broj jedan.
 

gole79

Početnik
Учлањен(а)
22.10.2020
Порука
67
Reaction score
415
Локација
Beograd
Kuci peske a pred sledeci trening da im neko od organizovanih objasni neke stvari...a da mi nemamo takve... "nasim" organizovanim ovo odgovara...bice sendvica.
 

Batigol

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
807
Reaction score
3.805
Ljudi moji, ja se ne secam da je Partizan ovako odigrao u napadu. Ne radi se o broju postignutih poena, mogli smo da damo 60, mogli smo 80, ovo je JE ZI VO. Bez ikakve ideje, cak vrlo bezobrazno
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top